Ударих я - сега не знам какво да правя
Още когато започнахме да излизаме, ми се струваше прекалено хубаво, за да е истина. Преди нея съм имал две по-сериозни връзки и няколко мимолетни и когато я срещнах бях изгубил вяра във жените. И двете ми сериозни връзки завършиха заради изневяра от другата страна.

С нея тръгнах от самота, малко насила сякаш. Тя беше много красива. Не е кукла барби, но има такова красиво излъчване, че просто... Магнетизъм и то толкова силен, че хората (особено мъжете) постоянно се обръщат по нея. Тялото й е слабо - не е гърчава, нито пълна. Нормално, красиво момиче с невероятна усмивка, грациозни маниери и топли очи.

И така минаха две години, а аз ден след ден се привързвах все повече и повече. Тя е такава, каквоато винаги съм искал. Чак ми е нереално.

Много е грижовна, готви прекрасно, три години по-млада е от мен, в леглото е фурия. Образована е, има невероятен стил, забавна е, държи се добре с родителите ми, много е позитивна. Не мрънка за нищо, не се кара с мен, а винаги постига своето.

Когато осъзнах какво съкровище, започнах да я ревнувам. Тя може да има абсолютно всеки, който си поиска. Започнах да подозирам, че не ме обича. без да ми е давала поводи за това - просто си вкарах някакви филми в главата.

Живеехме заедно от няколко месеца и същата вечер тя ми каза, че ще излиза с приятелки. Аз се прибрах по-рано от работа и влязох във фейсбук, за да поразгледам. Тя не си беше изключила нейния и аз веднага й прерових съобщенията. Преди мен тя е имала връзка, която много я е наранила и още, когато тръгнахме ми каза, че е обичала силно бившия си приятел и че малко или много винаги за него ще има място в сърцето й. И ето, че този бивш й беше писал във фейса, а тя му беше отговорила. Разговорът не беше нищо особено. как си, добре съм, ти как си и дрън дрън. Цяла седмица това ме измъчваше, станах нервен, съмнителен. Пълен идиот, започнах да се заяждам с нея, без да й казвам, че знам за разговора им.

И после се случи. Един приятел ми се обади и ми каза, че видял жена ми да се натиска с някакъв. По описанието досущ отговаряше на бившия й приятел и аз отидох право при него. Той ми каза, че са спали заедно. Не го ударих - просто си тръгнах, прибрах се и започнах да си събирам багажа. Тя ме питаше какво става, но аз се правех, че не е в стаята. Тя тогава опита да ме дръпне за ръката, за да й обърна внимание и аз я зашлевих. Беше много силно. Тя само се хвана за лицето, погледна ме и разплакана изтича в другата стая. Досъбрах си багажа и се изнесох.

Минаха две седмици и от друг мой приятел разбрах, че онзи, който уж я видял се хвалел, че ме е преметнал. В последствие се оказа, че бившия й и този са в някакви отношения на връщане на услуги. С една дума - изиграли са ме, за да ни скарат.

От един месец я преследвам. Чакам пред входа й и като излезе започвам да ходя след нея и да й говоря, но тя все едно въобще не съм там. А ако тръгна да я хвана вдига ръка да се запази от мен, все едно пак ще я ударя.

Звънях за помощ на сестра й - тя ми каза само "Боклук" и ми затвори. Баща й ми звънна и каза да не я търся повече. всеки ден изписвам тонове съобщения във фейсбук, смс-и. От нея абсолютно нищо.

Само като й казах за какво съм се разгневил и че съм помислил, че ми е изневерила, ме погледна в очите с такова разочарование, че ми се доплака.

Искам си я, искам да си я върна, знам, че и тя ме обича. Знам, че постъпих като лайно, като идиот - знам. Но искам да има начин, помогнете ми да го открия!

Коментари

101-132 от 132

106.   хах... бях забравил за тази тема и този сайт, докато не прочетох днес писмата си в пощата - бил съм се абонирал.

6 месеца по-късно сме заедно и мога да твърдя, че случката е забравена напълно и че аз съм едно щастливо копеле да притежава такава жена.

