Днес замина
Здравейте приятелят ми днес замина за Англия, не разбрах как минаха дните неусетно и настъпи деня в който той ще замине на хиляди километри от мен. Преди около 3 часа ми се обади преди да излети, разплака се каза, че няма да ме забрави и се надява и аз да не го направя, но се чувствам изгубена без него, съсипана съм ;( Поради фактам, че ще се върне чак след 6 месеца, половин година без него как ще живея. Надявам се някой да ме разбере, обичам го, той ме обича, но няма как заминава трябва да работи. Още от първия ден се чувствам тотално зле, какво остало за напред, хора какво да правя кажете ми много го обичам. Ще се чуваме, ще си пишем може би, но не е същото като да си е до мен, да съм в прегръдките му. Той каза, че ще ми се обади щом пристигне, още не е пристигнал и не знам просто как да издържа обичам го, вярвам, че не съм единствената която обича толкова силно, вярвам че има много хора по света в моята ситуация, но на мен ми е за пръв път ;( Как да живея, как да се справя, нямам сили, липсва ми... ПОЛУДЯВАМ И УМИРАМ БАВНО ;(

Коментари

1.   Приятеля ти допълнително налива масло в огъня... какво е това "Няма да те забравя"? ! Той не заминава завинаги... предполагам ще се чувате по скайп - по-малко ще си липсвате. Първите дни ще ти е гадно, но после ще свикнеш... 6 месеца ще минат бързо е го помоли повече да не заминава, защото не може постоянно единия да чака другия...

2.   Милата :) Нали сте здрави и се обичате, останалото ще го преодолеете - ще видиш. Вероятно имаш приятелки, излизай, чети книги, разхождай се. Ако се затвориш у дома да си тъгуваш, ще стане по - зле.

3.   Намери си някакво занимание - както е казал/а номер 2. Чети, гледай филми (не романтични бози), разхождай се, събирай се с приятели... Ти сама знаеш какво обичаш да правиш. Пък и има скайп, фейсбук, електронна поща - ще поддържате връзка непрекъснато. Ако се обичате истински и силно, когато той се върне ще сте по-щастливи от всякога. Ако пък връзката ви и чувствата ви не са били толкова силни поне ще го разберете сега, а не след 10 години. Но определено трябва да си запълваш времето с нещо, за да не се чувстваш зле. Щест месеца ще минат бързо :)

4.   Всеки си има драма. Твоята, се случва на много хора, свиква се. Света не свършва, нормално е да ти е кофти, няма как. След няколко дена, няма ти е вече чак толкова мъчно, бъди сигурна. Живота продължава. Ако се обичате истински, ще се видите пак :) Много по-лоши неща се случват на различните хора, преодолей го. Живота е сложен и труден.

5.   И сега не разбрах като го обичаш толкова какъв ти е проблема? Да не би да се чудиш дали ще може да го изчакаш без да курв. еш докато е далеч? Ми 6 Месеца е изпитателния срок при започване на работа, а ти натякваш сякаш е супер много време?
Не мога да те разбера като ревете един за друг и се обичате, какво те притеснява? Мисли го като се върне, а не сага!

6.   Спокойно, аз съм била в това положение и то в продължение на една година и нещо докато накрая любовта ни победи и граници, и хиляди километри, и висене денонощно на компа. И аз съм изпадала в такива моменти, направо съм била отчаяна, но от друга страна знаех, че един ден ще сме заедно всеки ден, з-то се обичаме много и не можем един без друг.

Жена, 32

7.   е, при мен е почти същото замина преди месец за Америка- за 4 месеца.. плаках цяла седмица, не ядях, бях в сесия, заприличах на парцал и ми отне точно седмица да се взема в ръце, да си седна на задника да си взема изпитите и да спра да се самосъжалявам. Все още ме тормози въпросът дали той ще издържи 4 месеца, което за мен не е много време.. Но приеми го като изпитание-ако и двамата го преминете, то тогава ще можете да преминете през всичко, а и виж мен - той живее в една стая с още една българка, но аз се старая да му имам доверие, ако не го заслужи поне ще знам, че не си струва ;)

8.   Хей, момиче! Моят заминава скоро за цели 4 години на друг континент. Виждаш ли, че има и по-лошо от твоето положение? ! Аз какво да кажа? Боли днес, тук и сега, но съм длъжна да се взема в ръце и да продължа да живея. Ще чакам докато виждам смисъл в чакането, но за да оцелея докато чакам, трябва да продъжа да се справям без него. Така, че и на теб казвам, горе главата - обичай го, но обичай и себе си, за да го дочакаш с любов. Той ще се върне и всичко лошо ще бъде забравено. Желая ти търпение и сила за борба с болката. Тя ще се притъпи с времето и ще започнеш да гледаш на нещата по-спокойно и с разум. Просто живей и се подготвяй за мига, в който отново ще се срещнете, мечтай си за това и си го представяй. Желая ти щастие!
Ахинора