Любов от въздушна целувка
Здравейте, пиша ви понеже наскоро почнах да се обърквам и ми трябва съвет.
Имам си сериозен приятел от 5-6 години, който обичам много но напоследък в живота ми стават странни неща. От време на време ходя на предавания и скоро докато бяхме на 1 предаване едно момче от публиката ми извика на шепот името ми и ми прати въздушна целувка, и ме побърка почнах да си мисля дали не ме харесва, защо реши да ми прати въздушна целувка а и този човек на скоро се боядиса в русо и разбира се аз имам слабост към русото.... та така тази целувка ми разбунтува леко сърцето. След това един ден пак на едно от предаванията реших да му направя малко подаръче, но понеже не бях открила точния и носех в чантата си едно сърце и реших да споделя това на една колежка, която му го даде от мое име и той незнам дали беше изненадан но веднага почна да я разпитва от кой е и да му каже но понеже ми е приятелка не ме издаде но той на 2-3 пъти я пита.... След това като тръгнахме да се прибираме понеже той ни качва на маршрутките който ни закарват обратно до София и стига до мен и и ми казва качи се след което ме хваща за ръката и сякаш ме хвана като влюбена двойка и след това за 3-4 секунди стана всичко това и ме пусна и после ме качи на маршрутката... След това след 2-3 дена пък се развалиха автобусите и трябваше да ни качат в 1 автобус всичките и тамън се качвам а и той ми вика тамън стигнах до теб и ме гледаше толкова усмихнато и миличко и може би влюбено...

Моля ви дайте ми съвет или поне си кажете мнениено какво мислите може ли да има любов в едно такаво нещо или е нещо друго...? Имам спешна нужда от съвет благоаря предварително

Коментари

1.   бъркаш емоция и чувство.

2.   Интересно как всички истории започват с фразата "имам приятел, когото ОБИЧАМ" и докрая на историята става ясно, че никой никого не обича... Извод: Не използвайте силни думи за малки чувства.

3.   Поставям се на мястото на приятеля ти с когото имаш дългогодишна връзка.. не намирам за правилно, когато имаш " приятел " да си мислиш за любов с друго момче, ако сегашния ти приятел не те задоволява по някакъв начин по добре скъсай и така се впусни в нова връзка, защото това няма да бъде правилно за сегашния ти партнйор.

Поздрави. =)

4.   Това е флирт и понеже се занимавам с танци когато танцуват едно момче и момиче винаги трябва да се погледнат двамата и да се усмихват а понякога танца изисква да се гледаме все едно сме лудо влюбени дадох ти пример само щом си имаш сериозно гадже бъди с него и не позволявай едно флиртче да развали нещо толкова хубаво а именно връзка с твоя любим. Всеки може да те подлъже с усмивки а и най вече с подаръчета

5.   Подаръка му беше от мен но той изобщо не подозира, но аз си обичам моя приятел, помолих за съвет понеже за първи път ми се случва нещо такова

6.   Авторке, на колко си години?

7.   на 24 ? Защо

8.   И защо си му направила подаръче ако обичаш приятеля си? Явно подсъзнателно не го обичаш и искаш някой друг. Жена, която обича, няма да се държи като теб.

9.   До номер 7 - личи ти че си на 24. Не се обиждай, но ще те нарека момиченце - на 24 си, а имаш приятел от 5-6 години (дори и не помниш от колко), била си на 16-17 години когато си се запознала със сегашния си приятел (мензисът ти е дошъл на 12-14 - нали така), много малка си била, не че сега си много голяма, но човек се променя, приоритетите също - пак се извинявам, че ти го казвам, но е въпрос на време да приключиш със сегашния си приятел, после и пращащия въздушни целувки (колко по индиански прозвуча) също ще изчезне от живота ти, ще се появи пеперудения стомах (пак по индиански) и така докато не си седнеш на Д*то. Иначе всичко е в реда на нещата, някой ден ще се научиш да различаваш влюбване от любов - пожелавам ти това да не е прекалено късно!

11.   Относно номер 8, просто го смятам за близък човек в моя живот и исках да видя как ще реагира