Събрахме се около коледните празници. И котка си имаме.. хаха... не съм вярвал, че може толкова да се привържеш към някаква топка косми.

Ако трябва да разкажа как точно се събрахме... и аз не зная. Случи се някак във времето. Помня само колко хубаво ни беше и на двамата пак да се държим като деца, да говорим с часове по телефона, да си изпращане смс-и.

Заживяхме отново заедно в края на януари.
Вече не проверявам чатове, телефони и т. н. Тя ми доказа, че ме обича. Щом забрави тази моя истерия с шамара, аз вече не мога да се усъмня, че е само моя.

Използвах времето, в което сме разделени, за да опитам наистина да превъзпитам малко буйния си нрав. Започнах с клипчета в ютуб, започнах да чета разни езотерични книги.

Сега имам коренно различно виждане за любовта, за отношенията между хората. Може да се каже, че порастнах. Л. също често ми казва, че съм променен. Но явно тази промяна й допада, защото ме поощрява в новото ми хоби, намира ми някакви книги и статии.

Толкова от нас.

ПС Мисля в най-скоро време да й предложа брак. Но съм замислил първо да отида и да я поискам от родителите й. Те спряха да ме гледат като изверг и пак се разбираме, но си останаха някак студени към мен. Мисля, че ще бъде проява на уважение да говоря първо с тях и тогава да я изненадам с пръстен. Още не съм измислил къде и как да й предложа, обмислям някоя романтична изненада, но това предстои.

Благодаря на всички, които са ме мислили. Вярвам, че грижата ви по някакъв начин ми е помогнала. Ще влизам в този сайт и занапред, ще покажа и темата на Лидия... и ще се опитам да бъда полезен, както вие бяхте на мен.

107.   Браво, човече! Щом четеш езотерични книги и най-вече - щом полагаш СЪЗНАТЕЛНИ УСИЛИЯ да се самоусъвършенстваш, значи изглежда наистина да си тръгнал по правилния път!

Единствено не ми харесва във второто ти изречение идеята ти за "притежанието" на жената - надявам се сам и то колкото се може по-скоро да се убедиш колко е глупава подобна концепция дори и само като изпусната реплика.

Поздрави и успех в съвместния живот на теб и на Лидето!

108.   Въпреки че темата е стара, аз ще напиша един неоспорим факт: ако един мъж удари жена още в първите няколко месеца/години от връзката им, той ще ПРОДЪЛЖИ да я бие и занапред. В този случай НЯМА изключения. Жалко за Лидия(гаджето на автора), че отново се е събрала с автора - това е груба грешка. Дано Лидия да се осъзнае колкото се може по-рано и да го напусне, в противен случай ще търпи още шамари, както в началото на връзката им.

P. B. S. C. M. P. T. L

109.   Е голяма работа станало, и аз съм си удрял приятелката като ме дразни, и тя мене, ама после правим страшно як секс и на никoй не му пука, много сте пък изнежени хаха

110.   Мразя мъже, които бият жените си. Такива мъже не заслужават да имат деца, те не са достойни да бъдат бащи. Един мъж трябва да знае кога да използва физическо насилие, а именно да защитава съпругата/приятелката си. За съжаление такива мъже вече няма, или поне българи....

113.   Хубаво е, че давате пример как могат да се преминат трудностите. За нея - шамар, за теб - изневяра в кавички.
Вие потвърждавате това, в което винаги съм вярвала. че когато двама души се обичат, и когато единият е направил грешка и е готов да обърне света, за да я поправи, няма нищо, което да им попречи да са заедно.
Продължавайте да се борите заедно!

Дивна

114.   Авторе, сподели с нас какво се случи с Лидия, предложи ли й?

