Приятели
Здравейте,
Имам нужда да напиша това защото сърцето ми ще се пръсне на хиляди парчета.
Всичко започна в края на миналата година. Имах четири годишна връзка която бавно но сигурно привършваше. В това време се запознах с момиче от университета. Една вечер на купон се целунахме и го направихме. Аз исках това да не е нещо за една вечер. Прекратих връзката си и след около месец си казах че мога да бъда с нея. На обратния въпрос тя също отговори положително. мина месец започнаха лекции. С нея се виждахме през уикендите защото живеем на 100 км един от друг. повреме на лекциите тя ме помоли да остана у тях, по близо е до университета. Една седмица по късно на събиране с приятели тя поисса да спрем с връзката ни. Разбрах че съм я задушавал с милите неща. Като комплименти като държание.. след 2-3 дни се събрахме тя ме потърси. След три месеца се случи същото само дето този път си бяхме платили за море, което е на следващата седмица. и така една седмица тя ми липсваше и се опитвах да не мисля за нея, но това нямаше как да стане. В деня преди датите за море я попитах какво правим.. тя предложи да отидем като приятели. Стори ми се добра идея от страна да прекараме повече време заедно. За петте дни в които сме тук съм и показал че искам тя да е с мен. Тя леко ми е загатвала същото но.. Грешка опитах се да я целуна на няколко пъти в романтични ситуации уви.. последния път ми напомни че сом се съгласил само на приятели. Говорим си смеем се, припомняме си общи случки, но тръпката й с мен явно вече не е същата. Много бих искал нещата да се оправят, въпреки че осъзнавам че не е последното момиче на света, но тя е по - специална от другите за мен, което е много много важно.. Сега ми остава само едно - цитат от една много хубава книга Граф Монте Кристо "чакай и се надявай"

Коментари

1.   Хей, я не се унижавай!
Тя те МАЧКА, защото ти го позволяваш!
Приятелство ли? Що за подигравка. Заслужаваш много повече! Не се занимавай с тая, защото очевидно те върти, намери си момиче, което ще оцени твоята доброта и милите жестове. :)
Много е вероятно, ако я зарежеш, тя да се усети и да почне да те търси, но не се оставяй.
Студентка... Държи се като 15-годишна! Какво е това нещо, реже те, а след има-няма 2 дни "Айде пак да се съберем! "
Еми никой не обича да го правят на врътко.
Разбирам двама души да се карат, без да прекратяват отношенията си.
Тя си играе с тебе.

2.   Номер 1 е много прав. Виж няма смисъл всеки път щом те повика да тръгваш след нея, ясно е че тя не изпитва нищо. Знам, че ще ти бъде трудно, но по - добре ли е да се измъчваш с това иска ме, не ме иска? Остави я да си върви, покажи и, че можеш да живееш и без нея. И ако все пак ти бъде трудно да я забравиш, знай че... любов с любов се забравя. :)

3.   Благодаря Ви 1 и 2 Вдигнахте ми малко духа :)