Хвалил се е с мен
Здравейте на всички, ще съм кратка в историята си. Момиче студентка съм от малък град. Поддържам приятелски отношения с едно момче от година - няма и ден, в който да не ми пише или да не ми се обади. Натискали сме се няколко пъти - нищо особено. Дотук добре, но ето го и проблемът. Наскоро разбрах от познати, че се е хвалил пред приятелите си с мен - в смисъл няма да изпадам в подробности, но интимни неща е споделял и информацията е сигурна, в смисъл наистина е говорил неща дори ги е доукрасявал. Както казах градът е малък и хората говорят - досещате се какво ми е. Защо по дяволите са такива някои момчета??? Както и да е просто искам да му го върна да му е гадно както на мен сега. Имам няколко варианта. Първо да спра да му пиша, да му вдигам телефона и въобще пълно игнориране. Второ да се видим пак, да го подлудя и после да му кажа че му е било за последно и да си тръгна. Трето да го накарам да ревнува с друго момче, ако изобщо изпитва нещо към мен. И последно да се видим и директно в очите да го попитам защо е постъпил така. Или вие ми предложете нещо много ще съм ви благодарна, защото в момента съм много ядосана и не знам как да постъпя. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Хич да не ти пука! Не се занимавай с него! Ще срешниш друго момче. Много мъже се хвалят-това е така за съжаление и не бива да Ви човърка това нещо. Живота е пред тебе и ти ще срешнеш точния човек, а този не е такъв.

2.   Моят съвет е първо да тръгнеш с друго момче и да започне да ревнувa. После той ще те търси, но ти прекрaти всякакви контакти или както каза ти самата - игнорирaй го. Много съжалявам за това, че те е изложил така - затова първо му нaтрий носа и после aут.
Надявам се всичко да се оправи! Късмет за вбъдеще! =)

Kitty

3.   Поговори с него. Кажи му, че не ти е приятно да говори такива неща за теб.

4.   Пълен игнор - не вдигай телефона, не му пиши, не му отговаряй. Не му давай обяснения, той не ги заслужава. Не ходи при друг, защото, щом му е такава устата, ще го гърми и това из града, после на теб ще ти излезе име. Не го "подлудявай" и после зарязвай, това също ще го гърми и ще те нарича пак с какви ли не имена. Игнор, от това ще го заболи най-много, защото няма да знае защо и как му е дошло. Пиши какво е станало!

5.   ПОследното.

6.   Да го игнорираш и забравиш. С непочтен човек друго не можеш да направиш. Ако тръгнеш да му обясняваш, той ще си знае неговото, въобще няма да разбере. Той няма най-елементарно чувство за коректност, и да добавя, само комплексираният мъж би постъпил така както този.

7.   Отмъщението е най-сладко когато на другия му горчи зверски!! Само това от мен. :)

8.   И аз съм на мнението на номер 4. Щом не сте правили секс, а той дори вече се е похвалил, че и си и измислял, смятай колко
"много" жени е чукал през живота си, т. е николко, вероятно да е била само една, а ти си можела да бъдеш втората. Та, той се е похвалил на приятелите си, или защото наистина не е ч*кал мн жени през живота си, или щото минаваш за п*чка или известна пред другите и той се е похвалил, че вече си била негова. Но според мен първото е по вероятния вариант... ако наистина един човек има сериозни и дългосрочни намерения към друг - не би се хвалил че чак и да си измисля... Не го карай да ревнува, ако наистина си ядосана, просто го отрежи, не го 'подлудявай' нито пък го карай да ревнува... с това не показваш, че си ядосана, а че ти е харесало това, което е говорил, и се правиш не недостъпна.

9.   И от кой малък град си? Не си много подробна в историята, защо не казваш какво е говорил за теб? И сигурна ли си, че той не ти е говорил за проблемите на някой негов приятел? И това за ревнуването :Д Сигурно ще го накараш за първи път да ревнува? И с какво се е хвалил? То стана модерно при такава женска избухливост, да имат вина самите жени и да се дразнят, че им усоетяват плановете.

10.   Цитат -
"Поддържам приятелски отношения с едно момче от година - няма и ден, в който да не ми пише или да не ми се обади. "

"Натискали сме се няколко пъти - нищо особено" -

Извинявай, ама от тия изречения разбирам, че нещата при вас изобщо не са сериозни. Ти усещаш ли как буквално си противоречиш? За "Нищо особено" ще се занимаваш да му правиш мръсно. И хората коментират и ти дават съвет, а дори не знаят каква му е била целта на момчето - Злоба ли, отчаяние, разочарование? Никой не знае за кво иде реч, но всеки си дава акълите. Малко ми намирисва на злоба.

11.   От номер 10 до номер 8
Ти пък как разбра, че се е хвалил? Може да е разказвал на приятелите си, че примерно нещата между тях не вървят добре, ама тя си го тълкува като хвалба. Не я ли виждате какво е написала, че се натискали няколко пъти и нищо особено. Много интересно какво може да разказва на приятелите си момче, което за една година се е натискало няколко пъти с интимната му приятелка? Тая история е писана с много емоция и ярост. Това познато ли ти е, авторке? http://spodeli. net/4/story-50897. html

Струва ми се, че сте се натискали повече от година, нали?

