Какво да правя? Страх да не ме отхвърли
Преди около седмица се запознах с едно момиче и то в дискотеката. Беше си сервитьорка и още е. Заговорих я, почерпихме се, а за да бъда точен, тя ме почерпи първия път. След това дойде при мен с питието си и научих доста неща за нея, както и тя за мен. Накрая, като по чудо ми поиска телефонния ми номер. И аз го дадох. Момичето е по-голяма от мен икоза че много ме харесва, но имала 5 годишна връзка. Най-лошото е, че се влюбих в нея и сега, само за нея мисля, не спирам...

Целунахме се, обеща да ми звънне и до там. С две думи, докато беше на работа, си прекара чудесно, поне тя така ми каза. Също така ми каза да бъда по-дискретен. А сега не ви се е обадила нито веднъж, а ме е страх, че ако отида там и и кажа, че съм се влюбил, ще ме помисли за луд. Какво да правя, вече не знам, а в главаа ми се въртят тон абсурдни идеи.

Какво да правя? Не мога така, да се крия като беглец, само защото се влюбих, но и ме е страх ако отида да не ме отхвърли... какво да правя??

Коментари

1.   Извинявам се за грешките си в текста, пиша от телефон и ми е малко трудно.

2.   Пращай смс! Хем й казваш, че искаш да я чуеш и че ти липсва, хем се измъкваш от червенето ако тя теотреже

3.   Ами аз си дадох моя, а неиния не го взех, защото се спекох..

4.   Вие, мъжете сте такива... Привлича те това, че не е твоя и че има връзка и то от 5 години. Мисълта, че не е свободна я прави специална за теб. Ще й сваляш звезди, ще се правиш на най-добрия принц, а после ще ти писне, особено, ако случайно се задълбочат отношенията Ви и имате сериозна връзка, тогава ще спреш да й обръщаш внимание дори, мислейки, че е само твоя.
Не ми се вярва да стигнете до нещо повече. Тя просто се е забавлявала с теб, пили сте по едно-две, говорили сте си, но не мисли, че иска нещо сериозно от теб. Та тя вече си го има сериозното.
Може да ти е искала телефонния номер, но това не значи, че ще ти звънне... Просто не й се занимава, а й си спомни, че е пожелала да си дискретен. Това значи, че не трябва да я търсиш, котато ти скимне, защото може да живее с приятеля си.
Колко още такива има като теб и се е забавлявала с тях, но не значи, че иска сериозни връзки от тези.
Ако й кажеш, че си влюбен, забрави за нея. Няма да те помисли за луд, но за глупак със сигурност. Просто нищо не се е случило между вас кой знае какво.
Има и друг вариант, тя може би чака отново да се засечете на работното й място..
А може би се моли да не отидеш никога повече и да не те вижда.
Е, все пак нищо не й пречи да те отреже.

5.   номер 2.. как тала ще и прати смс и да и пише "липсваш ми"..? ! по този начин тя ще разбере че той вече е "готов за използване". пич слушай сега - те такива жени които имат дългогодишни връзки и работят по дискотеки търсят само забава за вечерта или просто секс без обвързване! недей изобщо дасе обаждаш, бъди тарикат - отиваш в диското черпиш дижея и дати поздрави компанията му кажи. през цялото време недей обръща внимание наервитьорката и когато започват всички да се прибират отиди при нея и я почерпи нещичко. недей да и казваш какво чувстваш. кажи и че тя те кефи и бъди малко по дискретен, защото разбере ли мъжът и ще ти се случи случка приятел. хайде дръж е мъжката и ни дръж в течение какво става.
Подолски

7.   С такива пращялки, които се целуват с непознати на работното си място и поемат инициативата да им искат номерата не ти трябва изобщо да се занимаваш. Ако е за един път за забивката- иди ела, но за нещо серизоно мани. Още повече пък щом си има приятел и прави това зад гърба му...

8.   Може би сте прави. Наскоро приключих и сериозна връзка, но да се откажа, не е в мой стил. Привлече ме това, че е красива и потайна, а не че има приятел, и не всички мъже, сме така.

10.   Знаеш ли какво е станало. Тя е била в настроение за свалка, пиинала и развеселена. Харесала те е със сигурност, щом ти е поискала телефона и е имало и целувка. Просто на другият ден, на светло и с бистър ум се е притеснила от инициативата си. Сега е твой ред. Отиди пак там и покажи че я харесваш, пък каквото стане.
Ж40

11.   Ей, голяма шушумига си, ама ти сериозно ли искаш нещо сериозно с такава ? И сериозно ли мислиш, че дори да се получи, тя ще те направи щастлив? Ако целта ти е да си баджанак с половината град и да си кварталния рогоносец, тя е жената :D :D

12.   Пич, ако искаш да правиш само секс с нея-ОК, но да се влюбваш си го избий от главата. След няколко месеца или година тази ще повтори твоята история с още 10 като теб, а ти после ще ревеш тук, че са ти изневерили.