Тя има раздвоение на личността и е зла!
Ще го давам направо, за да не Ви отегча...
Запознах се с едно момиче. Оказа се, че е сестра на много известна българска личност. Наистина е тя. Това беше факт. И много се заразвах, че се запознах с такива хора, НО...

Прави ми впечатление, че постоянно прави фалшиви профили на други известни личности в интернет сайтовете за запознанства и се представя от тяхно име, пише си мили неща от тези профили, за да парадира, че се има с тях, но аз не спирам да събирам улики, че всичко е стъкмено от нея.
Дори стила е еднакъв, начина на писане и много интересно как описанията са такива, каквито си пише тя и почерка е в нейн стил.
Като казвам почерк, кирилица и т.н., някои знаци и други, типични за нея. А най - съмнителното е, че те влизат в акаунта си точно тогава, когато и тя в нейния... Ако тя не влиза 7 дена, то и те ....

Скоро искаше да се видим, но тъй като вече беше ме прецакала с едно заминаване за чужбина, където изгубих " малко " пари, бях предпазлива с нея и и отказах.
И на пук, че не съм я потърсила започва да ми говори как бившия ми си хванал няква супер готина приятелка, която като я видях дори е на 12 а той на 20... Не и отвърнах с нищо като каза това, защото той не ме интересува. И с него историята е дълга, само на кратко ще вмъкна, че беше егоист, изневеряваше и беше болен от венерическо заболяване...

Казах и само да не ме занимава с него и това е.
С нея си пишем и с скайп и даже мисля да я блокирам, защото е студена. Толкова безчувствено момиче не съм виждала до сега. Обича да бърка в раните на хората, лъже... Пише ми в БГ съм, а след три дена вика, не бе, аз бях в Испания [ примерно ].

Случвало ли Ви се е да попаднете на такива хора?

Дори се опита да ме раздели с приятела ми, единственото момче, което ве накара да почувствам нещо, НО не успя....

Няма да казвам коя е, не искав да правя реклами, но вече незнам струва ли се да я държа и в скайп, защото е пълен буклук за мен...

Извинямам се, ако не Ви е било интересно, просто исках да споделя, а и е малко по - различно четиво...
УСПЕХ ОТ МЕН!

ж 20

Коментари

1.   Момиче, ти нещо не си добре. Я се виж с лекар!
Как можеш да ни занимаваш с такива глупости? :(

2.   Че защо да не е добре! Всеки с проблемите си. Като не ти харесва не чети...

До авторката!
Просто не се занимавай с такива хора! Много разумно си постъпила да я игнорираш. Аз лично не познавам такива хора, но съм сигурна че ги има!!!

3.   Че какво има да и се чудиш само и дай прав коридор и тва е

5.   Здравейте, да аз познавах подобни хора. Най-доброто, което бихте сторили за себе си е наистина да изключите от обкръжението си подобни особи. До този извод сте стигнали, но след като се колебаете, явно има нещо, което Ви пречи да сте последователна в действията си.
Вероятно има неща, които Ви отблъскват и ужасяват, но това, че тази ваша позната има толкова познанства с известни хора Ви дава надежда да си мислите, че ще опознаете ЕЛИТА и ще попаднете в една друга среда към която се стремите.

Избора е Ваш и тази особа почти винаги ще бъде в ролята на един зъл гений за Вас. Не се и опитвайте да водите справедливи битки с нея и да се доказвате. Подгответе се за много лъжи, предателство, коварство, лицемерие, привидно благородство и малко завист в моментите на конкуренция между Вас.

Изобщо ако имате нейните навици и ако притежавате подобни черти на нейният характер- всичко ще бъде ок. Ако искате да живеете живота си по правилата, които Вие си определяте - тогава се опитайте да я забравите мигновено и въобще не си спомняйте, че някога сте я познавали- каквото и да Ви коства това, колкото и време да е минало и да я срещате след време- не я съжалявайте и не се опитвайте да се връщате на зад.ЗАПОМНЕТЕ -ВСЕКИ ЖИВЕЕ СОБСТВЕНИЯ СИ ЖИВОТ

6.   Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

Бъди полезен на другите с коментара си!
Хейтъри не се толерират!
Обидните квалификации не са аргумент :-)