Връзка от разстояние?Обичам я,но знам че всичко свърши :(
Здравейте искам да ви споделя и мойта история и да чуя съветите ви!

Запознах се това лято с момиче по-малко от мен с 4 години, в началото не беше нищо сериозно, разходки, закачки, но в течение на времето започнаха някакви чувства в мен да се проявяват и реших да се хвана с нея. Лятото беше много хубаво с нейната компания, хем имаше хубави моменти, хем лоши (но тях по скоро заради ревност), както и да е, лятото мина неусетно, дойде време тя да започне училище в друг град, и раздялата беше много тежка и за двама ни.. НО и двамата го знаехме че ще дойде този момент.

В момента и на двамата ни е много гадно, чуваме се постоянно, пишем си, но в мен нещо от вътре ми подсказва че е по-добре за двама ни да спрем всякакви контакти и всеки да тръгне по пътя си, и най-вече както казват хората "стара любов се забравя с нова", но тя не е съгласна и все още има надежди че пак ще сме заедно.

Не сме много далеч един от друг на около 100км, и се чудя, ако се видим дали ще ни стане по-добре, или след това ще ни е още по-гадно..

Искам да добавя че до сега, може би никога не съм изпитвал такива чувства и ми е много тежко!!

Кажете какво да направя :(

Коментари

1.   Бягай след нея! Щом си заслужава!

2.   Не съм сигурен че разбрах какво питаш. На пръв поглед нямате проблеми.

3.   от Автора:Като цяло в момента сме в различни градове, тя учи, а аз работя и вече няма как да сме заедно.. Та въпроса ми беше ако от време на време ходя при нея да се виждаме, дали ще е по-добре, или по-хубаво всичко да си остане както е в момента, и всеки да си поеме по своя път? ! И да спрем да подържаме всякакви контакти за да може по-бързо да се забравим.

4.   Явно не си дорасъл за любов щом 100 км са ти пречка, Аз лично познавам хора, които са във връзка от разстояние от няколко години и живеят в еазлични страни. Но всичко си е и до възрастта. Връзка от разстояние може да издържи ако двамата души след това имат план да се установят на едно място и ако наистина се обичат. Връзка от разстояние не е условие да раздели двама души, а ако раздялата се случи, е по друга причина.

5.   Сто километра са два часа път. Тази неделя отиваш ти, другата идва тя. По-скоро ми се струва, че на теб не ти се занимава. По-лесно ти е да намериш друга. А то тука път, пари, време... само грижи и неприятности. Това е твоята схема. Не я обичаш ти. Иначе нямаше да ти идват такива идеи.

6.   Аз съм на 17 приятеля ми е на 21 и ни дели цял океан и откакто сме разделени чувствата ни не са мръднали, даже напротив ;) Така, че 100 км не са нищо и според мен трябва да се пробваш

7.   Само ако бях на твоето място... 100км... та това е нищо! В момента ме разделят 1500км от моята приятелка, но все пак сме заедно. Много е трудно наистина, но 100км е нищо. За 1 час и си при нея.. Така че я се стягай и ако наистина я харесваш остани с нея :)