Един въпрос, който ме вълнува!
Въпросът ми е свързан с това, дали бихте имали нещо против да имате такава връзка, а тя е следната...
Да сте си близки, да се познавате добре, да се виждате, но не да сте си досадни един на друг.
Да флиртувате и с други, които са ви вдигнали либидото или просто защото искате нещо различно.
При случай на изневяра да си казвате, но при условие да не повтаряте втори път един и същ човек.
Предполагам схванахте за какво говоря... Вие знаете, че сте заедно и дори изневерите не могат да ви разделят... Сега си мисля, че ще кажете, че щом се стига до изневяра човека не държи на вас, но все пак искам коментарите ви независимо какви са.
Извинявам се за грешки!

Коментари

1.   Не вижда, нищо лошо в една отворена връзка, която да удовлетворява всички.

2.   Ако го правите с идеята да внасяте тръпка във връзката, бих разбрал. Трябва обаче да си имате много голямо доверие, че няма да повтаряте, колкото и хубав да е бил сексът, съответно и че няма да премълчите някой случай, където случайно не сте издъжали и сте го направили. Друг тънък момент е, че летвата за секса заедно значително се вдига — в началото няма да е проблем, дори страничните забежки ще отприщват нови фантазии, но после… Не знам ти как го възприемаш, но това вашето ми изглежда повече като сексуална връзка, отколкото като Чиста и Вечна Любов™. Впрочем, мъж или жена пита? :)

3.   Ако в една връзка всеки дава свободата на другия да прави това, което и той самият, и нямат проблеми, значи е възможно. В повечето случаи обаче мъжете не могат да преглътнат жена им да прави това, което и те, и почват проблемите.

4.   Звучи идеално! Искам такива отворени взаимоотношения, но не намирам такъв човек.
Ж 18

5.   Нямам добро мнение за подобен род отношения.

6.   Не ми харесват подобен род отношения и не искам да имам такива.

8.   Какво значение има дали пита мъж или жена :)))
Към автора: готина ти е идеята, но за жалост доста трудно постижима. Пожелавам ти да ти се случи така, както го искаш.

9.   Благодаря на номер 2, изказването му беше интересно.
На въпроса...жена съм.
От Авторката

10.   На това просто му се казва отворена връзка и щом и двамата нямате нищо против, всичко е наред. Би било проблем само ако единият от вас не е съгласен и непрекъснато ревнува половинката си, но явно случаят не е такъв, така че всичко е ОК.