Дали ще я загубя завинаги......
Историята е следната аз съм на 30г преди около година започна връзката ми със едно момиче което е с 5г по малка от мен на 25. След около 8 месеца се разделихме по моя инициатива, като вина за раздялата ни както във всяка връзка, която е приключила имахме и двамата. Не можахме да се разберем, имаше много недоразумения по между ни, тя не разбрала, аз не разбрал и така псоледва раздяла във момент в който и двамата не сме изживяли любовта и емоциите си...

През времето в което бяхме разделени аз опитвах сексуални връзки, не емоционални за да се опитам да я забравя и да продължа напред, но уви не ми се получаваше.. Тя ми липсваше, както и аз на нея почнахме да се виждаме някак си ''неангажиращо '' само за секс , като тя искаше да се върне при мен и пак да опитаме докато аз си давах пас неориентиран във това какво искам и как да го получа...
И както обикновено става в живота и любовта, когато видиш, че губиш нещо безвъзвратно, което ти е адски ценно се осъзнаваш и си готов да изтъргуваш и преобърнеш целият свят, за да си го върнеш обратно в живота си..

Това стана, след като се опитах да влезна във емоционална връзка със една жена, но на път да го сторя сигналната ми лампичка, че все още обичам друга ми светна и започна да ми липсва повече от всякога, като си има хас, че даже аз и казах :''Че между нас няма да се получи нищо, били сме различни и едва ли аз не съм човека, който може да я направи щастлива и че има друга жена с която възнамерявам да опитам '' Тя се съгласи със мен и се разделихме окончателно на думи, но уви не и в съзнанието ми...

Аз се опитах да и обясня, колко много държа на нея и съответно я обичам, но на въпроса на дали тя ме обича още , ми отговори че незнае и пак че и трябва време... Седмица по- късно я поканих на рождения ми ден, тя дойде пийнахме тя остана да спи вкъщи, като правихме и секс.. през деня си писахме цял ден и говорехме по телефона и щуротии и сериозни работи от моя страна относно това, колко искам пак да сме заедно, но в крайна сметка тя пак ми каза, че е объркана и аз и предложих да направя единственото в случая, което мога да направя а именно да я оставя на мира, да не и пиша да не и звъня и да оставя времето да покаже със кой мъж да продължи... Не малко хора и мъже и жени да попадали в тази ситуация, най-вече мъже тъй като ние имаме странното умение да разбираме какво губим, след като го загубим... Мислите ли, че бих могъл да направя нещо повече, и примерно до седмица ако не потърси контакт с мен аз да се опитам да напомня със себе си по някакъв начин или е излишно и отговора на ситуацията еднозначно гласи, че : Вече е късно приятелю тя вече не е ''твоя''....

Коментари

1.   Здравей,
Не знам може и да е късно. Много често си мениш мненията и настроенията. Ту я искаш, ту предлагаш да се разделите. Колко пъти ще продължава това, а се чудиш защо е объркана. Колко пъти ще я разиграваш. Ако наистина я искаш и го докажи и ако случайно тя склони отново да сте заедно, за което се съмнявам, внимавай да не постъпиш по същия начин. Според мен е изгубила доверие в теб. Съжалявам не искам да прозвучи сякаш ти се карам, но се ядосах, защото наистина мъжете често правят така и разиграват, пък искат жените да ги търпят и винаги да се връщат при тях. Стегни се и повече не допускай такова поведение. Успех.

2.   Ти си много интересен, но мисля, че не си единственият мъж, който не е знаел какво иска. Моят съвет е да я потърсиш и то веднага. Аз примерно също много исках да съм с един мъж, с когото приспах и после си писахме както описваш. Но реших, че първо той трябва да пише, за да не излезе, че съм отчаяна и му се натрапвам. Та ако не пише сигурно няма да се видим повече за съжаление, въпреки че много го желая :(

3.   Според мен трябва да си открит, да говориш с нея, да й кажеш какво мислиш и чувстваш. Та ти с нас тук си по открит, отколкото с нея май.. Е, как искаш да имате връзка тогава!?

