Болест и любов
Здравейте на всички в сайта не знаех точно как да озаглавя своята история и не знам тук ли е правилното място но искам да споделя със вас и да чуя мненията на други хора... Имам приятелка сериозна от половин година сме заедно тя живее в друга държава не сме се виждали на живо на повечето мисля че им се е случвало да се влюбят по нета и да обичат истински така се случи с мен влюбих се много обичам приятелка си много всичко беше наред преди около месец разбрах че съм болен от рак и умирам... колкото и грубо да звучи буквално е така.. обичам да наричам нещатата със истинските им имена
Та преди месец разбрах че съм болен и нямам шансове или може би имам не знаех как да и го кажа това е коварна болест.. тя реши да си идва в България заради мен за да се видим но аз започнах да мисля че ако дойде тя ще свикне с мен и след няколко месеца аз ще умра и ще почерня целият и живот а тя е само на 26 години започнах някак си да бягам от нея да и давам причини за ревност да я ядосвам за да се скараме да ме намрази и да скрия болеста си тя реши да идва и аз и казах не идвай сега не е момента но тя също ме обича така силно както аз нея и не го разбира бях принуден да и кажа за болеста че аз няма да я посрешна защото съм много болен и умирам и не искам да почерня живота и обясних и обичам те всичко в мен се къса раскъсвам се между теб и болеста но по добре е да не ме срещаш на живо да свикнеш със мен и да те оставя почернена за цял живот да те боли но тя не ме разбира днес се прибра във България отиде си в нейния град незнам какво да правя тя държи да прекара последните ми мигове заедно със мен аз също я обичам и искам да я видя но не искам да и причиня такава болка не мога да я почерня за цял живот да я боли за онзи който почина.. ще опитам да се излекувам в клиника в турция кажете вие как бихте постъпи ли грешка ли е че я държа далеч от себе си всички приятели ме винят че правя така със нея тя много плаче много се тормози но това мисля че е най доброто за нея

Коментари

1.   Прочети книгата ''Преди да умра'' на Джени Даунам.
По темата: Щом иска да прекарате времето заедно разреши и да дойде или ти да отидеш, но прекарайте го заедно щом иска. Не и отнемай тези сладки последни дни, а после макар и трудно болката ще отшуми. Ракът е страшна болест и мисля, че е малко безсмислено да се ''опитваш'' да се лекуваш, защото шансът е минимален. Глупаво е накрая да ти желая всичко хубаво, защото няма да е, но ти пожелавам най-хубавите дни прекарани с най-близките да минат прекрасно :)

2.   Шансове винаги има. Не се предавай, изключения винаги има. Важно е да имаш воля, не е тук мястото да давам примери, но ще чуеш тези думи и от лекарите си.