Да се разделим ли?
Здравейте,
искам да Ви помоля за съвет, защото много се колебая какво да направя.
Ситуацията е следната. Излизам с едно момче от около месец, добре се разбираме, приятна компания е, но е прекалено резервиран. Говори само за пари, а аз се интересувам повече от вътрешния свят на човека, искам да го опозная, но когато се видим говорим само и единствено за работа и други ежедневни неща. Досега не е споделил нищо лично, не ме хваща за ръка, не си пишем мили неща. Все едно излизам с приятел. Целуваме се само когато се разделяме след среща. За мен това не е желаното поведение от един мъж. Харесвам целувките, прегръдките по всяко време, демонстрирането на нежност и липсата на емоционална съвместимост много ми тежи. Последния път му казах да не се виждаме повече, но той беше болен и се разбрахме при следваща среща да говорим. Вчера се видяхме, но както винаги не говорихме за този проблем, накрая се опита да ме целуне, но аз се извърнах и се получи целувка по бузата.
Цял ден мисля как да постъпя, много се напрягам. Заслужава ли си да прекратя отношенията с него, заради липсата на повече емоция?

Коментари

1.   Зарежи го, как иначе ще намериш момче което търсиш? - Което е да те обича, целува, което да е чувствително и да държи повече на чувствата отколкото на парите.

2.   Ами провокирай я тази емоция, връзките са двустранни все пак, какво да не би само мъжа да е длъжен да започва ласките? Покажи му, че това искаш, направи ти крачката, и чак тогава, ако още е така резервиран и не иска да сте физически близки го зарязвай. Искаш да се целувате ама си много важна ти да го целунеш ли? "Когато се видим говорим само и единствено за работа и други ежедневни неща... Целуваме се само когато се разделяме след среща"ами целувайте се и по време на срещата. Само че май възприемаш фразата "да се целуваме" като "той да ме целува"?
Не трябва така. Ако искаш нещо, прави така, че да се сбъдне, а не да чакаш другия да ти отгатне мислите и да го направи вместо теб!
S. A. D.

3.   той най - вероятно има комплекс за малоценност според мен го е страх теб бъди по-активна може пък да се получи но не се навивай много за да не останеш разочарована