Пак иска да е с мен
Здравейте на всички !
Тъй като напоследък имах леко разочарование относно една своя връзка,в която бях заразян имам един въпрос,на който се надявам да получа достатъчно отговори,от които да си направя правилна преценка.
Въпросът ми е смятате ли ,че когато един път са те заразяли не е добре да се връщаш при същия човек,ако той го желае и изобщо недостойна позиция ли е това за един мъж да се върне при жената,с която е бил ако тя отново иска да е с него след като вече го е заразяла?

Коментари

1.   Дай и шанс, но и кажи, че ако сбърка дори и веднъж - всичко приключва на момента :).

Разясни и нещата преди това. Какво искаш от нея.. какво и с кого НЕ искаш тя да си има работа и т. н. Пък ако не и харесва.. да ходи да си бие главата, ти не губиш нищо ;)

A. S5

2.   Да, аз смятам че не е правилно да се връщаш, щом един път си зарязан от въпросния човек пак ще го направи!

3.   Щом сте се разделили, имало е защо. Ако през времето, което не сте били заедно сте променили, това може и да е елиминирало рпичините за раздялата, но човек не се променя толкова лесно, а и да се промени, няма гаранция, че е за добро.

На кратко може и да се получи втория път, но е по-вероятно да не се.

4.   Не е правилно - очаквай същия развой!

5.   Абсолютно погрешно е да подновяваш такава връзка, това води до повтарящи се скъсвания и сдобрявания, при което само тъпчеш на едно място. Да, във всяка връзка има кризи, но проблемите се решават с диалог с половинката, а не с раздели.

6.   Не влагай никаква емоция, третирай я от самото начало като секс кукла. Имаш добра възможност - тотален контрол. Казваш кога, как, колко. Нареждаш с кой може да се вижда, какво може да прави. Имаш право, тъй като не ти си прегрешил. Ако ли не - средния пръст и следващото. Няма да е мъжко ако се огънеш и оставиш шафрантието пак да те зареже.

7.   до 6

с 2 думи да се държи като задник

аз доколкото разбрах, иска нещата да се получат този път. ако от самото начало се държи като задник, то какъв е смисъла от тази връзка? най-много да топне чушката 2-3 пъти, ама не знам това доколко ще го удовлетвори

8.   Хохохо! Номер 6 ти нещо много на сериозно се взе! Да не мислиш, че като тя е прегрешила той има право да й се качва на главата. За пореден път пиша, aко не можете да преглътнете предателство разделете се! Да не се окажете с още един чифт рогца от много забрани, номера и цупене. И вгледайте се първо в себе си. Явно нещо куца някъде и съответно другия е решил да си го потърси ;)

9.   Пич, кажи първо как те е зарязала, дай малко повече инфо, иначе трудно някой може да ти каже направи това или онова. По принцип щом веднъж те е зарязала, не мисля, че трябва да се връщаш. Общо взето жените се връщат, когато от другата страна им посочат пътя и бившият се оказва най-удобната плячка ( ако се върже естествено ). На мен ми разиграха същият сценарий преди време, само че докато бях зарязан имах време да преосмисля нещата и по-специално с какъв човек съм имал работа. Останалото беше лесно, не я приех и изобщо не съжалявам за избора си. Не го направих от инат, гордост или реваншизъм ( не че нямаше и такива чувства ), просто бях осъзнал, че не е това жената, от която имам нужда.

10.   Няма смисъл. Щом не е станало, няма и да го бъде.

11.   Доста глупости има написани по-горе...

Аз съм жена и съм зарязвала мъж поради сериозна причина.
Не искам да се връщам нямам предвид това.
НО ако и жената за, която автора говори е имала основателна причина, но в последствие тя е изчезнала (имам предвид с времето.. доста време не месец, два три... )
Помислите и от тази страна не е справедливо при положение, че не са споменати причини, факти и т. н.

Аз бих казала на автора само едно-Да осмисли причините за раздяла по РЕАЛЕН НАЧИН, а не да се заблуждава с егото си.
Ако причините да били и от двете страни, но не са били много сериозни защо да не дадеш шанс? Ако още имаш някакви останали чувства?

12.   Почти всеки човек заслужава своя втори шанс - зависи каква е причината за раздялата ви, някои неща се прощават, други не - ти си човекът, който може да прояви великодушие и да прости, няма нищо срамно и обидно в това, мъжкото ти достойнство няма да бъде накърнено по никакъв начин! Зависи и дали в теб все още са останали някакви чувства - най-добрият начин е да разговаряш с нея, а не да чакаш готови рецепти из форумите. Успех!

14.   След три месеца какво се случи авторе?
Аз мисля, че трябва да се дава втори шанс. Всеки греши. Опита ми до момента обаче, показва друго, че нещата не сработват. Пак се стига до същото положение.
Но пък ти може да си изключение..

15.   Не е въпрос на достойнство.
Но и аз съм на мнение, че щом се е получило да се разделите, явно не я бива тази работа.

16.   Пич, ти луд ли си или какво? Да не свършиха жените, всички имаме по една незабравима любов, незабравима ама минала. Намери си ново момиче, обичаи си го пък като не стане, следващата и пак напред.