Влюбена сам в 19 години по-голям от мен
Здравейте, аз сам на 22г. Когато бях на 18 се срещнах с един мъж на 35. Любихме се бурно, сладко и много кратко. Той в момента е женен с дете. Аз се оттеглих и сме приятели, но таино се надявах да срещна друг като него.

До 4 дни аз невярвах в това. Но сега се случи. Той ме харесва, но дъщеря му ревнува страшно много, дори се съобразява с нея. До сега жена не е припарвала до него. Той е на 38, а тя на 17. С него се разбираме с поглед и е моето спокойствие и доверие в мъжете :)

Просто незнзм какво да правя.:(

Коментари

1.   Възрастта няма значение, нито пък социалния статус, но има много други неша на които трябва да обърнеш внимание. За Бога това са 4 дни само, какво знаеш за него. Знаеш ли защо се е развел и дали намеренията му към теб са серизони. Ами дъщеря му тя с него ли живее и защо? Винаги помни че тя ще е номер едно за него ти в най-добрия вариант ще си втората. Моят съвете не погубвай живота си та ти си само на 22, защо исакш да минеш през този ад, а той повярвай ми ще бъде такъв. спести си го и си намери момче в чийто живот ще си всичко! Дано вземеш правилното за теб решение!

2.   Повярваи ми, това не е твоята любов. Не е мъжът на твоя живот. Помисли, само помисли, когато станеш на 50 години ти, той на колко ще бъде? И какво може да ти даде тогава, нито любов, нито секс. А ти и на 50 години ще имаш нужда както от любов така и от секс. Смея да кажа, че дори и повече. Вярвай ми. Пък за един човек на 38 години тези връзки се приемат само, като повод да избяга от сивото ежедневие. Секс, просто секс, за любов и дума да не става. И не на последно място, помисли, що за човек е този, които наранива детето си, днес, а утре ще постъпи и с теб така. Бягай, бягай. Бъди разумна. Съпруг се избира за цял един живот. Желая ти много щастие. Бъди разумна, когато взимаш решение мисли само и единствено за себе си. Дядовци не са ти нужни.

3.   Дам, съгласна съм с това- заблуждаваш се, сега си мислиш, че той е единственият мъж за теб. Колко пъти и аз самата съм го мислела, а след време съм се смеела на своите заблуждения. Ти си само на 17, живота е пред теб, както и пред всички нас, независимо на колко години сме:) Твоят човек сам ще си дойде , а ти ще го познаеш...дотогава ще се изправяш пред изпитания като това,за да можеш да оцениш Истинския...човека с когото ще споделиш живота си,ще създадеш семейство...ще мине време и ще разбереш че този човек не е бил за теб. Хайде усмихни се и остави времето да ти помогне да забравиш за него. Излизай навън,забавлявай се, може би отнякъде те гледа Твоя човек;)))

4.   Аз бих държала повече на диалога с дъщерята...

5.   Благодаря ВИ :)

6.   Един мъж на 38 г. не е дядка. Ти явно си от младите жени
които харесвате по възрастни мъже. Те дават стабилност
и як секс на млади жени като тебе. Или си намери материал
по темата и чети. или се консултирай с психолог и сексолог
Това не е болест. Някои млади двойки не могат да изкарат и една година заедно. Тука някой ти дава съвети, много
правилни за след 30 години. На тебе сега ти трябва съвет.
Върви при сексолог, защото моралистите в този сайт ще те
объркат.

7.   Здравей номер 6. Аз съм на 35 години и също си падам по по - зрели мъже от мен . Например 50 -55 годишни. Какво ще кажеш за това :) И аз ли трябва да ходя при сексолог или ?? :)

8.   Здравей номер 7. Аз съм на 49 години. Какво да му кажа на момичето. То е младо и неопитно. Би трябвало да се занимава с млади. Между другото и аз се занимавам с една
33 годишна жена. Но тя е само 47 килограма . Като имам предвид че ти сигурно знаеш какво искаш от един 50 годишен мъж, ти препоръчвам да не ходиш на сексолог, а да дойдеш при мен. Само не ми искай пари и да си под 50 килограма. Забравих за да не стане грешка и да отидеш при някой друг, аз съм номер 6.

9.   Здравей номер 6. Знам какво искам от 50 годишен мъж :) Благодаря за препоръката, но съм малко над 50 кг :) Хм..... изкушавам се... :) Успех на всички :)

10.   Мила, зарежи го тоя. Аз имах дълга вразка с един 20 год. по-голям. Сега, като се замисля, аз съм на 42, а той-на 62!
Пълен деде, ще ме извиниш! Добре, че се осъзнах навреме и го оставих! И не е бил нищо особено в кревата и изобщо, знам го от опит. Успех!

11.   Няма голяма разлика при партньори с 2 г или 20 г разлика, зависи от човека, има и млади "старци"

12.   Еми, то и аз в момента се виждам с 17 години по - голям от мен и съм на 17 и просто си се радваме като сме заедно. Също така се виждаме и с други хора и да ти кажа ако не си много сигурна пробвай така като за начало.