Това семейство ме отблъсква
Имам връзка от 7 години. Мъжът до мен има известно влияние от майка си. Тя живее извън града в момента. От години се опитва да ме командва. Аз съм по-отстъпчива като характер. Винаги съм се съобразявала с тях. На 26 съм в момента. Тя винаги се е опитвала да ме превърне в слугиня. За тези години винаги съм й правила жестове и подаръци-тя на мен-никогта. Много ме била обичала, но според мен са само думи. Винаги е гледала да ме използва.
Сега щели да колят прасе. Ще им е събрана цялата рода-на нея и отделно на втория й мъж. Трябвало аз да свърша цялата женска работа-никога не съм се занимавала с нещо подобно... Дъщерите й и другите жени ще стоят, а аз трябва да правя всичко. Отвратена съм!!!
за пореден път-използвана.
Мъжът до мен не взема отношение.
Понякога не мога да издържа. На 26г съм-още нямам дете. Питам се понякога дали ми е тук мястото.
Тя винаги иска нещо от мен-дали пари-дали някаква друга услуга... Унижавала ме е пред хората, казвайки колко добра съм била, и че иначе щяла да ме смачка... приятелят ми никога не взема отношение.
Кажете ми-да се махна ли от тях?

Коментари

51-52 от 52

56.   Номер 55- ти направо изби рибата... Уж нямаше да съветваш нищо авторката, ама по долу ми се мерна:"Друг съвет от мен.... "и спрях да чета...

57.   Извинете, може това да не е по темата на сайта, но все пак искам да попитам. Нормално ли е да имаш много мек характер в смисал да не можеш да кажеш, , не'' на някой и да правиш това което ти кажат без уплакване. Благидаря предварително

51-52 от 52