Той ме е лъгал 2 години
Здравейте! Искам да ви разкажа и моята история. Аз съм момиче на 20 години, той е на 21г. След седмица щяхме да направим 2 години от както сме заедно. Обичаме се или поне аз него. Днес обаче взех лаптопа му, защото ми трябваше. Исках да си вляза във фейсбук и когато отворих страницата видях, че не е излезнал от профила си. Още от началото на връзката ни имах съмнения относно бившата му, но той се кълнеше, че не си пишат. Реших да проверя и какво да видя.. Не стига, че си пишат, но и винаги той е започвал чата. И това не е всичко.. Преди няколко месеца я е попитал дали иска да се съберат и тя му е отказала. Говорили са си по телефона, писали са си смс-и, но той е трил всичко. Искал е да се виждат, но незнам дали са се виждали, понеже тя е от близък град. Е, аз го напуснах. Казах му, че знам всичко, и че е постъпил подло, като ме е лъгал през тези 2 години. Искам да ми кажете вие как бихте постъпили?

Коментари

1.   Мисля, че си постъпила правилно и то не, защото си бил писал с бившата си (сори, но не можеш да забраниш на човек социалните контакти), а защото не е бил честен с теб - не те е искал истински, а същност те е използвал, за да не е сам през времето, в което същност е копнял за друга. Добере е, че си го оставила, защото и без това е загуба на време да си с човек, който иска друга.
Времето лекува, не забравяй. Браво за решението
ж. 29

2.   По същия начин... Да си върви при нея щом толкова си я иска... пък да видим дали и оттам няма да му бият шута

3.   Точно по същия начин. Като е мухъл и се прави на мъжкар да си седи сам и да гони бившата си.

4.   От Авторката
Благодаря ви много! Номер 1 - само да уточня: Аз не му забранявам социални контакти. Нямам нищо против да и пише, но нещо от сорта "Здравей. Как си? Какво правиш? " и т. н., а не "Ей маска (целувки), айде да си те ловим за гадже.. " и куп други неща.

5.   Правилно си постъпила и аз също бих направила това, да не ти кажа че някои не 2 год а 10год се лъжат поне навреме си се усетила. Намери някои който наистина те заслужава защото всеки трябва да е щастлив и да има любов покраи него. Казват никога не се обръщай назад а само напред.

6.   Постъпила си много правилно, момичето ми!! Трябва да се гордееш с това, че си толкова силна, а не си се поддала на емоцията "обичам го - ще му простя". Ще си намериш по-добър!!

7.   Браво, моето момиче! Само така! И не се подвеждай на някой негов номер със сълзи и тръшкания.... да се съберете. нека сега стои сам, без теб и без нея... ха ха ха.

8.   От Авторката
Благодаря много за коментарите. Аз обаче се събрах с него, като опит да се промени. Прочетох всичко, което е писал на нея и на още някой девойки с негово позволение. Сега поне знам с какъв човек съм, и какво мога да очаквам от него. Причината да се съберем е - куп обещания от негова страна, които мен ме устройват. Не съм му простила, но мога да опитам. Все пак 2 години ме е лъгал, ще преживея още 2 месеца ако не се промени. Всеки греши и заслужава втори шанс.

9.   Няма да се промени-не си губи времето с него повече.

10.   Голяма грешка, че се събираш с човек които те е лъгал и то не никак малко, а цели 2 години ;x ГОЛЯМА ГРЕШКА, но в крайна сметка за теб остава болката и сълзите, успех все пак :)

11.   От авторката: промени се! Сега съм сигурна, че няма други момичета, но пък не мога да забравя това, което е правил преди.. Обичаме се много повече, но често се сещам за тази глупост, която той направи. Дали някога ще забравя за старите му грешки?

13.   М42
Аз 3 години се опитвам да забравя изневярата на жена ми и до сега не ъм успял. На теб ти желая успех.

16.   Лъгал те, простила си му, но не забравяй нещо много важно. Ти вече НЕ си неговият 1ви приоритет! Ти за него си план B или може би план C, D... Това устройва ли те?
Той е имал 2 години връзка с теб и въпреки това е искал да бъде с друга жена. Имал те е и е искал нещо друго, вероятно пак ще се случи. Тук дори не става дума за чисто физическа изневяра, което би се простило по-лесно. Става дума за емоционална изневяра - той просто иска да има връзка с други, повече отколкото с теб. Ако те устройва да си му резервният план, продължавай така!

А и друго, човек който пише "Ей маска (целувки), айде да си те ловим за гадже.. " изглежда доста умствено ограничен, а ти не изглеждаш глупаво момиче...

17.   Браво мила много правилно си постъпила!! Никога не си помисляй да се връщаш при него не му позволявай да си играе с теб!! Ще си намериш друг млада си още! УСПЕХ

18.   Мила, от личен опит ти казвам, че такъв тип хора не се променят. Това, което се случва в момента, е временно затишие. Малка си още, 2 г. в тази възраст не са кой знае какво. Нататък обаче те съветвам да не даваш най-хубавите си години на подобен човек. Аз бях 2 г. между 24-тата и 26-тата ми година с подобен човек и ужасно съжалявам, защото пропуснах много шансове за щастие с други хора. На 27 срещнах сегашната си половинка и сме много щастливи, а аз съжалявам за онези 2 г., в които можеше да съм в пъти по-щастлива, ако не бях с онзи мъж...
Всеки сам си решава, но недей да се превръщаш в онези жени, които мъжете ползват за изтривалки. Ако единственият ти мотив да си с него е инвестицията от 2 г., за мен е нелепо. Той е предал доверието ти и очевидно не си приоритет номер 1 за него, както са ти казали по-горе, а просто си удобна, на разположение за секс. Не се примирявай с това да не си първи избор, защото след това цял живот ще страдаш. Виждам такива картинки сред моите връстнички и не е красиво.

19.   Имах почти същия проблем с бившата ми, над две години връзка в постоянно лъгане и може би изневери. Постоянно се виждаше с бившия и не и пукаше разиграваше ни и двамата късахме два пъти за кратко после и прощавах и се връщах, но след третия път казах, че повече няма да се върна при нея и я оставих. Сега тя е самотна бившия и се сгоди за друга, а аз няма да се върне при нея никога. Така, че си постъпила много правилно той те е предал. За мен не е нормално да имаш отношения с друг, когато си във връзка. Не трябва да съжаляваш за решението си времето лекува!

20.   Правилно! И няма право на втори шанс!
Ж 28