4.   От автора до N;1

Безкрайно си права и достатъчно изчерпателна със коментара около любовната драма, която сам си създадох! Освен, че обърках и може би загубих жената която обичам, паралелно със това повлеках със нерешителността ми какво да правя и други хора в драмата, едната от която е ''новата ‘’ жена в която се опитах да влезна в емоционални отношения и на която не съм и безразличен, както и младежа с който тя е сега и при едно евентуално наше събиране ще страдат и други хора, което никак не е приятно.
До N;2
Този мъж със който си преспала преди това имала ли си връзка със него? И в момента във който си преспала е бил в ролята на ‘’бивш’’ или става дума за нов мъж на хоризонта, защото яко е нов нещата са коренно различни ….
Аз така или иначе съм решил да и дам време поне седмица, но ако няма ‘’раздвижване’’ от нейна страна мисля да я потърся и изненадам по някакъв начин приятно със сантиметален подарък или нещо друго с което да напомня за себе си …. Така или иначе до сега по една или друга причина не съм се борил, за никоя жена и то не защото не бил готов и не съм искал а по простата причина, че не са го заслужавали.. Но тя е нещо различно и си заслужава всяка борба дори тя да е безпредметна и закъсняла … тя го заслужава …….

5.   От АВТОРА :
И на всичкото от горе съм забравил да спомена във заглавието, че тя от скоро излиза с друго момче което е много съществен фактор, защото ако преди това със мили думи и обещания със покрития везната клони към мен то сега ситуацията е съвсем различна...

6.   Е-е, мен, не го взимай толкова навътре чак. Няма как човек да се научи преди няколко пъти да обози здраво нещата... Има и други жени, не по-лоши от лелеяната. Пък и с нея може да ти се получи след време, ако е рекъл Шефа (Господ)..

7.   Жените, когато решат нещо трудно може да я разубедиш. Ти не си за съвет дори, имал си прекрасна жена до себе си, но както каза и ти самият, не си го оценил, пък братле не си толкова млад вече, минешли 30--стака зор работа. Не те плаша, но така си е, сам ще се убедиш, не съм казал, че няма да правиш секс, но трудно ще завържеш някоя сериозна връзка

8.   Така е, за секс проблеми няма, но стойностен човек за връзка е доста трудно, камо ли със споделени чувства.... Днес се видях с нея изпях всичко, но на нея вече друг и промива мозъка, май си е влюбена.... пожелах и много щастие и и казах сбогом... Единствения вариант е той да се издъни нещо жестоко или тя да реши, че все пак и липсвам, но това са надежди на отчаянието... Какво да се прави това е живота със изпълнен с грешки, които да ни направят по добри и мъдри, за следващия живот :))

9.   Че за какво ти е да я разубеждаваш? Искаш после да те държи отговорен за това, че си и съсипал живота, при най-малката и депресия ли?
Пускай я да гони вятъра, тоест независимо какво ти казва, има друг. Остави я да и троши главата, а ти потърси някоя малко по читава.

10.   От Автора :
Иска да си изживее връзката с новото момче въпреки, че ми твърди, че е адски объркана... човек колкото и да е объркан трябва да знае какво иска и какво му казва сърцето... е явно и казва да се впусне в новата емоция и да загърби миналото а това до колко бих я чакал или не времето ще покаже, защото тя ме прие от психологическа гледна точка, като даденост която я обича и ще я чака... и тук някъде и е грешката... Както беше и моята... А уж любовта побеждавала... Може би побеждава, но тогава когато си достатъчно израсъл за нея... а аз явно не съм или поне не бях.... Ако има развитие до един два месеца ще пиша сега ми остава само да чакам или да не чакам съответно, но в крайна сметка само времето ще покаже...

Успех на всички и не забравяйте : борете се за любовта когато я имате а не когато я загубите, както обикновено правим и след това хленчим на приятели и в интернет пространството търсейки съвети и утеха за грешките си!