Обичам го
Той е висок, слаб и като го погледна кръвта ми отива в петите. Много интелигентен, много нежен и внимателен, и това, съчетано със сила в най-нужните за това моменти. Караше ме да се чувствам единствена и специална. Никога не се е заглеждал по други жени, а в живота си преди мен е имал три. Винаги е бил една крачка преди мен. Гласът му е такъв, че като го слушам, възбужда всичките ми сетива. Когато разбра кой е любимия ми шоколад, изкупи всичкия такъв от магазинче до тях. С него помня толкова много моменти, за разлика от когато съм била с друг. По характер е добър колкото мен, даже малко повече. Не съм очаквала да го срещна. Преди само съм си мислела, че обичам. Той е хиляда пъти по-прекрасен от всички останали. Остави ме, за да мога да продължа живота си и ако мога, да намеря щастие. Защото ако останем заедно, ще се самоунищожа. Той е много болен. Нелечимо. Защо такова прекрасно момче е осъдено да се мъчи. Месец юли беше нашия месец. Никога няма да го забравя.

Коментари

1.   Добре написано .

2.   миличка, от една страна е по-добре да продължиш без него, от друга страна той ще бъде най-щастливия човек ако му покажеш, че искаш да си с нега въпреки болестта. Личи си, че си истински влюбена и много го обичаш.... Обади му се и му кажи просто, че искаш да си с него и да го подкрепяш :) Успех мила ! :)

3.   Някой разбра ли нещо от това?

4.   Бъди с него до края!!! ?

5.   Предполагам, че си на 17-18г. Ако е истина - животът е пред теб. Ако е художествена измислица, не е зле, но трябва да се научиш да пишеш по-зряло.

8.   Е, далеч по-интересно е "Бях проститутка" в раздел Избор на редактора! :)

9.   Преди година и четири месеца изгубих първата си любов. Бях влюбена в него, обичах го, а той беше болен от левкемия. Не бяхме заедно, но това е друга тема. Не бях до него в последните му мигове, не му показах, че наистина държа на него, не се преборихме за любовта си. Сега много ме боли и знам, че никога няма да го забравя. Бъди силна, моли се за него! Наистина се моли на Бог, защото само Той може да го излекува! Не слушай какво казват лекарите, Бог може да извърши чудо! Просто Го помоли с цялото си сърце, с цялата си душа, не се предавай!!!

10.   Ех този месец юли... това беше и моят месец.. 15 юли 2013.. :(

11.   Върни се при него. Вероятно ще го изгубиш и много ще те боли, но поне ще си изживяла нещо красиво. И после няма да съжаляваш, че си се отдръпнала от любовта. А болката която ще изпиташ ще бъде излекувана - от времето и от спомените, които сте създали заедно.
Ж27