Мъжете могат ли да изпитват истински чувства
Малко странен въпрос. Знам, че могат, така съм чувала. Би следвало да могат. До момента повечето мъже, с които съм била са били идиоти. Честно, не вярвам на мъжете вече. От скоро съм с ново момче.. и не ми се вярва, но като че ли е от ония мъже, които обичат наистина и са честни с жените си. В следващия момент си казвам "абе това е мъж, невъзможно е". И съм станала и груба.. понякога пускам някакви шеги, с които може би го обиждам. Примерно гледаме ТВ и дадат някоя хубава жена или на улицата ако видим и казвам "би ли я праснал".. не знам защо. Бившия беше такъв, той на всичко налиташе.. затова и се разделихме. А сега с този се замислих по едно време, че може да не му е приятно пък да го смятат за такъв.

Коментари

1.   не познаваш правилните мъже. ;*

2.   На мъж никога не се вярва-фундаментална истина!

3.   То и ние мъжете се чудим дали жените вече могат да изпитват нещо

4.   Колкото и да не ти се вярва, да и мъжете имат чувства, но за разлика от нас не ги показват често, но пък когато някой мъж ти покаже чувствата си, това означава, че за него наистина си много специална. Както е казал и едно, явно не си попаднала на правилния мъжвсе още.

5.   Не, не можем. Ние сме тъпанари, само за секс, ракия и футбол мислим, нямаме усет към красивото, духовното. Не можем да раждаме, не сме красиви. Заслужено не ни пускате, докато не проумеем сложния ви свят. Къде са жените, къде сме ние... Доволна ли си сега?

6.   И сега какво - да тръгнем да ти се доказваме ли?
Щом привличаш такъв тип мъже, това говори достатъчно зле за самата тебе. Подобни се привличат с подобни.
№1 цели десятката.

7.   Могат. Но заради такива като теб, спират.

9.   Макар, че явно си предубедена и не искаш съвет, а само ни казваш, колко са гадни мъжете. Ще споделя моето мнение.
Мъжете са хора, хората изпитват чувства - следователно и мъжете изпитват чувства. Друг е въпросът - Защо след като мразиш мъжете, си тръгнала да движеш с приятели мъже?
Замисляла ли си се, че мъжете също се нуждаят от приемане, щото като срещат отблъскване от твоя страна, как да ти показват искрени чувства. Между другото много от жените, разделят хората на мъже и жени и конкретезират всички в единствено число, а пък хората сме различни. И всеки от нас, заслужава шанс за доказване. Всеки нов, трябва да се погледне непредубедено, без стереотипи. Иначе губиш само ти. Не си единствената жена, така че не си мисли, че ще ти обръщат непрекъснато внимание, докато ти ги отблъскваш.

10.   Като чета историите из тук се убеждавам, че ДА мъжете могат да изпитват чувства... А и не само тук, но за съжаление всичко е до време и при нас е така да не се лъжем. Любовта, увлечението към някого след време идва и си отива и се появява към друг/а докато не попаднем на човека с когото, когато го видим си кажем че ни се иска да си доживеем живота

11.   Могат. Мъжете под чехъл изпитват истински чувства :D

12.   Могат, но... повечето пъти не им пука. Заради едни такива пикли (с извинение) които само си играят с тях и си мислят, че правят нещо.

13.   Могат, но са малко тези мъже. Знаеш ли защо? Защото все повече мъже започват да приемат жената за даденост. А това не е правилно, изобщо.

16.   Дали мъжете имат чувства? А ти имаш ли мозък? Общуването, девойко, е обмен на послания, не е празно движение на въздуха. Искаш ли да ти кажа какво получава той като инфо при зададения тъп въпрос "би ли я праснал"?
- аз съм убедена, че имаш мерак "да я праснеш"
- сигурна съм съм, че ти се иска, но не мисля, че си кадърен на я свалиш
- смятам, че си с мен, само защото единствено аз съм благоволила "да ти пусна"
В отговор на всичко това, в него се заражда едно много силно чувство - желанието да ти бие шута. Както виждаш, мъжете имат чувства.

17.   Докато жените гледат все към парите и колата на мъжа, и мъжете ще са такива.