Измъчвам се.
Имам връзка с по-голяма жена от мен. Всичко е много хубаво.. разговорите, флирта, опита. Но като погледна реално на нещата всичко е против нас. В началото и на двамата ни беше адски готино, но след като хората започнаха да се съмняват и да говорят аз взех решение да сложим край. Беше й много кофти не издържах да я гледам така и след една седмица й казах, че я обичам и искам да е с мен въпреки всичко. И отново започнахме да се виждаме. Напоследък я ревнувам и го показвам, макар че не трябва. Колегите продължават да говорят и всичко рефлектира върху нея, те я изкарват виновна, че не ме е отрязала. Преди няколко дена ми каза, че трябва да се разделим и да сложим край. Аз я обичам много. Плача като малко дете и се питам защо ми се случва това? Прекалено съм слаб и млад за една такава връзка. Мисля, че това ще ми се отрази на психиката и моите връстнички няма да ме впечатляват по начина, по който го прави тя. Не знам как ще караме така след като се виждаме почти всеки ден, просто такава ми е работата. Аз съм на 20, а тя е с още толкова по-голяма от мен. Моля Ви за разбиране и за съвет!

.

Коментари

1.   След като допускаш мнението на хората да те ръководи в личния ти живот, ще се измъчваш не само в тази ситуация, а винаги. Животът си е твой! Живей го така, както на теб ти харесва, а не както би харесал на другите. Казала ти е, че трябва да се разделите, защото е видяла колко си незрял, а на нея, повярвай ми, и е необходим решителен и стабилен мъж.
Всичко, което ни се случва, е в следствие на нашите собствени действия.

2.   Ти когато трябва да имаш деца тя ще е на 50. Ти когато ще си в развета ан силите си и имаш нужда от млада и енергична жена до себе си тя ще е пенсионерка. Когато ти се пенсионираш и имаш нуджа от другар с който да се подкрепяте и помагате на старини тя ще е ритнала камбаната. Ти си решаваш, но според мен и за двата е по-добре да се разделите сега

3.   Човек, ти си на 20 тя на 40. За 40 годишните жени мога да ти кажа че са фурии в леглото. При тях от37-38 до 45 някъде им идва някъкво вдъхновение с секса и много е възможно ти да си попаднал под влиянието му, особенно като си на 20 и нямаш кой знае какъв опит в секса. Сега другата по интересна част на коментара ми следва над която трябва да се замислиш доста. Сега ти е кеф с нея, тя изглежда добре и ти изпитваш някъква гордост че си успял да имаш такава жена до себе си. Само че староста неминуемо ще се усети при нея след 50. Тогава ти ще си на 30. Като станеш на 35 тя ще е на 55 и тогава ще започнеш да изпитваш срам да се показваш с нея пред хората. Повярвай ми, ако преди сте били като майка и син, сега ще изглеждате като баба и застаряващия и син -стар ерген. Но пък от друга страна погледнато, живота си е твой и никой няма право да ти казва как да си го изживееш. Сам си решавай да бъдеш или не с тази жена, просто се опитах да ти кажа добрата и не чак толкова добрата страна на една такава връзка. Желая ти здрави и късмет в живота

4.   Прави си кефа и когато ти писне просто я зарежи.

Или и предложи да сте приятели привилегии (ако ме разбираш) така ще си направите взаимна услуга :) .

Успех.

5.   Според мен нямате бъдеще заедно, колкото по-рано сложите край толкова по-добре.

6.   Не мисля, че си дорасъл и имаш кураж за връзка с такава жена, потърси си някое младо гадже.

7.   Животът е експеримент! Не се страхувай да експериментираш! Животът и нещата в него се променят с по-голяма скорост, отколкото може да си представи човек. Все повече двойки избират свободното съжителство пред брака. Хомо-връзките и браковете вече съвсем не са такава шокираща екзотика, каквато са били преди време. Според статистическите данни, населението непрекъснато "застарявало", та кой знае - може и безсмъртието или вечната младост да открият в един момент! И тогава всичките тези приказки от по-горе, дето ти си щял да бъдеш на 35, а тя на 55 отиват на кино! Ти ще си на 105, а тя на 125, обаче и двамата ще изглеждате и ще се чувствате като 30 годишни... Това е само един възможен, макар и малковероятен сценарий, но има и много други! Не слушай "съвети" - слушай ума и сърцето си, интуицията си! Никога не спестявай на човека, когото обичаш, да му кажеш колко много го обичаш и колко много държиш на него! Казвай го не само с думи, но и с жестове, с поглед, с любене, с грижа... Защото утре може тебе или нея да я блъсне кола, и тогава?!

8.   Такава връзка по принцип няма бъдеще! Което не значи, че няма настояще! Радвайте се на момента и на любовта си! Оставете нещата да угаснат сами във времето, това ще стане. Бил съм в подобна ситуация, жената беше 12 години по-голяма. Изкарахме година и половина връзка- най лудите и щастливи 18 месеца в живота ми. После нещата започнаха да изстиват и всеки пое по пътя си без много драми. Но аз не съжалявам за нито един миг от тези 18 месеца, напротив продължавам да си мисля, че съм бил безметежно влюбен и щастлив. Дай Боже всекиму!

9.   Казваш ли ? "мамо" :D Не се излагай - с по-стари жени само за кратко и за забавление - каква ти обич, каква любов?

10.   Разбирам те напълно и ще ти кажа защо..
Момче на твоите години да владее зряла жена е постижение и много различно от всичко. Едва на 20 си, нямаш кой знае колко опит в живота, до преди тази възраст си имал детски връзки, докъто при тази жена е друго. Чувстваш се по-мъжествен и силен, защото я владееш, а тя ти показва женствеността си.. Преживях същото, не се оглеждах в другите жени.. Докъто не станах на 28, тогава се влюбих в момиче на 22 та до сега.. Вече сме женени. Не се отчайвай и продължи на пред. Тя знае какво иска и изпитва. Тя те изтласна на горе, просто продължавай... След време ще се окажа прав. Не съжалявай. Успех!

11.   Номер 10 - доста спорен е въпроса кой кого владее, аз си мисля, че по-скоро тя владее малкото момче, но като цяло не мисля, че има губещ в ситуацията, момчето ще помъдрее, момата ще се начеше и после всеки по пътя си.

12.   Номер 11
Това се случва и при " нормалните връзки "
Не смазвайте момчето с негативизъм. Няма смисъл да коментирате, щом не сте имали такъв " опит " в живота. В момента той е обсебен от тази жена, ще дойде ден и сам ще се увери в това.
Нищо лично номер 11. Винаги има изключения :)