Споделена история от Тинейджърски

Обичам го!
Значи, има едно момче...Сега си мислиш че съм поредната влюбена откачалка, нали? Е не е така аз само искам само да те помоля за съвет. Да теб, точно теб ти който вмомента стоиш пред компютъра си.
Моля те!!! Прочети това и ми кажи какво да правя.... плс :(

Тази година ми е последна в това училище (7кл. съм)
и веднъж докато с една приятелка отивахме до учителския кабинет, за нещо, до звънеца видях едно момче. Той беше мн. висок и изглеждаше мн. сладък! Аз и тази приятелка си имахме гаджета затова решихме да издириме кой е и да го запознаем с друга приятелка (без гадже). Та открихме кой е... оказа се, че е 6 кл.

Тази без гадже, каза че не го харесва, а аз започнах да се влюбвам! Той има сини очи! Та проблемът е, че той не ми обръща внимание! Оказа се, че знае че го харесвам! Аз сега бих направила всичко само, за да потъна в синият ме поглед! При нас има много седмокласнички, които ходят с шестокласници!

Та искам да попитам: Какво да правя?!? Не мога да се откажа от него! Обичам го! Днес се престраших и го поздравих. Аз не съм срамежлива но когато го видя ставам! Не ми е проблем да флиртувам с някой, но ме притеснява това, че той знае че го харесвам!
Как да му привлека вниманието?

Много, много, искренно ви се моля да ме посъветвате какво да правя, защото постоянно мисля за него!|
(до модераторите: Моля, побликувайте това, защото съм много объркана.)

Коментари

1.   Виж историята ти е леко объркана но аз я разбрах. 6-ти клас съм момиче и момчетата в нашия клас са хлапета и ти за него си поредната а той за теб е нещо специално. В 6-ти клас момчетата мислят само за глупости и се държат като бебета

2.   Сладурана! Докато четях историята ти, се върнах няколко години назад, когато и аз бях шести клас. Тогава много си падах по едно момче, също със сини очи, и то по-малко от мене. Знаех, че и той ме харесва, той също знаеше, че го харесвам, но и двамата бяхме много срамежливи и така и нищо не стана. Но пък споменът си стои. :)
Ти не бъди като мен. Казваш, че не си срамежлива, това е хубаво. Разбирам те какво ти е като го видиш, това чувство ще го изпитваш и занапред, докато остарееш :) Точно в това е хубавото на цялата работа.
Поздравявай го, не го подминавай. Опитай се да го заговориш при всеки удобен случай, само гледай да не ставаш досадна.
Тия годинки са най-сладки и безгрижни, изживей си ги с кеф! Не се коси, ако не ти се получи, още колко пъти има да се влюбваш и разлюбваш...
Желая ти успех, миличка! :)

3.   Историята ти е подобна като моята.. Само, че при мен момчето е по-голямо и не ми обръща абсолютно никакво внимание.. Харесвала съм по-малък от мен и повярвай не си заслужава.. Но ако наистина го харесваш няма нищо лошо да опиташ :)

4.   МАЛКА СИ! Не ставаш за любов.
Още повече с момчета, ПО-MАЛКИ от тебе.

ОМГ! ..

5.   Съгласен съм напълно с номер 4. Твърде малка си за такива неща, та ти дори не знаеш какво е любов.. ( и си поработи малко над речника ) До няколко месеца най-вероятно ще забравиш за него, какво се вайкаш.
Не ти обръща внимание, значи не те харесва, а ако те харесва и не ти обръща внимание, негова си грешка. Айде чао

-Death_Blade ^

6.   От авторката:
Благодаря ти №2

7.   Хора незнам аз съм просто ужасно зле, скапана съм не съм спала от доста време или ако заспя го сънувам как идва при мен и ми казва колко ме обича и след това ме целува но ови това е само сън, първоначално си мислех че е овлечение но не е просто съм луда по него, гледам го и очите ми немогат да се откъснат от него, моята бфф също го харесва - ужас - не се караме за него, но аз се притеснявам защото, нама да понеса ако и предложе да станат гаджета, защото имам чувството че я харесва, веднъж я взе на ръци и я качи нагоре по стълвите - защо та постъпи така и с мен - моля ви помогнете, направо полудявам! Имахме физическо, играехме волийбол в салона вътре и той влезе в стаята както бяхме 8 на 3 за мен станахме 8 на 8 просто се разсеях и после ме победиха, а и топката ме фрасна по главата, после един негов съученик започна да звънит с една камбана в стаята, аз започнах да им се карам защото часа още не беше свършил опитвайки се да привлека вниманието му, и аз уж крещях на приятеля му но не отделих поглед от него! Плс помогнете ми често следя отговорите!

