Не спирам да мечтая, не спирай и ти.
Всички мечтаем. Аз мечтая за любов. За тази любов в която се струва да милееш и жертваш. Всеки ден мечтая и вярвам, че ще я срещна.. дали на някоя улица или пейка без значение. Стига ми да е истинска и завладяваща. Да забравиш за всичко, което е около нас, около теб и мен. Има някъде там едно сърце, две топли очи, които чакат любовта ми. Не искам да дишам въздух, а само любов. Знам, че те има, знам, че имаш много любов, като мен да дадеш. Хей, това не си ли ти, която четеш в момента? Това е от мен. :)

Коментари

51-100 от 150

62.   ... и какво нецензурно или цинично имаше в коментара ми, че не го публикувахте.... явно просто женска завист, а дори не ме познавате иначе щях да ви разбера... ;).... хайде, вършете си работата за която не ви плащат.... ;-)... ЗАРА

63.   Красота, вдъхновение и любов са тези редове, разчувствах се! Аз съм от морето от Варна. И аз мечтая и само така тя - мечтата може да се роди в реалността. Мислите създават този свят, нашия свят, точно такива каквито са в главите ни защото и те са материални. Те действат на ментално ниво. Зареди ме много.
Само искам да ти кажа, че колкото и красиво да е началото трябват много постоянство и грижи и от двете страни да разцъфти и не увехне любовта. Знам възможно е! Любовта е възможна! Любовта е реална възможност стига да я изберем в нашия живот!

64.   Здравей авторе. Не съм "номер 50". Но се радвам че харесваш и одобряваш мнението ми. Не мислех че някой е способен на това честно казано. А това с контактите малко не виждам как би станало в този сайт. Въпреки всичко не спирай да мечтаеш, и успех с това дето си го намислил. :)

65.   Защо някои коментари не се виждат? :)

66.   Номер 64, Благодаря ти. Ще продължа.. разбира се. :) Мисля, че можем да разменим контакти без да разваляме правилата на сайта... стига и ти да имаш желание. :)

67.   Номер 61, Разбирам те. Продължи напред и бъди силна. Вярвай, мечтай, живей! Не съжалявай! Разбираш ли ме? Някъде там сигурно има някое добро момче, което чака да срещне момиче като теб! Разбираш ли ме? Или.. :) Събуди се! :)

Номер 63, Благодаря и на теб! :) Има много мъдрост в думите ти. Радвам се, че мислиш и твориш по-този начин. Не се откавай в никакъв случай. Просто не се отказвай. Вярвай! :)

Автора. :)

70.   Някак си не е честно. Мисля... как е възможно такива истински създанания, като номер 61 които са рядкост в този материален свят да имат връзки с някакви неосъзнати промити мозъци, които вредят много сериозно на истинските, които мечтаят за истинската Любов... И тази духовност въобще я няма в хората... :)

Автора.

71.   Коментари под номера 68 и 69 не ги виждам. Да не има някакъв бъг? Благодаря.

Автора. :)

/Модератор7 - Няма бъг, но са на границата дали да се одобряват или не. Затова може някой модератор да не одобри подобни коментари, а друг да ги одобри.

72.   Вземете ги одобрете коментарите. Каква е тази диктатура? К'во толкова лошо има в тях?

Автора.

73.   "Ключът към щастието е да имаш мечти. Ключът към успеха е да накараш мечтите си да се сбъднат. "

Автора.

74.   Здравей, авторе, да те питам ти с какво се занимаваш, ако не е тайна? И още един въпрос да не пишеш стихове?
Поздравчета :)

75.   Виждам, че голяма морска групичка се е заформила. Бих искала и аз да се присъединя. Аз пък съм от Бургас. Много е хубаво човек да прочете и нещо красиво насред ежедневните проблеми, мечтите осмислят сивия свят. Поздрави за всички мечтатели!

