Връзка или само приятели?
Бяхме приятели години наред. И март месец нещо се случи една нощ фатална - закачки, преградки, целувки и после в леглото. От тогава сме постоянно заедно, а когато сме на работа сме на телефоните. Толкова много значи за мен този човек, толкова много. Говорили сме и сме се разбрали за неангажираща връзка. И двамата знаем, че не е така. От известно време някъде от две седмици си държим сметка за всичко.
Преди няколко дни бях решила да сложа край и да си останем в графа приятели. Започнах от далече: Време е да си намериш друго момиче. И той: Не искам. И аз: Защо? Тогава той каза: Ти си ми всичко, щастлив съм. Просто чувствам, че имам всичко с теб и нищо не ми липсва.
Ок. Но проблема идва от там, че в утрешният ден ще е на друго мнение. Както и стана вчера си говорим. Сега вече съм тази с, която е свикнал, неговото приятелче.
В не изяснено положение сме. Мислите ли, че е време да поставя условието, да му дам няколко дни в, които да не се виждаме и да си помисли какво очаква от мен. Иска ли връзка или иска да сме само приятели?
И като допълнение момчето е на 25 и никога не е обичал някоя, всички, както той казва са били играчки в ръцете му, а аз съм на 23.

Коментари

1.   я стига глупости всичко били в ръцете мутоав е минало и какво от това щом ти е казал че ти си всичко за него ти намеква какво очаква недей да се правиш на ударена а и щом го харесваш действай
инъче много рядко една жена е само приятелка за един мъж просто казва така защото голяма част от жените приемат някои мъже само като приятели

2.   от авторката: Не ми е проблем с колко е бил явно грешно съм се изразила. Просто знам всичко и когато заговоря той ме спира. Обърква ме честно казано. Страхува ли се и аз не разбирам вече. Кажете ми как да подходя с този човек.