Какво е чувството да се докоснеш до биологичните си родители?
Ще помоля администраторите да ми публикуват темата.
Аз съм момиче на 16 и съм осиновена. Не познавам биологичната си майка, нито баща. Не познавам роднини, нито сестри/братя. Искам да знам, колкото и глупаво да ви се стори - по филмите дават как роднини като се намерят и като се пипнат, усещат нещо при допир, с което разбират, че имат роднинна връзка.

Ако някой ден аз открия своите роднини, дали и аз ще го почувствам? Без доказателства, просто така-като ги видя, или докосна. Съжалявам ако звуча странно, но не се сещам по друг начин как да задам въпроса си ;д Моля, лишете темата от ненужни коментари, благодаря ;)

Коментари

1.   Това, което го дават по филмите, няма да го почувстваш, но е твърде възможно да усетиш Синдрома на генетичното сексуално привличане. За повече инфо: http://www.tialoto.bg/a/4-sekslaif/22650-lubov-mezhdu-rodnini/

2.   Абе що за глупава тема. Хора като хора. Като пипам майка ми или баща ми какво по различно да чувствам? Понякога дете страшно много прилича на единия от родителите си - и това е всичко. Имаш си семейство, радвай се и си живей живота. Какво ти пука, че си осиновена. Както те гледат сегашните ти настойници, така ще те гледат и биологичните родители. Даже те много много по-лошо защото те направо са те зарязали като малка.

3.   Не знам какво е, но бих искала да разбера...
Ж, 16

4.   С раждането не ставаш майка, както и раждането не те прави човек. Напротив хората които са те отгледали са твоите родители! Забрави издирването на биологичната си майка и обичай тази която те е отгледала. И аз също съм осиновена но какво от това-дори не искам и да я срещам. Никога!!!! Не е била с мен когато ми е никнал зъб, когато съм проходила, когато съм казала първата си дума. Тази "непозната" няма място в живота ми. Аз имам само 1майка, най -прекрасната на земята, която ме е направила човек и това ми стига. Знаеш ли колко деца с биологични родители живеят без любов?

5.   Няма такова нещо като по филмите. Все едно със затворени очи по едното докосване да кажеш кой е роднина и кой не. Просто не съществува такава "дарба".

Вярвай ми, нищо не изпускаш. РАдвай се, че имаш семейство, то няма да те изостави, защото е решило вече да те има.

А и не винаги докосването на и от родителя е приятно, дори може да е много нежелано. Аз не мога да понасям майка ми да ме докосва - прекалено много ме е малтретирала като дете.