Имам приятел - така мислех до вчера
Сама жена съм и имам приятел от шест месеца. Разведен е от почти година, но бившата му жена все още живее в общото им жилище, което е на майка му и все намира причини и да не се изнася. Чуваме ме се през деня по няколко пъти и предимно вечер късно преди лягане. Снощи късно, го чаках да се обади и не го дочаках и му написах смс, че заспивам. Познайте какво ми чуха ушите. За тези 6 месеца за пръв път го чувам толкова грозно да ми говори, че не иска да ме чува и така нататък. Каза, че съм го злепоставила пред бившата му жена. Откачих ви казвам. Развода им е факт, защото като се запознахме, поисках да се уверя, че действително е разведен. Не съм питала за какво са се развели след толкова години брак, защото не е моя работа. Той казваше само, че никога не е имал жена до себе си. Никога не му е помагала в нищо. Но те си знаят. Не мога да разбера какво става. Сега иска няколко дни да не се чуваме да помисли. Не ми го побира главата довчера беше един след това стана друг.
Вече си мисля, че този развод е фиктивен. Какво мислите вие?

Коментари

1.   Интуицията ми на жена ми подсказва, че мадамата е намерила начин да го прикотка в леглото си. Само това променя от днес за утре един мъж така.
Ами интересът клати феса, Авторке... остави ги да си оправят „семейството“ - да знаеш, апартаментчето явно ? се е осладило.
След няма 1 седмица този пак ще те търси, ти решаваш дали ще го приемеш, но ако нямат деца този път бъди желязо - онази да се изнася от апартамента и живота му, или КРАЙ.
... 99. 99% е спал с нея, сексът с бивша не е за изпускане... ти решаваш дали ще простиш

2.   Да, да видиш хубаво ли е? За нея не се сети как се чувства преди това, нали?
И не, не всички се интересуваме от апартаментчетата.

3.   Пък и едното е семейство, а другото само връзка.

4.   На мнението на номер 1 съм. От чиста гледна женска точка. Разкарай го.

5.   Ами във всеки случай не е нормално това, което е станало. Защо пък да не го търсиш?! Явно има нещо, което крие от теб, може би е трябвало повече да поразпиташ. 6 месеца не са малко... Дръж се малко на положение, защо ще чакаш той да реши дали да сте заедно?! Да не би да си направила нещо лошо? Я, малко му се сопни или не му вдигай телефона няколко дни, а след това му постави някакви ясни условия

6.   Подкрепям номер 1. А номер 2 да не се злоби заради лични изживявания.

7.   Не си го злепоставила пред бившата му жена, а пред дамата с която е бил в момента! Имах такава връзка 3 години, той дори използваше същите думи. В началото и аз му се връзвах и страдах от подобно отношение, но с времето разбрах, че господинът разполага с неограничен брой ухажорки и от различни области в България. Всяка от тях си имаше отделено специално внимание и всички бяхме доволни. Човекът си беше оплел добре кошницата и се наслаждаваше на еуфории, не губеше нито миг! Запазила съм му всички любовни писменни излияния към мен като спомен и поука от големият му талант. Убедена съм, че писмата се копираха и към останалите.

8.   №2 аз съм авторката. Нямам нищо общо са развода му. Беше разведен като се запознахме. Така, че не се е развел заради мен. Наистена не злобей, като не знаеш.
Снощи ми се обади и ми се извинява, но на мен не ми е минало. Казах му да решава какво да прави, че не може да постъпва така. Ако смята, че и е длъжен с нещо да си оправя отношения с нея. Днес е мек като памук.

10.   Зарежи го!
М 31