Starfish

77.   Номер 74, Коя/й си ти, ако не е тайна? :) Слушам хубава музика, медитирам и още много други мисли творя в съзнанието си. Няма да ме разбереш... :)

78.   Starfish, маняче, здрасти. Значи сме си местни морски гларуси, хаха. :)

Автора. :))))

80.   Много жалки хора има в интернет за съжаление! ;)

81.   Да, наистина много са, за съжаление човек не знае с кого ще се запознае, особено в интернет...
прикрити и жалки хора... особени такива които играят детски игрички и не са наясно със себе си...

starfish

82.   Много красиво! Браво на автора! Не съм особено романтична, но това определено ме трогна! :))))

И аз мечтая за любов. Но не за онази розова любов, със сърчица и звездички. Не за онази банална, лигава любов. Мечтая за истинската любов. За тази любов, която ще ме обгръща всеки ден, онази вярна и чиста любов - без лъжи, любовта, която ще бъде само и единствено за мен! Любовта на която да отговаря с моята си обич - искрена, топла, извираща от цялото ми сърце обич. Мечтая за човека, който ще обича само и единствено мен и на който без съмнение бих дала цялата си, безкрайна любов.

83.   Номер 81, 82 е един и същ човек. Ще ти кажа, само да оставиш момчето намира, защото..нали! ;) Спри да му пишеш по-темата! Много си нагла и нахална! Умната. ;)

84.   Ами, аз съм №82 и за първи път пиша по темата. Явно ме бъркате с някого. :))

87.   Ами ти си, как да не си ти?! Два коментара по-едно и също време излизат.
Спри да му пишеш по-темата. ;)

88.   Ха, дори не си сигурен кои коментари съм писала аз... Нека да изясним нещата, а не тук да пишем простотии...

89.   Хайде, моля ти се!

90.   Любов - колко красиво звучи.

Някога вярвах в нея, бях мечтателка като автора, все още част от мен вярва. Нежност, лоялност, неегоизъм, разбиране, подкрепа, прошка, любимия човек да е като въздуха за теб - мдаа, това всичко е любов и аз все още вярвам в нея.

Но изчакайте да минат години, може би десет, може повече, и тогава наричайте любовта любов. :-)

91.   От къде си, Номер 90? : )

92.   No 90 мисля, че разбирам какво имаш предвид, в един момент човек просто се уморява, но просто постоянното разочарование си дава своето отражение...

93.   Интересни коментари има под темата... все така. :)

94.   От Морската ни столица съм, номер 91.

Номер 92, разочарованията са част от човешката природа. Аз бях разочарована и уморена и се запитах тогава - наистина ли искам да убия любовта си към моя човек? Ако го направя все едно да убия част от мен, голяма част от мен.

Ние с него вече бяхме толкова вплетени един в друг, толкова отдадени, така неимоверно близки, че просто стъпках гордостта си, премахнах разочарованията, които ме тровеха, умората - нея просто я замених с усмивки и оживление и когато той е наблизо му ги давам повече.

Реших, че не мога да живея без любовта, точно с моя човек. Не знам колко още време имам с него, но се надявам да е до края на животите ни и тези животи да са дълги.

Любовта не е чувства, любовта е осъзнато решение да разбираш, прощаваш, даряваш с грижи, внимание и нежност любимото си същество, да пренебрегнеш тотално егоизма си. И колкото по-дълго продължава това осъзнато решение, толкова по дълго ще имате истинската любов.

Понякога си мисля, че ние хората не сме дорасли още за истинската любов, защото това наше его ни кара да мислим по този начин - аз, аз, аз. Но сме на правилния път да имаме любовта вечно :-)

95.   Номер 94, Радвам се, че писа под темата ми, но има някакви блясъци на светлина в думите ти... :)

Автора. :)

96.   Номер 94, На колко години си, ако не е тайна.... :)

Автора. :)

97.   Не е тайна, ще навърша 32 скоро. :-)
Думите ми са просто една истина, която за щастие проумях и то не много късно.

Хубава тема, поздравления! Малко са като нея.

99.   Благодаря. :)

Автора. :)

100.   Даа, колко красива е Любовта...
Да я накарам да се влюби, да ми вярва, дори и когато я лъжа.
Всъщност аз основно лъжа, иначе как ще ми вярва и ще се влюби в мен :)
Да прави всичко, което поискам. И докато го искам.
Да лети, да е щастлива. Защото обича.
И после цял живот да пази красивия спомен от Любовта.
След време да си спомни как сме се обичали.
И пак да го направи, след като вече е семейна.
Една малка лудост, която само Любовта ни кара да правим.
Даа, аз съм създаден само за любов :)
И създавам любов.
Хубавото можем да го направим от Нищото, няма от какво друго.

