Държи се лошо с мен.. не го разбирам
С приятеля ми сме заедно почти година. От един клас сме, но това не ми пречи. Всичко започна като във филм.. Преди не се забелязвахме, но веднъж се хванахме на един бас и от тогава не спирахме да си пишем. Той показваше, че има симпатии към мен, но аз бях безразлична. Веднъж свършихме по-рано училище и отидохме на едни пейки и пак стана дума за този бас на който се бяхме хванали и се оказа, че аз съм изгубила и уговорката беше да го целуна. Целунах го и беше много хубаво, почувствах се много щастлива и от тогава нататък сме толкова близки. Но от скоро той започна да ми казва, че го дразня. аз не обърнах внимание, но той започна да се сърди за някакви абсолютни глупости.. обижда ме.. иска ми се и аз да го обидя, но нямам тази смелост. Когато ми каже нещо лошо стомахът ми се свива очите ми се насълзяват.. толкова го обичам. Имали сме страшно много спомени, хубави моменти и всичко беше като една сбъдната мечта.. Не искам всичко да свършва така...

Коментари

1.   Предполаган че сте около 16-17годишни. В тая възраст емоциите преливат у вас. Днес сте ядосани утре щастливи. Басове, игрички, закачки, чувства, преживявания. Има ли смисъл да пишеш колко си нещастна а след два дена обратното. Минал съм през това, знам какво е и ще ви се случва много често. Престанете да пълните сайта с такива маловажни неща които се случат всеки ден в училищата, заради такива като вас хора които наистина се нуждаят от съвет и помощ нямат възможността да споделят.

М26

2.   Кажи му просто :) Хората напоследък като че ли не могат да говорят - като искаш нещо да кажеш го кажи!

3.   Направи му свирка и всичко ще се оправи. ;)

4.   Номер 1 мисля, че това е сайт в който всеки може да сподели. Защо заради мен сайта да се пълни? ! Аз пиша за пръв път тук и мисля, че трябва да да сме толерантни единкъм друг :))
и съм на 19 ще завършвам