Тормоз
Момиче на почти 16 години съм.Има едно момче което харесвах много наистина..той е по голям от мен с една година , в едно училище учим.Преди да разбере , че го харесвам се държеше много добре . Махаше ми , пращаше ми въздушни целувки и сърца ..но след като разбра, че го харесвам нещата коренно се промениха .Момчето започна да ме заплашва , бутал ме е силно до стената. Хващало ме е за врата ..и аз се паникьосвам всеки път като го видя..казах на нашите и на класната ми ...но той продължава ..преследвал ме е до нас ..и такива неща и сега като започва новата учебна година супер много се притеснявам от него ..Какво да правя ..? да поговоря ли с него ако отново започне да ме заплашва?

Той не ме харесва защото съм пълничка, но правя големи усилия това да се промени ..според мен това е проблема да ме тормози така ..
Какво да направя?

Коментари

1.   С какво те заплашва? Какви са думите му, какво иска от теб? Учудена съм, че родителите ти не са помогнали по никакъв начин, но предполагам това е верният изход - родителите ти да говорят с класната и в краен случай да се наложи да се говори и с неговите родители. Такова поведение може да му докара изклюване, а предполагам и не само. Съучениците ти не правят ли нищо? Само спрямо теб ли е така?
Във всеки случай не се опитвай сама да се оправяш със ситуацията.

2.   И като разбра, че ме харесва, нещата се промениха? Да не го преследваш ти? Разбирам те, но ако много явно си показвала на всички, че го харесваш, а той не е искал, по този начин се е опитал да те отблъсне. Нещо не те и собре написана историята. Остави момчето. Аз съм момиче и ти го казвам.

3.   Гледай да не отиваш при него. Най-много да те набие както е тръгнало. Не мисля, че трябва да се притесняваш, че си по-пълничка. Ако ще отслабваш внимавай да не прекалиш и да му изпуснеш края. Спортувай и се храни правилно без да правиш нещо радикално. Момчето явно не те заслужава и е някакъв мухльо, щом се държи така. Гледай напред ще срещнеш някой по-добър.
R@y

4.   Какви разговори. Ако съм ти баща или брат ще му откъсна главата. Като пикае няколко седмици през маркуч и майка му му сменя чодлогата като напални гащите ще се замисля повече за напред.