Без да го познавам се влюбих?!?
Здравейте. :) Аз съм на 21г. нормално момиче, което има нужда от съвет....
ще разкажа на кратко какво се случва с мен и ще се радвам да прочета искрени мнения по въпроса.
Преди около 6 месеца бях на гости на моя приятелка в друг град (около 100-тина км. ) там отидохме в един хипер маркет за да си купим нещо за вечеря (въпросния магазин е на другия край на града който изобщо не е малък нямам идея как решихме да е точно там ) при влизането нищо интересно обикаляхме, пазарихме и на път към касата засякох поглед с едно момче... на секундата изтръпнах и даже ме досрамя(странно? !? )... На касата докато плащахме той дойде до нас и ми подхвърли някаква реплика(която не помня, защото сякаш ме нямаше гледах го и само това ме инт. ) и се усмихна... След като излязохме попитах приятелката ми сигурно 10 пъти какво е казал и по нейни думи детенцето и което е на 2 год. и се возеше в количката която аз бутах местило нещата от лентата обратно в количката и аз съм kазала, че е голям бяс на което той отвърнал "На кой ли прилича? "... Както и да е на следващия ден си заминах... От тогава не спрях да мисля всеки ден за него образа му избледня... затварях си очите и се опитвах да се сетя как изглеждаше, но не успявах обаче не спирах да мисля за него всеки ден... В началото на този месец (02. 10) пак и отидох на гости и естествено в онзи магазин... Той пак беше там сякаш ме позна... още с влизането ми в магазина го видях, подреждаше някакви неща, когато той ме забеляза усмихна ми се(това не е свързано с работата му) остави нещата и тръгна след мен... на където между щандовете отивах той беше там наблюдаваше ме с усмивка... по едно време застана на края на едната редица, а аз реших да разгледам и от другата страна когато тръгнах и стигнах там реших да се върна и да го заговоря и след като завих го видях пред мен усмихнат... отново се засрамих и гледах земята... не можех да обеля дума... тогава той ме попита "Това детенце на кой е? ", а аз мълчах и тръгнах... когато тръгнахме към касата да плащаме той застана пак до касата и ме гледаше отново с онази усмивка.. За престоя си там не посмях да отида в магазина, но когато се прибрах в моя град и започнах да мисля се усетих колко тъпо съм постъпила и е трябвало да реагирам по съвсем друг начин.. да му кажа нещо да взема номера му или поне името му да знам.. и след една седмица пак заминах с ясната цел какво ще направя... Отидох в магазина той беше там гледаше ме, но не се усмихна стоеше на разстояние... преди да тръгна пак застана до касата и пак ме гледаше.. сериозен... в него момент усетих, че явно филма е в моята глава и няма смисъл да питам или правя каквото и да било... Излязох от магазина и реших да изпуша една цигара с приятелката ми... и се чудих какво изобщо става с мен? Той продължи да гледа през витрината... излезе, но входа беше далеч.. излезе без причина завъртя се и влезе отново... Какво по дяволите става с мен? Как човек който не познавам и съм виждала 3 пъти не ми излиза от главата и всяка мисъл е свързана с него? Филма само в моята глава ли е? Моля дайте ми съвет... Благодаря и целувки на всички :)

Коментари

1.   Има такова нещо, като любов от пръв поглед. Само че, докато гледаш все в земята и дума не обелваш, гоненките из магазина не ми се вярва нещо да променят.

2.   Ами опитал се е да те заговори. Не се обвинявай, до някъде е добре, че си мълчала. Нали ще ходиш пак, все ще стане нещо.
Всъщност детето си е твое, така ли?

3.   АВТОРКАТА : Не, не е мое. Това исках да разбера дали има смисъл да правя нещо или филма е в моята глава... според Вас. от прочетеното какво мислите?

4.   Момчето те е харесало и то... но ти на 3 пъти не си направила нищо... а той след последния път когато сте се видели, не ти си е усмихнал даже, защото си е мислил че не проявяваш интерес... а си имала толкова много възможности.
Другия път вземи инициативата и всичко ще бъде наред... дано само да не е късно...
Успех ;)

5.   И на мен ми се е случвало, но не излезе нищо. Заговорих момичето, но усетих, че беше едностранно. Сигурно след това година мислих все за нея. Имаше период през който не я виждах доста месеци, та наскоро като я видях нищо не изпитах. Това е влюбване просто, което минава след година, година и половина или най-много две. Просто за да се случи това си била силно физически привлечена от дадения човек и ти въздейства на мозъка и изпаташ в това състояние...