Липса на късмет или...
Здравейте хора,
По-принцип не съм от хората, които се оплакват постоянно за щяло и нещяло и съм наясно,
че има и такива с много по-големи и сериозни проблеми от мен, но просто имам нужда да
да споделя и аз какво ме мъчи...

Tа нямам абсолютно никакъв късмет в любовта. Да поясня- момче съм, на 22, не съм абсолютния красавец от някой холивудски филм, но мисля, че изглеждам добре като цяло, а и доста момичета са ми го казвали. Проблемът е, че винаги се случва да се привържа адски много към някое момиче, с което нещата никога не се получават.

Ходил съм само с 3 момичета и то само за по няколко месеца.
Идва един момент, когато всичко изглежда, че върви повече от добре и един ден като гръм от ясно небе всичко се обърква.

Преди няколко години при първата така се случи, че тогава имаше бал и разбрах, че на морето се нае*ала с някакъв чичко.

Втората щеше да заминава от университета на бригада за лятото, и за да не ни било толкова трудно и на двамата искаше да се разделим няколко месеца преди да замине... като за тези няколко месеца разбрах, че е спала с 5-6 човека, като
4 от тях е видяла тогава за първи път.

С третата същата работа-всичко върви добре и си казах, че може би най-накрая ме е вързало и мене с някое свястно момиче.. НО след известно време ми призна, че била с мене само заради
секса и искаше да се разделим. Два дена след това разбрах, че и тя е спала с някакъв, кого се запознала в дискотеката.

Просто незнам какво да правя хора... не съм някакъв заблуден сляпо вярващ в любовта човек, но просто винаги се получава едно и също. И трите въпросни девойки се познават с повечето ми приятели. Всичките са им допадали и винаги са ми казвали
"браво, човече наистина много готино момиче си си хванал - и на вид и по характер" и го виждам в очите им, че наистина го мислят..

И като се прецакат за пореден път нещата ми казват "човече незнам как все такива ги улучваш". Просто след всеки път приятелите ми са ми помагали най-много да преодолея нещата и не исках и този път да ги натоварвам отново с моите неволи.

Сега отново съм в тъпа ситуация... харесвам страшно много едно момиче. Проблемът е, че този път пък съм попаднал в графата "само приятели". Като се запознахме ми беше само симпатична, но едно момче от моята компания си я беше харесал адски много.
Аз реших,че щом я харесва толкова много няма да тръгвам и аз да се меся и да му обърквам плановете.

Нещата при тях не се получиха въобще... след няколко месеца като започнах да я опознавам истински и да се чуваме постоянно страшно
много се привързах, обаче естествено бях вече "само приятел", въпреки че не го е казвала. В един момент се държи така сякаш и тя иска да се получи нещо,
а в следващия се дърпа.. просто незнам какво да правя вече...

Постоянно съм с приятели и доста често правим и купони и излизаме и без да звучи като хвалба всички са ми казвали, че съм душата на компанията, но вътрешно се чуствам адски самотен и от всичките тези случаи много ми падна самочуствието.

Надявам се не съм ви отегчил много с историята ми. Който има желание
нека да драсне някой ред, ще съм му благодарен да знам какво мисли...

Коментари

1.   В тази компания си карък, все на курветини попадаш. Излизай и с други хора, смени обстановката, само на 22 си. След няколко години ще ти бъде смешно да си спомниш сегашните преживелици, но така си върви животът.

2.   Наистина е кофти когато човек често е разочарован. Но аз вярвам, че един ден ще откриеш истинския човек, искренно ти го пожелавам. Аз съм жена и също често съм разочарована от мъжете, но..това е живота. Трябва да сме оптимисти, когато човек е добронамерен и упорит идва и успеха. Късмет ти желая!

3.   Просто момичетата, на които си попадал, взеха да се срещат доста често в днешно време... Пък и много свестни момчета не останаха честно казано.
Продължавай все така да си душата на компанията :) Скоро ще намериш и твоята сродна душа.
Успех!

