Да го запозная с нашите
Здравейте :) Аз съм момиче на 18 години, приятелят ми също. Заедно сме от около 6 месеца, като преди това бяхме само приятели дълго време. Той живее в друг град и тъй като се запознахме по интернет, нашите са недоверчиви и искат да се запознаят с него, но и не само заради това, а и защото нещата между нас са си сериозни. Та, искам да ви помоля да ми дадете съвети как да протече запознанството им успешно, да се убедят и те, че е свястно момче и могат да му имат доверие и те, та да ме пускат да си ходим на разни места, например да отидем на море това лято. Също така, ще прозвучи смешно, но някакви препоръки как той пък да не сметне, че имам някакви откачалки или нещо такова за родители хаха. Дайте съвети и т. н. как всичко да мине супер и те да харесат него много, както и той тях :) Моля вии :)

Коментари

1.   Ами според мен ще е най-добре да е на неутрална територия - например да отидете на сладкарница и после на разходка в парка. Иначе в къщи на гости ми се струва че ще е е по-сковано, неудобно и ангажиращо. Но зависи си от хората, говори с него, с ваште и се разберете.

2.   Щом е свястно момче нямаш никакъв проблем, запознай го с вашите и те ще видят, че е сериозен, не се притеснявай. Успех.

3.   Няма нещо по-специално, което трябва да правят :D. Просто да се държат нормално и всичко ще мине добре, не е нещо кой знае какво

4.   От авторката : Ами до нас има летни кафенета, приятно е там, мислех там да седнем.. Аз ще го посрещна, ще сме си малко само 2, после ще седнем с нашите и после сигурно пак някво време ще сме си само 2, но досега не съм запознавала приятел с нашите, тъй като не съм имала сериозна връзка, а на него държа повече от всичко и искам да мине гладко срещата им, те да го харесат (много са старомодни някви, баща ми най-вече, на него трябва най-вече да се хареса ).. да видят, че е свестен и могат да му имат доверие, да си ме пускат свободно с него да си ходим където поискаме, това лято искаме да отидем на море заедно и така.. :) Ако имате съвети някакви или нещо, което може да ми помогне, например на какви теми да си говорим или знам ли, пишете моля, притеснявам се за тази среща, искам взаимно да се харесат :)

5.   Според мен идеята да сте в кафенета или парка не е добра. Няма какво толкова да се притесняваш. Покани го у вас на обед или вечеря. Не мисли, че и родителите ти няма да изпитват притеснение при тази среща. Ако са общителни и освободени срещата ще мине добре. Ти трябва да си основния навигатор така да се каже :) Хапнете у вас, поприказвайте и после той ще си отиде.