115.   Да моля те кажи някакви новини за вас. :-)

Имате много почитатели с Лидия тук :-)

116.   Стига сте нападали момчето от тоя тип коментари "Да си помислил" абе вие някога не сте ли ревнували,колкото и да вярваш на момичето което обичаш,но точно заради ОБИЧТА КОЯТО Я ИМАШ Можеш всичко да напраеш дори да я удариш,но след 2 мин да ти е мега кофти,но да е късно братле виж просто не се отказвай тя ако наистина те обича както казваш,ще се върне,защото човек който обича прощава успехи и не прави тази грешка отново :)

117.   Радвам се, че тази история има щастлив край. Но докато четях коментарите, се замислих за този прословут шамар, от който започна всичко...
Какво е един шамар?
Тук се изказаха доста хора. Преобладава мнението, че авторът е виновен защото е посегнал. По-активни и категорични са жените и изскачат с аргумента, че само слабите и комплексирани мъже вдигат ръка на жена.
И непременно ако има един шамар, то след време ще последва втори, трети...
Явно има доста жени, които са били шамаросвани. Аз ги разбирам, нормално е да реагират така.
Имаше и малко по-различно мнение. Един мъж, на който жена му беше изневерила се опита да обясни някой неща, включително и защо е ударил шамар. Оказа се, че дори не е било заради изневярата... а заради поведението на жената след това! Аз разбирам и този човек, преживял съм такава ситуация.
Аз никога не съм удрял жена. Дори и мъже удрям само когато боят е неизбежен.
Но това, което наистина ме вълнува е как гледаме с двоен морал на тези неща! Колко глупави и лицемерни сме! Какво имам предвид ли? Ми ето вижте сами:

1. Живеем в свят в който насилието се отхвърля като възпитателно средство, като средство за решаване на проблеми... изобщо сме големи пацифисти. Въпреки това за момчетата е съвсем нормално да се сбият. Започват още от малки, когато са в училище. Децата винаги ще намерят за какво да се скарат, и естественото развитие на всеки конфликт е да се стигне до бой. Обикновено никой не обръща внимание на това, малко сълзи и сополи и всичко се забравя. В разговор всеки осъжда боя и побойниците, но всеки отговорен родител научава детето си да се бие и да се защитава... за да не го набият! И това е нормално:-)
Ако един мъж никога не се е бил какъв мъж е?
2. Нерядко сме свидетели и момичета да се сбият. Вярно грозна гледка е! То не е щипане, дърпане на коси, дране с нокти... както се казва жените дори не могат да се сбият като хората! Като цяло, жените залагат повече на "словесния двубой". За околните остава грозната гледка на "дами", които явно не са достатъчно интелигентни за да решат конфликта с други средства. Но и това е нормално, нали? :-)
Все пак, какво като са момичета. Никой няма да се остави да го бият!
3. Виждали сме и друга покъртителна сценка! Някой мъж да попресоли манджата в отношенията си с нежния пол и да отнесе шамар. Без значение какъв е конкретния повод, дали е направил някой намек свързан със секс, дали е казал нещо грубо и цинично или пък просто се е пошегувал по неподходящ начин... не е необичайно жена да зашлеви шамар на мъж! И това е нормално:-)
Нашата реакция в случая е: "Ми права е жената, този нахалник си го търсеше".
Сещам се още нещо. Много често съм виждал на публични места семейни двойки отегчени от живота и един от друг да си подхвърлят злобни забележки. И жената да плясва съпруга си по челото или по врата с думите - "eй много си смотан", "за нищо не ставаш бе" и т. н. И това е нормално:-)
4. Всеки е виждал разглезени деца. Всеки е виждал деца, които са направили някоя беля, счупили са прозорец с топката, накапали са се със сладолед, или просто ти отговарят, повтарят ти думите или не слушат. И всеки от нас е виждал изнервени родители, които понякога прибягват до шамарите. Когато благата дума не помогне, шамарите обикновено вършат работа. Дали е правилно или не е отделен въпрос. Въпросът сега е че, ние приемаме това за нормално:-)
Всеки родител е отговорен за отглеждането и възпитанието на детето си, и понякога шамарът е част от това възпитание.
5. И има случаи, когато мъж удари шамар на жена... без значение колко силно, без значение по какъв повод... когато това се случи, това е насилие! Мъжът е насилник, но не само... той е комплескар, мухльо, и т. н.
И ТОВА ВЕЧЕ НЕ Е НОРМАЛНО!!! :-)

Защо бе драги зрители? Кое е по различното на този шамар? Какво е по различното на шамара ударен от рогоносеца на невярната съпруга? Защо този шамар смущава крехката ни психика а когато жена удари шамар на мъж само се усмихваме?
Какво е различото на тези два шамара?
Отговорът е:
НИЩО!
НИ-ЩО!
АБСОЛЮТНО НИЩО!

