Твърде късно е
Здр :) Аз съм едно объркано момиче на 22. Имам нужда да излея душата си и надявам се да ми дадете съвет. През живота си съм се влюбвала три пъти. Първият път в един либ идеализиран от мен образ и беше недподелено понеже не суси признах чувствата. При вторият път беше споделено но го изгубих поради глупост. И третия е класически - в приятел. При последните ми две любови доста се обърках. И да ме питате в момента дали съм влюбена и в кого незнам. Всичко стана при второто ми влюбване, което и ме подтикна да пиша. С него ни запозна една моя приятелка която ходеше с брат му отскоро. Това се случи преди година. Понеже бях свободна и щастлива реших да изляза с тях. Тя все се шегуваше дано да те хареса мн е красив рус с зелени очи и аз аха аз няма :д. Затова хората казват внимавай какво си пожелаваш, че може да се сбъдне. И се случи от пръв поглед. Тогава не го осъзнават играх си с него, правих се на интересна бях почнала нова работа беше ми яко. Много се драчих ме беше мн остроумен, забавен това най много ми харесваше, беше секси, стилен между нас имаше адското сексуално напрежение. И двамата сме много силни характери и все единия да е отгоре освен в интимните моменти тогава бяхме на едно мнение. Бяхме заедно месец аз не го ценях много все не ми се излизаше даже съм била казвала на моите приятелки че е на последно място в живота ми. Все бях на работа като той не беше и след месец спря да ми звънни един ден. Разбрах че нещо не е наред макар че не ми пукаше тогава. Само си спомням написах сме всичко наред ли е и не ми върна. Реших ч че ще се обади когато реши и не го направи. Разказваше че е временно. Мина месец не ми се обади за рождения ден и аз съвсем реших че всичко свърши. На следващия месец се засякохме беше с приятелите си те ме поздравиха той ме подмина полудяха. На следващия ден имах нов. лед месец го оставих и един ден пак се засякохме само че този път ми се зарадва. Но аз го гледах с гняв. Но се събрахме прескачам че е дълго и двамата бяхме избухнали аз не бях простила а той го разбра беше гузен. Гледаше ме жално и аз откачиха и след седмица ме остави отново. В ссъщия ден бях намекнала че го ообичам след като каза че май няма да се получи. Този път го приех добре. Минаха месеци бях се примирила хлътнал по друг съвсем друг тип. Който в последствие стана един от най-добрите ми приятели. Той ми се обясни късно разбрах и докато се реша беше с друга. Просто не исках да развалвме това което имаме защото незнаех дали е влюбване или привързаност и сега незнам. Имахме и трети тур с бившия. Накратко беше като в началото само че беше неангажирани излизаме, разкри си чувствата от преди казвахме си всичко. Постоянно си комуникираме по цял ден. Докато една вечер ме покани да отида у тях да гледаме филм и искаше да спя там. Съгласих седа отида преди да ми каже искам да се събудя до теб обещай че ще дойдеш. Почна и нещо за бъдещето искаше пак да сме заедно аз ср уплаших да не стане като преди. Казах незнам дали ще остана да спя мо ще дойда. Да не ме излъжеш защото вече няма да ти вярвам. Важно е да кажа че е имал само една сериозна връзка преди мен 2 години и е бил зарязан заради друг. И от тогава всичките му връзки са супер кратки а са били много и той е бил причината за това. Като бяхме заедно идвата пъти беше несигурен и незнаеше как да се отпусне макар че е минало мн времеот сериозната му връзка. Този път се виждаше че искаше да обича и то да обича мен. Стана мн романтичен с тези неща които каза и ме стресна. Като отивах към тях бях уплашена принципно имах нужда от неговата нежност но страха беше голям. Отидох беше хубаво но исках да си тръгна и го направих. Възползваха се от него. Казах не ни е писано понечих да ди тръгна спря ме първия път но втория не успя. Изпрати ме помисли си че съм уплашена понеже така казах от започването на нещо ново. Но него разбра. Докато ме изпрати направих най-голямата грешка казах не трябва да се виждаме вече. Спомням си погледа му най учидващия и неразбиращ. Никога няма да го забравя. Казах искаше само секс получи. На следващия ден нареждал всички момичета те са само за секс само ще спя с тях нея няма да я търся. Достигнадо мен разбрах грешката си изпратих смс. Уж ме разбра уж прости. Виждахме се той ме викаше на кафе с тях, обаждаше се без причина. И след 3 месеца излязохме само двамата той пожела. Беше добре пита ме за любовта как е. Казах няма да има скоро само проблеми носи. Защо така и аз ти ще кажеш. Отговорих така за да ме убеди че не е така. Не го направи. Малко му бях ядосана че е излизал с някаква един ден. След моя отговор аз го питах дали има някоя каза не след теб ама тихо и после имам. С нея нямам очаквания. Излъгаме че има. Няколко пъти ми звъня разбра че ходя на работа и че няма да имам време пак за него. След седмица имаше нова. Това ме нарани умирахцвло лято. Бях глупачка и той най голямата. Какво очаквах азго зарязах и очаквах да ме моли. Никога нямаше да го направи. И даже незнаеше чувствата ми. Любовта им е показна доста време са заедно. А аз страдам с чувствата си които останаха нрдоизказани. Понякога го мразя но любовта наделява. Разбрах че умишлено питал за мен и му казали ем защо не и се обадиш и той мълчи и се усмихвал със самоделната си усмивка. Преди месец се видяхме бях с други хора но усещах разочарованието му към мен. Сигурно ме мрази незнам но аз го обичам. Проблема е и да му призная зная че е късно нямам сили за още едно отхвърляне. Никога няма да разбера истинските му чувства все ще гадая. Какво да правя? Извинявайте за дългото и може би отегчително писмо.

Коментари

2.   Всичко е много объркано написано, но като цяло от това, което прочетох, ми се струва, че си разигравала няколко момчета. Първо не си знаела какво чувстваш, после му се ядосваш, че той си намира друга, а пак не му признаваш нищо. Замисли се дали наистина знаеш какво искаш и чак тогава решавай какво да правиш. Ако обичаш човека, кажи му, той ти е признал, ти си го отхвърлила, а сега пак го искаш. Докато ти не решиш какво желаеш, няма как да го имаш.

3.   Само едно мога да кажа аз съжалявам, че с бившия ми не споделях рядко говорех за чувствата си.
Когато се разделихме оставихме много неизказани думи по между си и това и до ден днешен ме тормози и ако имам възможност някой ден въпреки многото време, което мина ще му кажа всичко което не споделих.
А ти ако смяташ, че имаш някакъв шанс да бъдеш разбрана и ако има дори малък процент в теб който вярва, че той има чувства към теб говори с него... истината е, че няма какво да изгубиш нали? Ако те мъчи много кажи му, защото един ден най-вероятно ще съжалиш.