Модератор: Моля Ви, спрете да пускате един и същи коментар във всяка тема, задръстихте сайта. Ако желаете създайте си тема, където да получите нужните съвети и подкрепа. Благодаря :)

8.   От номер 2:
Номер 4 и 5, вие като сте били по-малки не сте ли се влюбвали? Или искате да ми кажете, че първата ви любов е била, когато сте били на 20?
Разбира се, това не е голямата любов на живота ти, това е детска любов, просто харесване, влечение, тръпка... Всички ония "пеперуди", дето ги изпитваме и после, като по-големи.
В шести-седми клас децата също се влюбват, защо не? Това е най-чистата и искрена любов, защото още са малки, не мислят за работа, пари, дискотеки, кръчми и такива неща. Е, някои може и да мислят, но това е друга тема.
Така че аз не виждам нищо лошо в това, което описва авторката! Изживей си ги тези трепети, мила, след време ще си спомняш с умиление за тях. Може и да си се смееш сама, но ти гарантирам, че ще си спомняш с усмивка! :)

10.   Aз съм 7-ми клас той е 8-ми братовчет ми е от неговия клас и не ми казва нищо, а неговата пък братовчетка ми е приятелка и той е много сладък и не ме поглежда и не не си поредната луда, защото на нашата възраст си е така просто няма какво да направиш, първо разбери дали и той те харесва и тогава ако те харесва намери подходящия момент и му кажи че и ти го харесваш!!

11.   Ти си по голяма от него, говори с него, питай го дали те харесва, питай го кой певец харесва качи си песни снимки на този певец сближавай се с него

12.   Виж ти наистина може да го харесваш (аз също харесвам едно момче със сини очи... само, че той е 11 клас, но както и да е) но искам само да ти кажа, че аз съм 9 клас и повярвай ми момчетата от класа ми не са готови за връзка, а направи си извод дали момче от 6 клас ще е готово. Да знам, че повечето ще си кажат, че не го познавам и незнам какъв е, но това е мнението ми. Не ти казвам да се откажеш от него, но не очаквай много, защото когато очакваш много всъщност всичко се проваля. :))
(до модераторите: Моля ви нека коментара ми да бъде публикъван, защото няколко пъти вече коментарите ми не са публикувани. )
-Untouched :))

13.   Момчетата са глупави

14.   Моята история е подобна.. обичам едно момче от 4 години, но то не ми отвръща на чувствата... в старото училище го гледах как се закача с други момичета, а мен все едно, че ме няма, въпреки че по-рано сме излизали и се познаваме от 6 години.. вече сме и двамата в гимназия, но пак същото.. всеки ден плача за него.. никога не съм имала приятел, защото който и да харесам, не ми се отвръща на чувствата.. несподелената любов е едно от нещата, които болят най-много..

15.   Аз съм на 26г. и съм влюбена в 24годишен италианец, не знам дали е разбрал, че го харесвам? Излизаме само в компания, но там не ми обръща внимание. Какво да правя? А за първи път се влюбвам.

16.   Номер 15:Отначало му поднасяй намеци сближете се още и после му кажи!!!

18.   Правех му намеци, но той май не разбираше. На края му казах, казах му, че мога да чякам, но трябва да знам а той ми каза, и да чакаш и да не чакаш не те харесвам че всичко което е правел го е правел от любезност. Казах му, че забелязмам, че не е зрял за нещо повече. И така когато се виждахме на партита не ме поздравяваше. Бяхме на едо събитие и там ме поздрами аз му отвърнах"добър вечер" след 2 дена ми се обади да ми каже за една работа тъй като нямах работа. После ме помоли да изрежа едни карти във връзка с неговата работа. Когато се виждаме на партита ме поздравява, но аз съм на "добър ден.... Сега замина за няколко месеца. Пожелах му приятно изкарване. Всичко зависи от него, страх ме е, ако аз общувам с него преди той да е започнал разговар да не го сметне за натиск. Голяма грешка беше, че говарих с него така ме посъветва една приятелка бах в такова състояние, че само си задавах въпроса дали е разбрал, че го харесвам. говорих с него, защото дълбоко в себеси мислех, че знае. А то се оказало, че тогава разбрал. Споделил на моята приятелка докато тя го питала за едни приятели, че вече ходят. Той каза аз не разбрах, че момичето ме харесва ти за тях ме питаш.

19.   Забравих да спомена,че станахме по- близки

20.   Сега как сте след 3 години?
Много ми е интересно