4.   Здравей!Момиче на 16 години съм,но искам да ти кажа,че съм напълно съгласна с номер 3-грешката не е в теб,а в момичетата,повечето са такива и то от 12-13 години,какво остава за по-големите.Аз съм нещо като теб,но в женски вариант-с момчетата е същото...Така че ние сме едни от малкото може би свесни,които търсят и попадат само на разгонени,безхарактерни същества..Не се отчайвай!Просто са прекалено много момичетата и момчетата от този тип,но ти продължавай да опитваш с други,кой знае..Може момичето за теб да е по-близо отколкото си мислиш..И излизай по-често с това момиче..Ние сме на принципа "Бъди недостъпна,но не недостижима"=>Щом се държи по този начин,значи проявява интерес ;)
Ще продължавам да следя темата,Успех! ^^

5.   Не мога да разбера, защо все изтъкваш, че тази или онази е спала с незнам-си-колко човека. Ти не си бил в сериозни отношения с тях? От кога секса е нещо лошо?! Трябвя ли това, че е пила кафе два пъти с теб да сложи край на социалните контакти и удоволствията на жената?!

6.   От автора : Благодаря много за отговорите ви и съветите. Ще се постарая да се придържам към препоръките ви.

Относно Номер 5 : Незнам как сравняваш да ходиш с някой 6-7 месеца със излизане за 2 кафета. Въобще не мисля, че на това може да се каже дълга връзка, но предвид отношенията, в които съм бил с тях е много много повече от 2,5 или 10 кафета...

И не, не искам да ги лишавам от социални удоволствия и контакти, но просто не мисля за нормално някоя, която довчера те гледа в очите и ти обяснява чувствата си; някоя, която през цялата ви връзка ти говори за това как не може да проумее лекото поведение на някой момичета и не може да разбере някой подобни постъпки - от следващия ден да се превърне в точно такава.

Да са живи и здрави, на никой не желая лошото. Нека правят каквото им допада. Просто съм разочарован от всичките тези връзки, защото явно голяма част от нещата, които са ми споделяли са били просто лъжи, и думи, в които и грам не са вярвали. Не искам въпросната ми история да звучи така , все едно ги обвинявам или мразя... просто имах нужда и аз да споделя какво ме мъчи, някъде, където никой не ме познава.

7.   Ами то свестни жени не останаха почти, а к**вите винаги са били и ще си останат по-яките мадами, така че не ме изненадваш. Хвани се с някоя по-обикновена дори само за проба да видиш какво ще стане. Хайде успеххх :)

8.   Cъгласна съм с номер 7..
всъщност, това си заслужаваш. Не съм "курва" и какво? не ме поглеждат, защото не съм "натокана мадама"..
не знам, успех ти жиелая.Съпругат ми беше същият екземпляр и взе, че се влюби в загубенячка като мен и сега си живеем чудно. Не ми изневерява, не се държи арогантно, не е същият курвар, но след толкова време, още чувам реплики от рода на " тая скочумбра как може да се уреди с таково добро момче" та. или си гони курвите или си намери някоя скочумбра.
Успех

9.   Не мисля, че е до късмет. Ти просто си избираш такива момичета. Всъщност, проблемът е, че тръгваш с тях, преди да ги опознаеш. Защо не пробваш така: седни някой ден, когато имаш време, и напиши на един лист какви качества (черти на характера, поведение) искаш да притежава момичето, с което искаш да си. Като си го имаш вече в главата, после само ще го сравняваш с момичетата, които привличат вниманието ти и може би така ще излезеш от порочния кръг на неуспешните връзки.

10.   Здравей аз също съм разочарована от момчетата такмо си мисля за нещо сериозно и хоп той отива при тая която го желае и ще се легне за първи път с него.... не си отчайвай даже аз днес правя 22 и на рождения ми ден ме отряза един дето уж ма е харесал ама си казвам майната му и на мойта улица ще изгрее слънце .....ще срещнеш подходящата слушай съцето си и се пази от приятели :р

11.   От автора - Благодаря и за останалите отговори. Хубаво е да чуеш различните мнения на различни хора. Ще запомня това, което ме посъветвахте, пък дано се получи с тази девойка...ако не - когато стане :) Номер 10 - и на теб ти желая успех в намирането на някой подходящ човек. Наскоро разбрах, че и това, което каза "пази се от приятели" е доста вярно за някой случаи. Хайде живи и здрави всички и успех в живота ! :)

