Моля за помощ.Опасение за венерическа болест.
Преди около три месеца правих секс със едно момиче. Секса беше с презерватив, обаче и правих орална любов както и тя на мен. пенисът. Ченето ми е схванато също от Същата вечер като ходих по малка нужда осетих парене при уриниране. На другия ден ми излезнаха зачарвявания по главичката на пениса и от тогава почнах да чета по различни форуми за симптоми на венерически болести. Месец по късно започнаха куп симптоми. Гърлото ми е зачървено от два месеца и личната ми лекърка ми изписа антибиотик. Вследствие на това ми се появиха гъбички на пенисът. От месец имам главоболие и шум във ушите. След първия месец след сексуалния контакт ми избиха обриви по едната ръка но за едно денонощие отминаха напълно. Сега кожата непрекъснато се зачервява по цялото тяло при лек допир или удраскване. До ден днешен съм със шум в ушите, периодично главоболие, зачервена главичка на пенисът, имам постоянна умора и сънливост.
Имам опасение за венерическа болест тъй като преди половият контанкт нигога не са ми се случвали такива неща.
Възможно ли да е нещо от сорта на хив?

Моля ви за помощ тъй като съм много притиснен и постоянно ходя по доктори и давам луди пари за лекарства и мазила но ефект от тях няма.

Коментари

1.   Това малко измислено ми звучи... толкова ходене по лекари, а не си си направил елементарно изследване за венерически болести и питаш по форумите? Или сега ще излезеш с номера, че те е срам да се изследваш? Ами няма как, ако е истинска история - ще се наложи!

3.   Направи си изследвания Васерман, СПИН, Хепатит и т. н. личния лекар не е уролог посети специалист

4.   Да не би да имаш алергия към лубриканти?

5.   Ха, от орална любов трудно да не кажа и почти невъзможно да хванеш нещо. Гъбички се получават и от лоша хигиена или ако си го пипал с неизмити ръце, също така стават и от страничен ефект на някои антибиотици. Всичко друго ми се струва малко преувеличено и измислено..

6.   съгласна съм с горните коментари. отиди на уролог най вероятно става въпрос за обикновена гъбична инфекция. успокой се защото си се шашнал и се вглеждаш прекалено( шума в ушите ти или е от вманиачаването да търсиш симптоми или е следствие на друго ако изобщо имаш шум в ушите) това не е симптом свързан с каквито и да било венерически заболявания. ако си болен от спин ще имаш симптоми много по късно а в началото дори няма да предполагаш че си болен. първо се успокой и спи да мислиш за глупости и след като го направиш отиди на уролог.

7.   Като слушам симпотомите, ме съмнява да е нещо венерическо, за обрива може да правиш алергия от антибиотика или да е негов страничен ефект!!! Най-добре си направи изследвания в КАБКИС, безплатно е и анонимно! ;) И повече не прави нищо без презерватив!

8.   5, хващат се много неща от орална любов и още как... Тъканта в устата и във вагината е една и съща- многослоен плосък некератинизиран епител. Една и съща тъкан съдържа едни и същи рецептори, които микроорганизмите разпознават и използват за прикачване към клетките.
Що се отнася до автора- не знам какво да кажа. Ако имаш нещо, то трябва да е само в устата, защото там е бил рискования контакт.