Обичам го
Здравейте! С приятеля ми сме заедно вече 7 месеца. В началото като се запознахме си нямах и на идея, че ще се влюбя така силно в него, но се случи. Аз съм на 16, а той на 18. Животът ми се промени, от както той е в него и до преди един месец ние бяхме неразделни. Половин година ние бяхме като залепени един към друг, минахме през много проблеми, но се справихме и запазихме връзката си. Обаче сега той си намери лятна работа, а аз не мога (явно на никого не му се занимава с 16-годишни). Ок, зарадвах се, но той се прибира към 19:30 от работа, много изморен (мие коли по цял ден), аз ходя на фитнес, оправям в къщи, оправям документи и аз също съм капнала, уча и теми по химия и биология (подготвям се да кандидатствам в му-варна). За да се видим, то трябва да е вечер, но и двамата сме изморени. Как да не се отдалечим един от друг? Имаме общи планове за бъдещето си, двамата искаме да отидем във Варна и там аз да уча за зъболекар, а той да учи в техническия. Обаче не искам заради тази работа да се отдалечим един от друг, защото аз наистина много го обичам!

Благодаря, че прочетохте историята ми и ако може някой да ми помогне с някакъв съвет, как да запазя връзката си здрава, нека помогне. :)

Коментари

1.   Хей, аз и приятелят ми сме заедно от 6 месеца, но скоро отиде да работи във Варна за лятото. Да, може би ти е някак странно, че до сега сте били постоянно заедно и в един момент започвате да отделяте по-малко време един за друг, но това е временно :) А и това, че не сте нон-стоп заедно съвсем не означава, че ще се отдалечите. Ние нямаме възможност да се виждаме, тъй като той е във Варна, а градът, в който аз живея е в централна България и чакам с нетърпение август месец за да се прибере и да се видим (знам, че звуча доста глуповато ;д). Просто като пример ти давам нас, защото сега единствено можем да се чуваме по телефона или скайп, но съвсем не сме се отдалечили. Ако информацията ще ти помогне, аз съм на 16, а той на 20. Имайте си доверие, говорете, споделяйте, обичайте се! Успех ви пожелавам! :)

2.   Учи, гони си твоите цели в живота, ако се обичате любовта ви ще оцелее и на разстояние. Може и да съжаляваш след години, че не си учила и заради него променяш целите си.