Много съм самотен
Здравейте! Момче съм, малко над 20-те, но се чувствам ужасно самотен. Имам малко, но достатъчно приятели. Въпреки това, липсва момичето до мен. Досега съм имал само 1 връзка и то в детството, но това не ми е проблем. Просто ми е много тежко, че не мога да открия момичето за мен, с което да бъдем щастливи заедно. Всеки говори за любов, но аз искам истинска такава. Тя би променила живота ми. Може би проблема ми е, че не харесвам шумните места като дискотеки и кафенета, по-скоро предпочитам природата и разходките, както и дома. Но тогава къде да намеря някоя като мен? ...

Коментари

1.   Запиши се в туристически клуб - там има момичета, които са като теб, дискотеките не им харесват, но обичат да правят преходи по планините.
Запиши се в някакъв клуб, който поне малко да ти допада - фотография, гоблени - да, да! Имам познато семейство, които са запалени по това хоби.
С течение на времето ще имате теми за общуване и така.

2.   Започни да излизаш в паркове или по-тихи кафета. Спокойно ще срещнеш подходящото момиче. :)

3.   Приятелю, много добре те разбирам! В същото положение съм. Имам само една добра приятелка до себе си, обаче с мъжете късмет нямам. Явно съм прокълната?! Аз самата ли ги плаша, отблъсквам ли ги, не мога да си го обясня. Само мога да ти кажа да не се предаваш друже и нас самотните все някога слънцето ще ни огрее, само трябва търпение и вяра! А, аз, наистина вярвам, че истинската любов тайно се крие зад някой ъгъл. :)

От едно самотно и разочаровано момиче на 23

4.   След 50-те ти еднакви теми тук и в други сайтове, мисля, че е време да се обърнеш към сайт за запознанство, а защо не и към любовта в лицето на.. друго момче?

5.   От автора към номер 4:

Защо реши, че всичките подобни теми ги пиша аз? Само аз съм самотен? Наясно съм, че тук няма как да се запозная с някое момиче заради правилата на сайта, поради което е излишно да опитвам запознанства на това място. Така че подобни заключения не са уместни. А колкото до споменатите сайтове, пробвах ги и останах силно разочарован от хората там.

6.   Номер 3, И аз, те разбирам.. впрочем, от кой, град си.. :)

М23

7.   Номер 4, коментария ти е излишен. Това, че момчето има "тежък късмет", не означава, че е гей.
И всеки има право да си излее душата.
Това, че на някои хора им се "закачат на кукичката" куцо и сакато не е повод за радост.

8.   Щом харесваш такива места, ходи по такива места. Някъде там е и тя. И си вземи животинка. :)

9.   @
4. След 50-те ти еднакви теми тук и в други сайтове, мисля, че е време да се обърнеш към сайт за запознанство, а защо не и към любовта в лицето на.. друго момче?

Пич, ако това момче наистина е написало 50 теми в други подобни сайтове, това е много тъжно - значи наистина има проблем, който е по-голям от това, че си няма приятелка.

Но замисли се и над друго: това, че си забелязал това нещо говори че седиш в нета не по-малко от няколко часа ВСЕКИ ден и по-специално, ровичкаш в сайтове за изповеди и тролваш, което говори още по-лошо за теб. :D

10.   Авторе, все едно мен описа. М 26

11.   вместо да пишеш тук излез навън докато е още хубаво времето и търси.

12.   аз съм момиче на 19, и не харесвам дискотеките, и кафетата и какво ли още не дето е пълно с наркомани и кифли. домашарка съм си, ако има как цял ден мога да стоя в къщи и да готвя, защото ми харесва да съм домакиня, но това не значи, че не съм общителна, напротив! в моя клас без да искам съм център на внимание. имам гадже на 24 години, който е обратното на мене. така че нищо не се знае. може пък да намериш точно това от което бягаш сега.

13.   Абе тя сама ще си дойде. Колко пъти съм си правил планове за деня, за живота и все не се получава така, както съм очаквал...

14.   Същият съм. М28

15.   Няма нужда да я търсиш! Дори да не искаш, ще се срещнете, ще видиш. Един друг ще се намерите и то без да се търсите.
Ще го усетиш :)

16.   Не слушай тези дето ти казват да не търсиш, а да чакаш "любовта да те намери" и подобни лигавщини. Това е най-голямата грешка за един мъж. Една жена може и да чака. В природата на жената е да е пасивна, а в природата на мъжа - да е активен и търсещ. Не, че го няма и обратния вариант, но той е изключение. Затова ТЪРСИ! Защото си мъж!

17.   ''Тя би променила живота ми.''
----------------------------------

Да предположим, че това съм момичето, което ще ''промени живота ти''.. честно, ако искаш ми вярвай нямам представа как става този номер! Имам новина за теб- момичето/жената не може да промени живота ти. Голяма грешка е, ама наистина голяма е да смяташ, че ако срещнеш някого живота ти се промени на 180 градуса. Наистина не знам от какво имаш нужда, от другарче за разходки, за кино? Ако търсиш някого, който да задоволи нуждите ти, ти какво би предложил на другия? Ами ако не ти е по силите, ако половинката ти иска скъпи дрехи, а заплатата ти е 300 лв. би ли бил щастлив тогава? Не, тя ще избяга, ще те нарече глупак за сбогом и ти пак ще цъфнеш с темата '' много съм нещастен, тя ме заряза!'' Един пример как не трябва да разчитаме някой да дойде и да ни направи щастливи, да ни накара да се чувстваме красиви, умни, смели и т.н Между другото и аз разсъждавах като теб, мислех, че ще бъда щастлива, ако срещна мъжа с главно ''М'', е, мъже с главно ''М'' не съществуват, тогава реших да си променя мисленето, не ми пречеха мъжете, жените, климатът и т.н , а начина по който мислех , а той може да се променя постоянно за разлика от хората, прочетох няколко книги, изгледах много филми за личностно развитие и все още го правя. Кафетата и чалготеките са корена проблема, а този който писах по-горе. Оставяш шастието да ти го диктува друг човек, това ти е главния проблем.
Не всички ходят по дискотеки, аз не ходя, но има други обществени места, които не са шумни и може да посещаваш.

18.   Знаеш ли какво, ако това ще те успокои аз като се оглеждам около мен сякаш има повече самотни хора и при това изключително свестни и симпатяги. Повечето от тях обаче като, че ли се страхуват от обвързване.