Между 2 връзки
Има нещо, което не ми дава мира от доста време и ме кара да се чувствам зле. Поддържам неангажираща връзка с 2 момичета - предполагам звучи хубаво, но за мен не е. Все повече усеща, че по скоро става въпрос за женска конкуренция, а аз съм просто пионка. 2-те знаят една за друга, но никога не са се виждали. Въпросът ми е каква роля имам аз в тази ситуация? Въобще интересуват ли се от мен, защото аз съм човек, който държи на чистите отношения и искреността.

Коментари

1.   Да, личи си колко държиш на чистите отношения и искреността...

2.   авторе, противоречиш си - чисти и коректни отношения е пълен антипод на неангажиращи връзки!

3.   Хм...
Аз те съветвам вместо две неангажиращи и по - скоро дори никакви връзки, да започнеш една СЕРИОЗНА връзка, с едно сериозно момиче, на което да отделяш от времето и вниманието си. Пък и щом държиш на искреността - Кажи им, че не можеш повече така. Просто бъди обвързан сериозно с едно момиче, ще ти бъде много по-приятно. Поне това е моето мнение.

4.   Разсмя ме. Не може хем да държиш на "чистите отношения и искреността", хем да си ги въртиш и двете на пръста. Нормално е да има конкуренция между тях. След като знаят една за друга, пък дори и да не са се виждали. Всяка от тях те иска само за себе си и не е склонна да те дели. Как ли се чувстват като знаят, че те делят с някоя друга? За да търпят такова нещо девойките наистина държат на теб. Аз със сигурност не бих търпяла - ако някой държи на мен ще е само с мен, а не с още няколко, за да види коя ще му изнася най-много.
А колкото до твоята роля... Сега е момента да се държиш мъжки и да вземеш решение коя от двете искаш! Без да се обръщаш назад и без да поддържаш връзка с другата. В противен случай, много скоро ще им писне и от два стола ще останеш на земята. Повярвай ми. Жените търпим дълго, прощаваме много, но в деня в който ни писне, си тръгваме и няма сила която да ни накара да се върнем.

5.   Поддържаш 2 паралелни връзки? ! Какво чисто намираш във това? !

6.   Ми, ако се интересуваха от теб, нямаше да са съгласни с тъпата ситуация.
Очевидно и за двете си някакво временно забавление, както те за теб. На пръв поглед няма проблем, но докато обслужваш две, няма да си на ниво, предполагам се сещаш, че няма как да си особено пълноценен любовник. Принципно жените имат нужда от повечко секс и въобще много внимание, а ти няма как да им го осигуряваш.

7.   Сигурно се интересуват неангажиращо, каквито са и връзките. Ролята е каквато ти си я направиш, от тях ли очакваш да те дефинират?

9.   Паднах от стола си. Ох, гърбът ми!

... Чао, "чисто и искрено" момче.

Кейт

10.   Според мен трябва да спреш да правиш това защото все една от тях един ден ще е наранена , какъв мъж си ти не знам.. уж държиш на чистите отношения и искреността, а даже и ти не знаеш какво искаш.. много жалко наистина :)

11.   ''Поддържам неангажираща връзка с 2 момичета'' ''аз съм човек, който държи на чистите отношения и искреността'' = на това в училище му казвахме оксиморон.

12.   Благодаря за емоционалните и изчерпателни отговори. Не ми се искаше да навлизам в подробности, но явно се налага. Отношенията ми спрямо 2-те момичета са напълно открити. Не съм ангажирал с нищо никоя от тях и те имат пълната свобода да правят каквото си искат и с когото си искат. Знаят, че в отношенията си с мен няма как да се получи нещо повече от това, което е в момента. Относно отношенията м/у двойките (ще се огранича спрямо коментарите... ), те могат да бъда всякакви - всичко зависи от това кой какво иска и предпочита. Номер 6... вече 3 години съм непълноценен любовник.... Много ми се иска да имам сериозна връзка, но когато видя, че нещата нямат бъдеще и че мисля че ще нараня човека отсреща, казвам всичко преди да е станало късно...

13.   Е, авторе, след като ти се иска сериозна връзка, защо изобщо поддуржаш несериозн(и) такива?? Не обвинявай момичетата- проблемът си е единствено в теб!

14.   Мисля, че си прав. Днес се разделих окончателно с едното момиче. Сега сам ще си отговоря на въпроса, който зададох най горе и на който никой не обърна внимание....