Губя интерес към мъжете!
Здравейте!

Имам голям проблем с либидото си! Заобиколена съм от мъже тип футболисти това е актуалния образ за мъж.
Като се започне от оформени вежди, бръснати крака, ръце, дупета, гърди.... Ексфолирани лица и петички. Нищо не ме възбужда при вида на такива!!!
Да не говорим, че като цяло мъжете които изглеждат просто мъжки почти не се срещат! Нямам дори образ за фантазии...
Спомням си една приказка...
"Умрат ли мераците у теб значи си загинал! "

Какво да правя? !? !?

Коментари

1.   Радвам се, че са останали жени като теб. Аз съм космат мъж, заобиколен от епилирани манекени и започвам да се чувствам неудобно...

2.   2 сме :Д! Харесващите Мъже!

4.   Здравей,
моля те да не се сърдиш, но мисля, че нямаш интерес към тези мъже, защото те също не проявяват такъв към теб.
Обикновено жените почват да търсят на мъжете кусури, когато чувстват една вътрешна обида от това, че са останали незабелязани.

Тогава идеалният мъж минава в графа несъществуващи или рядко срещани. Което е вид самоутеха - че това е едничката причина да не станат работите...

6.   От авторката към номер 4!!!

Пропуснала съм да отбележа, че само такива ми се лепят....
Дори съм имала такова гадже, защото беше готин човек и реших да не бъда претенциозна.
Когато прокарах крак по неговия имах чувството, че съм си легнала с някоя женичка!

Преди време бях с друг, а той след секс ми беше казал:
- Много ми харесват краката ти, толкова с гладички! Кажи ми с какво ги правиш за да си ги направя и аз!!!!

Ами не е секси!

7.   на такива какво да им харесаш, ходят с молив за очи в джоба и през 15 мин. са в тоялетната, да не би случайно веждата им да се е изтрила, женчовци, вече няма мачовци за нас, които искаме мъже

10.   Момичета, от къде дойде тази мода!!? !? !

17.   ами ти бръснеш ли си ги

18.   е защо от 10 на 17 отиваме))) къде са коментарите

19.   ОТ авторката: Администратори, къде изчезват коментарите? !? !

Модератор: Не публикуваме коментари с обиден характер,неграмотно написани и съдържащи лична информация.

20.   Добре де, аз съм окосмен навсякъде без долу и под мишниците. Били тръгнала с такъв?

21.   Спри да посещаваш фолк-кръчмите, където си заобиколена от футболисти и ще се оправиш.

22.   Номер 20, да бих! Само това е нужно като грижа, освен къпането, рязането на нокти и чистенето на уши!

23.   На колко си изобщо скъпа?

24.   От авторката - на 22 съм и не ходя по кръчми!

25.   И колко си имала досега?

26.   .... заобиколена си от момчета, а не от мъже... :)а причината ;най -вероятно такива привличаш... ЗАРА

27.   Авторката - 5

28.   Ми не знам какво да кажа - познатите ми не се епилират така, включително и аз, явно средата ти е пълна с такива гейчета, честно казано и аз по плажовете съм виждал доста такива, но понеже не се заглеждам по мъже не съм им обръщал особено внимание, за мен е все тая дали другите мъже си бръснат ръцете, краката или гърдите, аз не го правя, умерено окосмен съм, т. е. не съм чак като горила, за да се притеснявам, но да се лиша от окосмението си е равносилно на педерастщина, поне за мен, затова не бих го направил, досега не съм срещал жена, на която да й е неприятно, че съм окосмен, като изключим гениталиите и под мишниците, разбира се.
М, 35

29.   Зара, защо такива привличам? !? !? Вярно е, че съм здраво стъпила на земята, уравновесена, но чак пък такива? !? !

30.   Авторката - пропуснах да кажа, че двама от тези 5 бяха тъпи фешънчета. ЕдинияТ си бръснеше краката само във видимата част НА КЪСИТЕ ГАЩИ, а нагоре беше гора. Това е супер грозно.
Другият ме беше питал след секс:
- Много ми харесваш там долу, с какво се правиш за да се направя и аз? !? !? !

31.   А другите трима ?

33.   ти си истинска жена

34.   Ако си здраво стъпила и уравновесена, едва ли би привличала такива. Пък и ти самата спомена, че се почукваше с двама такива. Като не са ти харесвали, какво правят в леглото ти? М/у другото откъде си, ако си от някакъв измислен град...

35.   Авторката- другите си бяха космати...

37.   Спокойно, като ги опознаеш и вътрешно, ще предпочетеш да минеш на левия тротоар.

39.   ужас и аз съм така

40.   Мале точно вчера видях три момчета в супермаркета. И тримата бяха такива -ръце, крака, вежди... за мен това е просто хибрид между половете! Трети пол може би

42.   Аз съм космат, ела при мен.