Моля за съвет :)
Здравейте! Аз съм на 20 години, а приятелят ми на 23 години заедно сме от почти 8 месеца. Връзката между нас е повече от прекрасна, бих казала, че това е мъжът за който съм си мечтала винаги (грижовен, романтичен, мил, добър и. т. н. ). Сексът между нас беше доста добър, да не кажа идеален, но напоследък иска да правим само анален секс ( за което аз нямам против - харесва ми да му доставям удоволствие ). Преди 7-8 дни правихме анален секс няколко пъти, и от тогава не сме правили въобще секс като цяло. Преди 3 дни се опита да ме "закачи" и пак поиска анален секс, но аз му отказах. Просто тези анални забавления ми идват в повече и имам нужда от нормален секс по дяволите. Откакто му отказах не ме е докосвал дори и днес го попитах дали има някакъв проблем и защо ме отбягва (в сексуално отношение), но отговорът му беше, че не ме отбягва и че всичко е наред. Когато започна да го "закачам" той постоянно ме спира или ако реша да го пипна ми маха ръката и ми казва "хайде стига мило" и така е ако го целувам по разгорещено и какъвто и да е намек за секс.
Дайте ми някакъв съвет.
Моля за нормални и сериозни коментари.

Коментари

1.   И аз съм така. Нормалния му е омръзнал и не му действа, а на тебе явно не ти действа аналния. Ние се разбрахме да я свършвам отпред, а после аз да си свършвам отзад

2.   Той да не е турчин?

3.   Мелката : Кажи му, че не ти харесва това нещо и искаш нормален секс!

4.   Не е лесно с... как беше - грижовните, романтични, мили и добри... извратеняци, които се възбуждат от мисълта, че "й го на.. ат в г.. а".
_Az_

5.   Номер 4 мисля че помолих за сериозни коментари.
Не, не е турчин. Нормална двойка сме, и просто помолих за съвет :) интересно ми е има ли други като нас и как действате в случаят. А колкото до аналния секс номер 3 мисля че си е нормално нещо и няма какво да му казвам... нямам нищо против него щом го правя значи го искам. Просто имам и други нужди а не искам да ме разбере погрешно или да се скараме.

Авторката

6.   Намири правлиния момент когато видиш че е в добро настроение и е разположен за разговори и го дръбни да поговорите. Кажи му мнението си заза въпроса кажи си чувствата как се чувстваш когато от се държи по този начин и така.

7.   Кажи му, че искаш вибратор отзад и “невероятния“ му член отпред - хем вълка сит, хем агнето цяло ;)

8.   Със сигурност трябва да си поговорите по въпроса, ние няма как да знаем какво се случва в неговата глава :)
Има мъже, които се кефят най-много на такъв секс, за съжаление. Аз като жена не мога да ги разбера (нормално де) и не бих била с мъж, който се възбужда само от такива изпълнения, защото дори чисто психологически жената има нужда от вагинално проникване.
Притеснително е, че се е отдръпнал още при първия случай, когато си му отказала такова забавление, не говори добре за него. Струва ми се, че иска да те изманипулира и те "наказва" за твоя отказ, а това си е чиста проба детинско и егоистично.