Него все го няма...
С приятелят ми сме заедно от 6 месеца. Всичко върви добре. Много се разбираме и обичаме. Но има нещо, което ме притеснява. От 2 месеца той сам избра да работи една работа, коята казва, че е доходна, но изисква да го няма по 2 - 3 дена в седмицата. Постепенно тези 2 - 3 дена станаха на 5 и от тези 2 месеца го виждам само веднъж в седмицата. Аз нямам приятели. В смисъл има едно момиче, но рядко си излизаме двете. И понеже все съм сама си чатя по Скайп. Там имам много познати от интернет. Повечето са момчета. Като че ли винаги с тях съм се разбирала повече. И те ме канят. Знам, че ме харесват и може би се надяват на нещо, но аз изрично съм казала, че си обичам приятеля и за тях мога да бъда само приятелка. Та... Понеже него все го няма исках да излезна с едно момче на дискотека, просто като приятел, защото ще се побъркам сама у нас, а ако имаше такова момиче щях и с него естествено, но нямам жени приятелки.

И той сега се дразни, а аз в никакъв случай не искам да мисли че ще ида при друг, просто имам нужда от приятели. Даже ме заплаши, че като се прибере няма повече да работи това. То всъщност е временно всяко лято.. Аз си го изчислявам от Май - Октомври... Което ме убива, защото съм сама и го няма, а после ми трабат дни да свикна че отново го има до мен... Не знам дале съм права, но съм 20 - годишно момиче, което почти нищо не е видяло от живота и ми се излиза... А като го няма него... с коЙ?

Коментари

1.   Защо ти няма доверие? Аз съм доста по възрастна, но имам право да излизам с мъже приятели. Ходя със приятели да пазарувам и не ме обвиняват след това. Ами ако отношенията ви станат по сериозни той във вкъщи ли ще те заключи? Говори с него и му го обясни.

2.   Иска да те затвори в буркан и да яде от теб когато си поиска. Момиче, осъзнай се! Ти имаш нужда да се виждаш с хора. Той трябва да разбере, че всеки може да те хареса, но това не пречи да излизаш с пора, сякаш его не могат да го харесат. Всичко трябва да е по равно

3.   Щом е толкова ревнив остави го. След като заживеете заедно ще стане още по-непносимо. Намери си друг който ще си работи при теб и ще се виждате всяка вечер.Нестига че го няма при теб но и психически ще те тормози, айде де. Като се ожени тогава да дири сметка на жена си.Успех.