Различното в тези няколко случая е само нашия МОРАЛ.
Всеки удря или при самозащита или в момент на слабост, когато изпуска контрол над себе си или съвсем целенасочено и осъзнато иска да подчини и унижи другия. Но защо ние сме склонни да оправдаваме някой шамари с думите "ей голяма работа станала" и да осъждаме други шамари с думите "насилник"?

Не ме разбирайте погрешно, не защитавам нито съдя някого! Просто питам! Кога един шамар е добър и кога лош? Има ли изобщо добри и необходими шамари? Или всички са лоши?

Ще ви разкажа две случки:
Първата се случи преди доста години. От един малък проблем, с размерите на конопено семенце бившата ми съпруга и майка и, благодарение на някой женски "умения" успяха да увеличат до размера на слон.
Последва разговор "на 6 очи" при който се казаха някой неудобни истини и имаше повишаване на тон от моя страна. Както и да е, въпросната случка ми трови живота доста години след това... докате един ден тя по някакви неведоми пътища се "осъзна" и ми каза следното:
- "Ти тогава не трябваше да ни слушаш, ами трябваше да тропнеш с юмрук по масата, да ми удариш един шамар ако трябва. Трябваше да се държиш като мъж а не да ни се обясняваш"
А сега де! Ако удряш жени не си никакъв мъж, ако не удряш с юмрук по масата пак не си!

Втори случай:
Карам си аз колата преди 2 дни, и изведнъж виждам че измежду паркираните отдясно автомобили се подава нещо синьо... скочих на спирачката и спрях на 1м. от него. Синьото нещо се оказа детска количка бутана от любяща майка... която кой знае защо вместо да пресече улицата 200м по-надолу на пешеходната пътека е решила да изненадва шофьорите точно на това място където най-малко очакват. Почувствах непреодолимото желание да сляза и да и изгърмя един шамар но не го направих, вследствие на което любящата майка най-вероятно ще продължи да пресича на същото място!

Искам да ви попитам, дали в тези две ситуации шамарите биха били оправдани?
На мъжът е отредена водеща роля в обществото, в семейството... дали същият този мъж може понякога да използва шамарът като "изразно средство" и да напътства децата си, или съпругата си, или който и да е друг, когато види, че "конвенционалните аргументи" не дават резултат?

Поздрави
Т. Н.

118.   Авторе, има ли развитие? Предложи ли и?

119.   Докато следях темата силно се надявах тя да НЕ се върне при теб. Удари ли те някой веднъж, ще удари пак. Защото вижда, че му се е разминало.

И как така "притежаваш" тази жена? Леле, само като чета с какви думи се изразяваш и ми става мъчно за момичето.

#117, съгласна съм с теб за двойният стандарт. За мен е също толкова неприемливо жена да удари гаджето/мъжа си. Обидата и унижението са огромни - да те удари човек, с който уж се обичате.

Наскоро четох една история тук, за жена, която шамаросала за някаква глупост момчето, с което се забивали от няколко месеца и били почти гаджета. И се чудеше женицата, защо аджеба, пичът не иска вече да има нищо общо с нея (а и той и бил споделял, че преди това е имал травмираща връзка и се е биел често с бившата си)? Пълна мистерия е защо някой, минал през връзка със скандали и бой, си е тръгнал още след първия шамар, нали? :D Ама коментиращите бяха оплюли момчето, че не бил никакъв мъж, а пълен лиглъо и успокояваха жената, че такъв не й трябвал. Е как става така?

120.   Номер 119 каза :
"И как така "притежаваш" тази жена? Леле, само като чета с какви думи се изразяваш и ми става мъчно за момичето. "

Мисля, че ти №119, както и много други жени, не разбирате смисъла на тази дума. Мисля, че не разбирате смисъла на думата "притежавам". Или по правилно би било да се каже, че го разбирате напълно погрешно. И това, рано или късно ви изиграва лоша шега. Неизбежно е. Просто въпрос на време. Като смъртта.

