Имам ли някакъв шанс?
Здравейте, читетели! Моята история е кратка. Преди месец се запознах с момиче, аз съм на 19 години тя на 16. Всичко стана в социалната мрежа Фейсбук, запознахме се, всичко вървеше добре, разбирахме се. След месец чатене, реших да я поканя да излезем, тя се съгласи.. всичко минаваше като по план, говорехме си, като аз поемах инициативата през повечето време. Тя се усмихваше плахо и така. Прибрахме се, питах я какво и е впечатлението, тя ми отговори, че съм и харесал.. до тук добре.. защото и на мен страшно много ми допадна. Дойде време да излезем и втори път, съгласи се отидохме на кино, след това да пием кафе И ТОГАВА се случи, целунах я.. тя ми отвърна доста смело и така не спряхме да се целуваме докато не се разделихме, за да се приберем(ТОВА СЕ СЛУЧИ НА 19 ОКТОМВРИ-СЪБОТА). Всичко вървеше добре до преди 2 дена.. Когато си уговорихме и 3-та среща.. изведнъж просто тя ми каза, че не иска да продължаваме.. защото е страшно объркана и не иска да ме залъгва, а точно преди 2 дена говореше друго... не знам какво се случва, може да ви прозвучи смешно, направо се травмирах, но много ми допадна. Аз не съм от тоя тип хора, които имат късмет с жените като цяло. Тя започна да се държи доста студено към мен сега. Не знам какво да правя, дали имам някакъв шанс да се боря за нея???? Моля ви за съвети, благодаря предварително :)

Коментари

1.   Каквато и да е причината, щом не иска повече да сте заедно, просто я забрави. Иначе си си изкарал добре 2 срещи и това е хубаво, но за твое съжаление това е всичко. Обърни се и продължи напред.

2.   Играй го далече. Охладни към нея. Отвръщай й лаконично в чата. Ако й пука за теб, ще те попита какво ти е. Ти кажи "нищо". Абе давай го с женските игрички по женската глава. Може пък накрая да хлътне още повече.

3.   Има ли нещо друго, което може да я е накарало да се отдръпне? Да е разбрала нещо за теб, имаш ли връзка с друго момиче?

5.   на 16 е, дано това отговаря на въпроса ти. Така са 16-годишните като цяло, непредвидими и объркани. И 19-годишните не са много по-различни. С възрастта човек узрява и се научава да поддържа нормални отношения с хората, поне някои хора. Тези, които успяват да узреят всъщност.

6.   Oт автора!! към номер 3.. нямам връзка с друга, тя казва, че ме харесва, допадам й, вървеше все едно, че може нещата да потръгнат, изведнъж просто каза "Не искам връзка, не съм по тея неща, знам кво се случва и не искам да сгафя" Възможно ли е бившия и приятел да е проблема, да не го е забравила все още??

7.   Към номер 2. Пробвах, не се получава, просто спирам да и пиша и все едно не същестувам за нея вече, не знам на какво се дължи. До преди няколко дена беше просто различно, сега е студена. :(

8.   Шанс имаш. Провери си "държанието", някъде бъркаш в подхода. А подхода е важен. Хората всякакви, тя от къде да знае дали си читав и да ли си добронамерен? Не се изявай като първокласен сваляч. Ако я харесваш и искаш да имате нещо, дръж се като мъж, а не като плейбой. Сега ги има много, от първа среща в кревата, или от първа цуни-гуни и на трета в кревата. Тя от къде да знае дали си сериозен в намеренията и чувствата си, или искаш като поредния сваляч да я използваш? Покажи малко респект. Бъди откровен, спри се с тези "чувства, скрити-покрити". Никой не го е еня какви скрити чувства имаш, нея ще е интересува какво открито има - да се види, почувства, докосне. Това вълнува хората. Повече откровеност и без преструвки.

"не знам какво се случва, може да ви прозвучи смешно, направо се травмирах, но много ми допадна. "

Това като от комедия! Допада ти, ами разчупи се. Като си се сковал и действаш по репертуар, как очакваш да те разбере? След като тя пък си има друг подход. Не го дръж в себе си. Покани я някъде, бъди тактивен и като е по спокойно около вас подходи директно - говори с нея, кажи и какво изпитваш от известно време.

- silenter -

9.   Бързо започнатите връзки свършват бързо.
Може да я притеснява това че е напълнолетна, девствена, родителски натиск... сешш се :D

10.   Към номер 8.. не братле,грешиш .. нямам шанс,тя няма тръпка към мен.Сподели ми го тази вечер,просто нямам думи,супер кофти се получи.

11.   "и така не спряхме да се целуваме докато не се разделихме"
И няма "тръпка" към теб? Това какво значи знаеш ли? :D

Зарежи я тая и карай напред!

12.   От Автора - Какво значи? Че не знае какво иска ли ?

13.   И за какво ще се бориш??? Ти дори не си я опознал като човек, ако я познаваше поне малко щеше да е знаеш, че е пикла която не знае какво иска.
И забелязал ли си въобще сегашните 14, 15, 16 годишни колко са нахакани и с какъв опит с по въртенето на момчета направо могат да те разкатаят от ебавки.
Явно те е излъгала ако и беше допаднал бая, нямаше сега да пише тук.

14.   Самият факт, че задаваш този въпрос, говори, че нещо не ти е наред.

Остави водата да тече, ако поиска да е с теб, поиска. Тва са две срещи.

15.   От Автора - На мен не ми е наред? Аз съм си добре, просто попитах дали имам шанс, аз си знам какво искам :)) Възможно ли е от това, че просто да е загубила интерес, защото не съм такъв да се държа хладно, когато едно момиче ми хареса??