Безразличие ?
Здравейте, моля да публикувате историята ми, защото се чувствам много объркана...
Имах си приятел и всичко беше наред. Но други хора започнаха да се месят. Най-голямо влияние оказваха родителите. Казваха ни, че не сме един за друг. Казаха му, че му изневерявам. Не съм спала с друг, но в началото на връзката ни се закачах все още и с друго момче. Безкрайно много съжалявам. Но не мога да върна времето назад. Спряхме да си говорим. Той беше много обиден. След последния скандал ме блокира от фейсбук. Започна да се запознава и да флиртува с различни. Започна да излиза често с едно момиче. Виждах това и ме болеше. Имаше личен празник. Писах му. Не отговори. Днес отново има празник. Аз отново му писах, като добавих някои хубави пожелания. След две минути получих отговор на съобщението. Беше написал:, , Благодаря, мила, да ти се връщат пожеланията! ''. Отговорих, , благодаря'' и дотук спря нашата кореспонденция. Щом ми отговори, значи гневът му е минал. Но не ме отблокира, нито попита как съм. Значи вече е изстинал към мен. Толкова се надявах, че пак ще се съберем, но май той не иска вече. Вие как мислите?

Коментари

1.   Ами.. до някъде ти си си виновна (че си се занимавала с други), а това какво казват другите - това не трябва да е от значение и не трябва да оказва влияние на връзката ви.

Кажи му, че ужасно много съжаляваш ако трябва му прати link към тази тема, нека той да разбере, че те боли и т. н.

Обясни му всичко - поискай от него поне да се разбирате добре (да си пишете, да си говорите, да се виждате и прочие) след време кой знае.. може пак да се съберете :).

Успех и внимавай и не само ти, а всички. За едно момче/мъж най - долното нещо е когато приятелката му изневерява, защото когато един мъж флиртува с друга жена той го прави просто "ей така" - без чувства. И за това няма за какво да се тревожите, че ще ви остави.

Ако един мъж бъде задоволяван по всички параграфи той никога няма склони да изневери :).

A. S5

2.   нямаш шансове с него защото той ти няма повече доверие а доверието в една връзка е решаващо доверието е основата на всяка връзка запомнини го това и не си прави планове за него намери си нов приятел. Ако не ми вярваш направи същото с новия си приятел и ще си в същата позиция като сега. Успех

3.   Байрама си му честитила, нали?

4.   До 3

това ли е най-важното в случая?