Т. Н.

121.   Ето ми нас двамата, вече малко поузрели. Решихме да напишем този коментар по темата заедно, докато си пием сутрешното кафе. Показах темата на моето момиче, а на нея чак й стана странно, че съм търсил помощта на различни статии.

Пишем ви, за да ви се похвалим. На 27 септември е нашата венчавка. Всички романтични глупости, които си бях наумил около предложението, така и не се състояха, защото нямах търпение да я питам. Първо говорих с баща й и я поисках от него, както в старите времена хах А когато се прибрах, тя готвеше и аз просто й паднах на колене, там на средата на кухнята.

Остана ни хубав спомен и имаше много сълзи.
Да и аз плача. Понякога сълзите просто потичат, друг път пък се смея така. Четох, че този начин човек се пречиства и настройва енергията си и не ме е срам от тези ми състояния. Като цяло съм много по-спокоен от преди една година.
Благодаря на всички, които ме посъветваха да потърся начин да преодолея гнева си. С ваша помощ, тръгнах по един път.. на себеопознаването и колкото повече се вглеждах вътре, толкова повече неща губеха своята заблуда и се показваха истински.

С Лидия започнахме да се занимаваме с медитация, попаднахме на хора със сходни интереси, а сега сме запалени по рейки. Това е нещо общо, което ни сплотява още повече. Ние сме щастливи хора, спокойни и вървим напред по пътя си, очаквайки с голяма радост следващата случка.

Котката ни е едно уникално същество, което напълни дома ни с много смях и приятни спомени. Котките са наистина страхотни.

Не вярвам, че някога отново ще посегна с плесница. Не защото съм сигурен какво ще се случи утре, а защото не мисля за утре. Живея днес, тук и сега, изпълнен с едно ново чувство и това ме кара да мисля, че така садя хубави семена за утрешния ден.

Онзи шамар оказа някаква положителна роля в живота ни. Беше сякаш дъно, от което можеш само да се оттласнеш и да изплуваш над водата. Към днешна дата, мога да кажа и че не ревнувам, защото разбрах нещо, което промени цялото ми виждане за връзките изобщо. Любовта е щастието, което изпитваш, че обичаш. И ако си късметлия, по закона на даването, тя се връща после при теб двойно по-силна.

Не, не всичко е розово. Понякога спорим. Вчера се карахме за това дали да гледаме поредицата на Нарня или новия филм със Скалата :), накрая си пуснахме музика. Пожелавам си все за такива работи да се караме.

Понякога е трудно, разни хора се опитват да сплетничат, други се бъркат в нашия живот или изказват мнения, които са доста гадни, но като цяло ние гледаме да сме над тези неща и да не им позволяваме да ни разстройват.

Взехме си автомобил. Не е нещо скъпо или лъскаво, но ни върши работа и понякога, поне два пъти в седмицата просто тръгваме по пътя и спираме на някое хубаво място, правим любов, или пък хапваме, или си говорим, позволявайки на природата да е около нас.

Благодарим на всички, които вярваха в нас. Благодаря лично на всички, които ме насолиха тук, защото ми подейства много стимулиращо. Благодаря и на другите - за подкрепата.

Приятно кафе от нас и ако се сетите на 27 септември за нас, изпратете ни по една усмивка и наум ни пожелайте успех в общия ни път напред.

122.   Бракът започва, когато две души
започнат да споделят едно сърце.
Нека любовта ви един към друг
расте с всеки изминал ден.
Желая ви щастлив брачен живот!

123.   Еей, много се рaдвaм зa вaс.
Еднa препоръкa? Щом медитирaте, a и с Рейки опитвaте, ето ви едно следвaщо предизвикaтелство- aстрaлно пътувaне зaедно.
Уникaлни преживявaния сa :-).
Много щaстлив смях ви желaя, другото сa сaмо мaлки кaмъчетa по общият ви път!

124.   Живи и здрави да сте!