12.   Няма за какво да благодариш но малка поправка не аз си тарся а мен ме тарсят аз избирам ...ако искаш пиши skype ---> hristina.hristova144

13.   Номер 12 .. позволи ми да бъда болезнено откровенна с теб ... теб те търсят щото се предлагаш по арогантен начин, който много говори за теб какво момиче си :)

14.   Добре прекалих с даването на скупе но ми се искаше да си пиша с някой .... не се предлагам .....ако мислиш че съм някаква продажница и к`рва дето се слага на всеки нещо се лъжеш... мерси за съвета ще го имим впредвид за напред

15.   Относно историята пиша. Аз също съм момче на 22, не съм кой знае какво. Момичетата, с които съм излизал са ми казвали, че съм хубав и т. н. Но и Аз нямам никакъв късмет.

16.   ЖЕНА С ОПИТ ,ЗА КОЙ ЛИ ПЪТ ГО СПОМЕНАВАМ,ТИ СИ СТРАШНО ДОБЪР И СТРАШНО НАИВЕН,ЗАТОВА МОМИЧЕТАТА ЗЛОУБОТРЕБЯВАТ С ТАКИВА КАТО ТЕБ,НЕ СЛУЧАЙНО ТИ КАЗВАТ КАКВИ ГИ НАМИРАШ ??? И НА КАКВИ ПОПАДАШ ???
"СПРИ ДА ХАРЕСВАШ" ????
НЕКА ТЕ НАПРАВЯТ ПЪРВАТА КРАЧКА" !!!
ИИИИИИИ..... СЪВЕТ ОТ ЕДНА ЖЕНА НА 49 г.,
НАУЧИ СЕ ДА ПРЕЦЕНЯВАШ ЖЕНИТЕ !!!
В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ.....ВИНАГИ ЩЕ СИ П А Т И Ш !!!

17.   Абе пич,ти явно нямаш никакъв усет...на повечето жени им личи какви са.Още отначало като тръгнете,ако момичето те гледа в очите и ти и даваш всичко от което има нужда(говоря в духовен план,златотърсачките няма даже да ги коментирам...) няма да имаш проблеми!!!Въпроса е да си избереш подходящото момиче,а и няма нищо вярно в това,че хубавите били к...и,просто има различни момичета,с различно възпитание,цели или както една бивша казваше-"ценностна система".Успех и не губи надежда...жени много,въпроса е да не се оставяш да те въртят на пръстите си,а и ти измисли нещо..дърпай се,сърди се от време на време,за да разбереш има ли нещо по-сериозно към теб от нейна страна!!!И аз съм на 22г.,виж от к....и нищо не разбирам :)))),ама за нормални момичета,ако има нещо питай!!!Всеки влак си има пътници ;)

18.   Истината е, че момче/момиче на 22 се занимава с хора от противоположния пол на неговата възраст или по-малки, които на тези години още не са готови за сериозни връзки, каквото и да говорят по принцип. Моят съвет би бил да не се разочароваш от жените като цяло, а да им дадеш време да пораснат. Не търси сериозна връзка на този етап и не си слагай толкова на сърце нещата. Гледай да си останете добри приятели и продължавай напред, защото ти явно си достатъчно съзрял, но на повечето хора им трябва време да порснат. Като минат няколко години, ще видиш, че в живота ти ще започнат да се появяват и по-улегнали и сериозни момичета - всичко с врмето си. Късмет и всичко добро.

19.   Относно възръстта искам да кажа, че няма нищо общо. Аз съм на 29 години. С годините нищо не се е променило, жените които са се дърпали и страхували от връзка на 22 си остават така и на 29-30 години, може като остареят нещо да им се пречупи, но за сега при мен е така. Отрязват си ме по същия начин, независимо дали са на 22 или 30. Винаги когато си открит и искаш да предложиш нещо истинско и повече от заигравка, жените бягат..

20.   Не мога да повярвам, че го казвам, но съм съгласна с номер 16. Изчакай някой път жената да направи първата крачка. Ако се реши на това (което от векове се смята за унизително - дрън, дрън:), значи наистина много държи на теб. Знам защо го казвам:) Успех!

Борония