Изминаха месеци , а аз не спирам да мисля за него...
Тази история е за мъжа, когото обичам...

Разделихме се заради разстоянието. Живеем в различни градове и намирахме начини да се виждаме. Той ми предлагаше да ми помогне с ученето, с работа, с квартира и с начин да сме заедно там - в големия град, където той живее. Той не може да дойде тук, защото вече има работа там. А аз нямах, но и не се осмелих да замина. Продължих да поддържам връзка с него, но от разстояние.
Нямах му доверие. Ревнувах го от негови колежки, с които поддържа добри отношения.

Питах се дали не е с мен само заради секса... Легнах си с него няколко месеца, след като бяхме заедно. Но той използваше всеки удобен момент когато сме насаме, за да бъдем интимни. Ревността и липсата на доверие убиха всичко. В изблик на гняв му казах, че съм с него само за забавление.

Оттогава той не ми проговори. Започна да флиртува с различни момичета, да се прави на плейбой.. Всичките ни планове рухнаха, включително и този да отидем заедно на море. Вместо това отиде с най-добрия с приятел.

Напоследък забелязвам, че има още едно момиче, с което поддържа приятелски отношения. Макар да сме скарани, му имам профила и виждам, че й пише, харесва й снимки, публикации и т. н. Може би има нещо между тях и е нормално. Все пак, от раздялата изминаха вече няколко месеца. Аз не го забравих и не минава ден, без да се запитам как ли е. Чудя се да го потърся ли.. Ами ако е с това момиче? Как да се появя в живота му?

Дали вече не е твърде късно за плановете, които имахме преди?

Коментари

1.   Да видим. Първо отказваш да отидеш при него, въпреки че нищо не те задържа в твоя град. После го ревнуваш от колежки. След това го обвиняваш, че иска само секс, което е нормално при положение, че не се виждате всеки ден и че той, предполага се, не спи с други. Като за капак му сервираш, че си била с него за кеф. Ами той човека даже много е издържал.

Моят съвет е да осъзнаеш грешките си, да се опиташ да не ги повтаряш и да се свържеш с него и да му обясниш всичко - че си се държала глупаво, че си си извадила заключения, че няма да повтаряш грешките, че го обичаш, че искаш да си с него и си готова да заминеш в големия град. Мисля, че няма да те върне, дори и да има нещо с онази, което може и да не е така. Но и да те върне, нищо не губиш, поне ще разбереш, че всичко е свършило и няма да се чудиш каква ще е завръзката.

2.   За пореден път се убеждавам, че вие жените не знаете какво искате, не си правите равносметка за важните неща, не оценявате нищо, което другите правят за вас, изобщоо всичко ви убягва. Няма какво да се каже тук, ако имаш мерак и държиш на него звъниш му и му казваш, че си в грешка и всичко, което ти е на сърце и се оптиваш да оправиш нещата, не да пишеш по разни анонимки сайтчета и да чакат през т'ва време той да се сети за теб, след като точно ти си го отсвирила.

Мъж, 20.

3.   Потърси го, докато е време, изяснете нещата помежду си. :) Успех! :)

4.   Извини му се, все пак доста си го нагрубила. :(