Минало или настояще?Не мога да избера!
Привет! Искам да споделя своята история с напълно безпристрастни хора, за да получа обективен съвет! Историята ми е следната.... Имам сериозен приятел от 3 години, в началото беше прекрасно, мислех, че това е всичко, за което съм мечтала, но с времето нещата станаха твърде сериозни и аз може би малко се плашех от това. Задушавах се от въпросите и обясненията и плановете за бъдеще. Аз съм на 19, а той на 21. На многоо моменти беше груб, пиеше повече, отколкото трябва, говореше ми отвратителни неща и всеки път съжаляваше. Преди седмица, явно осъзнал, че ще ме загуби (защото аз му казах КРАЙ и бях сериозна) ми направи прекрасна изненада, с което искаше явно да покаже някаква промяна. От тогава се държи чудесно и се е превърнал в човека, който винаги съм искала, но не знам дали не е късно... Казах му, че чувствата ми са намалели и явно това го притесни, но не знам дали промяната няма да е временна. Искам да сме заедно, но вече не съм толкова влюбена, а и семейства, едно друго.... От другата страна имам увлечение към първата ми детска любов, която винаги е била много специална, но обстоятелствата ни разделиха. Той е от малкото момчета, които винаги са ми показвали колко им пука за мен въпреки всичко, а сега сме само познати. Иска ми се да поговорим, за да се изясня със себе си. Приятеля ми е много ревнив, живеем в малък град, в който всичко се знае, не искам да съм отново с първата си любов, искам просто да го имам отново в живота си поне като приятел, защото е прекрасен. Не знам дали да остана с гаджето си или е по-добре да прекратя нещата сега, нямам представа, объркана съм.... Надявам се да ми дадете съвет, благодаря предварително.

Коментари

1.   Мило момиче, не е важно какъв си бил вчера а какъв си днес. Явно приятелят ти е разбрал грешката си и се опитва да се поправи но дано само това не е за кратко. Ако повтори същите неща с обидите и пиянствата според мен разделете се, но ако се поправи дайте си шанс. Ако пък нямаш чувства, нищо не може да те задържи при него.
Кати

2.   Гледай само да не паднеш на земята от двата стола, дето си се разчепила на тях...