127.   Грешката ти е била в това, че не сте поговорили! Защо отиваш първо при нейния бивш? Не си и дал възможност да говори, дори не си я попитал, а направо си събираш багажа и си тръгваш, още повече и я удряш. Мисля, че с право се сърди и не те забелязва! Дано все пак намери сили да ти даде втори шанс, но ако това стане, трябва да се замислиш сериозно над поведението си!

128.   Уау... Това наистина е една от най-трогателните истории, които съм чела в този сайт. Поздравления, че успяхте да запазите любовта си. Поздравления и за сватбата надявам се да сте много щастливи и ви желая всичко най-хубаво. И аз ще се абонирам за темата, ако случайно след някоя друга година отворите сайта да ни зарадвате с някоя хубава история. Например нов член на вашето семейство :)

129.   Истинската любов прощава!
Тя вижда душата, нейната доброта, борбата за надмощие на доброто над злото, и кое надделява.
Ако жената има акъл и разбере, че ти я обичаш истински може и да се върне, стига да не е прекалено горда и злобна, като авторите на коментари 1, 2, 3 и най-вече 9!
Никой няма право да съди.
А в тази ситуация вина има и момичето! Когато един човек каже, че ще е с друг, спира отношенията с предишните. Има, или няма място в сърцето за други, независимо от този факт, тя спира отношенията. Спира всякаква комуникация. Така е правилно. Воденето на кореспонденция зад гърба на ближния е форма на предателство, особено когато е имало сексуален контакт в миналото, а ако не може и да се шикалкави!
Дори и да заслужава шамар, не бива! Хубаво, изпуснал си си нервите, но ако се повтори, пич - това означава, че не владееш нервите си и ще имаш проблеми! Това ще ти стане рецидив!
Искам всички да видите това видео. Много е поучително: https://www. youtube. com/watch? v=dRURYxu5__0
И това също:
https://www. youtube. com/watch? v=xaOmbBEo7EE
Борете вътрешните си демони, бъдете добри!
Успех!

130.   Ако е такова момиче, каквото описваш, не можеш да си я върнеш. Повярвай, това една достойна, уважаваща себе си жена с избор никога няма да прости. А и изгубеното доверие трудно се връща. Не досаждай, че щом е казала на техните ще отнесеш някой тупаник.

131.   Авторе, как си след толкова години? Има ли развитие, заедно ли сте още? Удържа ли на думата си повече да не удряш?

132.   Ебаси женичките са тези двамата, които са те преметнали така. Абсолютни интриганти. Като видя такива работи, ме хваща срам, че съм мъж.

Какво трябва да промениш в себе си - естествено оттук нататък не удряй повече жена. И аз съм го правил един път, още го помня и съжалявам. Вярно, мацката освен скандала ми налетя и на бой, а пък аз не обичам скандали и спорове, като стане така си мълча, ама като ми накипя изведнъж шамарът сам се изстреля (голяма любов беше, после се разбрахме и си простихме), но не е оправдание. Още се мразя колко незрял бях тогава, а можехме да сме чудесно семейство.

Второто, което трябва да промениш е, да спреш да ревнуваш. Това дали ревнуваш или не няма да спре изневерите. Даже обратното. Не мога да разбера ревнивците. Изневярата си е негатив за този, който я върши. Изневярата се усеща. Когато на една жена не и пука вече за теб, това се усеща. Няма нужда от детективски филми.

Най-голямата грешка в една връзка е, да четеш чатове и т.н. да навлизаш в личното пространство на другия. Просто не го прави и ще си изкараш супер. Ако наистина не е виновна, не вярвам да ти прости, сори... Поне да имаше причина да си посегнал, а то хептен няма -.-

134.   Птичката един път каца на рамото, другите са само змии и кучки, от тях само затвори ,инфаркти и инсулти.

135.   В крайна сметка тя е силният човек и тя го е победила. Платил си е за шамара с болка и унижение, опържила го е в собствен сос. И съвсем не го е приела безрезервно, а като е започнал да се променя.

136.   Ужас, много си се прецакал, ако наистина е било лъжа! Нека за всички, който го прочетат, това да бъде обеца на ухото и да проверяват по-обстойно информацията за каквото и да било преди да действат! Много от хората в днешно време са мръсни интриганти и дори се забавляват на чуждото нещастие...

137.   102! Госпожо!