Y D

101.   Y D, Човек сам трябва да се прави щастлив, а не да чака на готово... :)

102.   "Любов, която не може да издържи на всички изпитания в живота, не е истинска любов." П. Д.

Автора. :)

103.   А не, сам не може.
Е как да правиш секс.....сам?
И какво, да се влюбиш сам в себе си!?
Да, аз се възхищавам от себе си, наистина.
Но не до толкова, че сам да се правя щастлив :)
Все се намира някоя, да помогне :)

Y D

105.   Не прекалявате ли малко с лигавенето? :/

MJ

107.   ... eй 103 писах ти в друга тема... :).... явно си редовен тук... ами самолета, кога го пилотираш.... :).... всъщност това не ме интересува просто много си приличиаме-и аз много се харесвам... ама и не само аз.... :)и ако мислиш че флиртувам с теб-да така... само ч бързо губя интерес... поздрави

108.   ... току-що писах и.. нямало коментар.... що за дискриминация, а дори не се подписвам, просто пофлиртувах с 103 а вие го отрязатe... поздрави и на него, и на вас....

110.   Само не разбрах защо така оспамихте темата на автора с простотии?

111.   Стана ми смешно от тези коментари...Ама айде. :Д

Автора. :)

112.   Темата, това съм аз :)
Не е важно да се влюбиш, рядко някой се интересува от това.
Важното е да влюбиш някоя, тогава поне тя е заинтересована.

Y D

113.   ... 112 странен си... аз пък искам да се влюбя, а не да бъда просто заинтригувана -особено пък тук, не мечтая като теб и си карам бмв-то а не '' летя''... поздрави.... 107

114.   Темата си е на автора и е в съвсем друга посока, не е предназначена за хора като Y D

115.   Чак пък ти да си темата... :Д :))

Автора.

116.   Сама си караш колата...Поне да се возеше.
Но не са ти стигнали парите за шофьор, нито за нещо по-прилично от BMW. И до тук с флирта, нали :)

А по темата: Аз точно на това разчитам, че има много жени, които искат да се влюбят. И им помагам да се влюбят. В мен :)
Но за да се влюбя аз, трябва да се напъна много повече.

Y D

120.   И как им помагаш да се влюбат в теб? :Д :Д

Автора. :)

121.   Виж, авторе, ти сам си го написал:
Ти.... мечтаеш за любов. Мечтаеш да я срещнеш.
Ето ти аналогия: Много хора мечтаят за пари. Мечтаят да им се паднат от тотото.
И също много хора... бачкат за пари. Правят нещо там, за да ги изкарат.
Мечтите са нещо чудесно. Но те НЕ са действие за постигане на каквато и да е цел. Те са душевно състояние.
Е, смешно ли ти изглежда, че аз правя каквото мога, за да стане?
А ти просто чакаш, чакаш да падне тавана :)

Y D

122.   Шибаните пари какво общо имат с мечтите? Смешно ми е... да рева ли? Смея се и гледам да съм позитивен сред това намръщено и деградирало общество. :) Чувствам се реален и истински отвътре. И дали чакам или не.. аз си знам най-добре. Важното е, че нещата ще се получат при мен и аз силно вярвам в това и няма сила която да ме съборе.

Автора. :)

124.   Здравей, авторе,
в реда на мисли на темата мога ли да те попитам сънуваш ли често и смяташ ли, че сънищата имат някаква връзка с действителността? Случвало ли ти се е да сънуваш хора без да искаш да ги сънуваш и хубави неща ли сънуваш?
Извинявай за въпросите, но аз си мисля, че има някаква връзка между мечтите и сънищата. Ще се радвам да ми отговориш и само напред :)

125.   124, Кой/я си ти? ;) Ако човека който си мисля...няма да ти отговоря и спри да ми пишеш по-темата, ако ме обичаш. Ставаш много нагла и противна. :)

Автора. :)

51-100 от 150