12.   Най-умно ще постъпиш ако изобщо игнорираш случката. Спри да се виждаш и говориш с него и бъди над нещата- какво като говоря. Ако се натискаш с друг още повече ще те говорят. Ако все пак държиш да го злепоставиш и ако си достатъчно смела и уверена може да разпространиш слух, че докато сте се целували той се е изпразнил в гащите и заради това не се е стигнало до нищо повече.

13.   Ако се е хвалил на харабията с теб, защо се засягаш?

Може да е грубо за момиче, но го приемаш твърде навътре, недей се впряга, вдигни глава и спри контакти с него.
Но чак да му отмащаваш, няма смисъл, момчетата така си говорят, както момичетата си обсъждат гаджетата и коя с какво е била облечена

14.   Ако се е похвалил че е правил секс с теб а това не е вярно можеш като го видиш с приятелите му да се приближиш и да му кажаш така че да чуят "Чух че си си фантазирал за секс с мен, дори си разказвал фантазиите си, обаче аз такова намерение никога не съм имала и няма смисъл да мечтаеш"

15.   понатискайте се и накрая кажи: " охх нещо не ме възбуждаш, не ми е хубаво" или нещо такова и си тръгни... Аз преди време така постъпих (е поразказах, и че му е малка пишунката) и сега му викат Пинсетата :D (а са минали 4-5 години)

В крайна сметка постъпи, така както ти казва сърцето. Аз бях млада и дива, та така... )

Успех!

16.   И аз имам подобен опит. Харесвахме се много с 1 мъж, който живее много близо до нас. Няколко дни излизахме, за да го опозная. Целувахме се. Хлътнах по него. Той започна настоятелно да ме притиска да станем по-интимни. Нямах му доверие, защото беше много непостоянен. Започна да ме търси в месеца по 2 или 3 пъти. Когато аз го търсех все си имаше работа и все казваше, че като се освободи ще ми звънне. Чаках да ми звънне със седмици. Когато се засичахме в квартала ме прегръщаше и ми казваше, че ще ми се обади като се освободи, че бил зает. Това негово поведение много ме притесняваше. Предложи ми да живея при него. Но той постоянно беше зает и аз какво да правя сама в тях с родителите му. Прибираше се често към 2 или 3 през нощта. Няма да споменавам с какво се занимаваше. Сами можете да се досетите. Бях влюбена в него, но си имах достойнство и не исках да съм поредното му завоевание. Той ми говореше, че иска да сме семейство и други подобни зарибявки. Накрая видя, че не може да ме излъже и да ме вкара в леглото с плоските му номера и клишета и започна да убеждава приятелите си и хората от града, че ме бил минал и че правил секс с мен. Много долна постъпка от негова страна. Сега го игнорирам. Все едно не съществува за мен. Преди това му казах, че ми е паднал в очите и че не ми пука какво разнася за мен, защото аз и моите близки и приятели знаем каква съм. Гадно ми е, заради това, което направи, но поне разбрах, че въобще не държи на мен тоя нещастник.

17.   не му се връзвай не му отговаряй на съобщенията абе изобщо пълен игнор и ще видиш как той сам ще те потърси но вече късно

19.   Имате приятелски отношения и се натискате? Ти приятелка ли си му, гадже ли си му? Аз не те разбирам. Ако сте гаджета от година, натискате се и нищо особено, би следвало да е недоволен от връзката си. Няма по тегаво от това да имаш гадже, което да пише във анонимен сайт, че връзката е нищо особено. Значи не трябва да му се сърдиш. Трябва ти момче, което да ти ходи по свирката и да не се притеснява от незначително натискане. :) Ти пък 13 за каква харабия говориш, тя сигурно е оставала най много фанелка пред него. :D Гадни били момчетата, айде стига смешки. Малко детски разсъждаваш, дано да си 16 годишна, че иначе - tragedy :(

20.   Очевидно си попаднала на някакъв пъпчист чекиджия. Както виждаш той не държи на теб, щом е ходил да пръска слухове за да те унижи. Щом сте от малък град, на него му е пределно ясно че слуха ще се пръсне веднага и в резултат от това, теб ще те е срам да си покажеш и носа на вънка.
Първо - спри да му отговаряш на телефона.
Второ - ако наистина исаш да го заболи, пръсни слуха, че като сте се опитали да го направите, на него не му е станал - вярвай ми, това ще го разбие. Тогава и той няма да може да си покаже носа от вън и ще е в същото положение като теб.
Не си губи времето с конфонтивни разговори, защото полза от това няма. Да говориш с кретен е пълна загуба на време. Ако случайно се сблъскаш някъде с него, само с две думи му кажи че не искаш повече да подържате абсосолютно никаква връзка.