1) Знаете ли какъв е процентът на изневеряващите жени в България? - ОГРОМЕН!
2) Знаете ли какъв е процентът на "емоционално изневеряващите" жени в България? - 100% без няколко неизвестни...
3) Знаете ли какъв е делът на жените в България, които са изключително/много подвластни на "забивки" от страна на чужди мъже? - ОГРОМЕН!

Вие твърдите, че мъжът ви по подобие на автора ви задушавал, контролирал и ви следял! Твърдите, че ревността е болестно състояние!

НЕ, РЕВНОСТТА ПРЕДВИД ТОЧКИТЕ ОТ 1 до 3 Е НАПЪЛНО АДЕКВАТНА ПОЗИЦИЯ НА ВСЕКИ РАЗУМЕН И СЕБЕУВАЖАВАЩ СЕ МЪЖ С ДОСТОЙНСТВО! И за тази ревност сте виновни вие жените, а не мъжът в къщата ви!

Относно плесниците - бас ловя, че сте си ги заслужили! Те са много "лековити" и действат терапевтично и сплотяващо за връзката!

Приемете, че мъжът ви много добре знае, какво върши и ви обича достатъчно силно, че да не ви е изхвърлил през вратата досега!

138.   Автора ни ибаа да ибаа. Или са се разделили и не иска да си признае, или се е отписал.

139.   "Относно плесниците - бас ловя, че сте си ги заслужили! Те са много "лековити" и действат терапевтично и сплотяващо за връзката!"

Правилно, Айнщайн! А сега си удари две-три плесници, за да си оправиш връзката с мозъка, че да не се караш друг път с хора, писали преди сто години. И престани да крещиш — ще вдигнеш кръвното.

140.   Н 137,
Интересно, с кого ли изневеряват огромният процент изневеряващи жени? А, сетих се- вероятно с огромния процент изневеряващи мъже!

141.   Що за тема е това бе! Ужас! Явно скоро светът няма да излезе от женската мръсотия покварила всичко човешко. Авторе, сигурен ли си, че си мъж? Ако темата не е измислена от жена-феминистка, и ти си с пенис, а не с вагина просто е необяснимо мрънкането и лиготиите ти за една нищо и никаква жена. Ударил си и един шамар и брей....светът пропаднал! Ами ще я удариш още веднъж за да има смисъл от шамара, жена е и си го е заслужила. Ще ми пише тя с друг мъж във фейса, а аз ще знам и ще търпя това женско престъпление? И какво като е безобино писане, няма такова нещо. Тя е длъжна преди да пише да ти обясни защо го прави и да ти покаже веднага какво точно е написала и защо! Тя да не е мъж, че да се държи по този начин? Мъж жена не пита за нищо, но жената е длъжна, защото мъжът бие, освен ако не е женчо с две леви ръце. Не съм чел всички коментари, но някои женски постове с лицемерно и надменно женско поведение направо ме вбесиха и вярвай ми, ако такива жени се държат по този начин с мен и се гаврят чрез властта и покровителството им от закона няма да живеят дълго. Не дай-Боже пък жена да ми посегне на обществено място! Ще и счупя ръката с която е посегнала на момента и повече няма де посяга на мъж, докато е жива.
Коментар 137 е обяснил с подробности как трябва да се постъпва с бесните и опърничеви жени. Истината е, че днес мъжете се изпедерастиха и малко бият вече жените, за това женската наглост се е разпростряла сред обществото ни. Такива женски безобразия в оня другия, три пъти по-голям от нашия извратен свят няма и жена осмелила се да хули и обижда мъж, умира веднага и на място. Дали ще я заколят или заровят в земята и после убият с камъни мъжете е без значение.
По важно е, че това възпитава жените и е имунизация срещу феминизма. А при нас жените намерили та премерили. С мъжете и те се слагат във всичко. Хайде няма нужда. И авторе знай едно. Красива жена няма на този свят, всичките са грозни и мазни. Въпрос на мъжко възприятие е. За това казват, че жена и малко прасе не се избират, защото не знаеш какви свине ще излязат после!

142.   Жалко, не можах да разбера развръзката.

101-132 от 132