Губя я ..
Запознах се едно момиче преди време, в началото нищо особено даже не я забелязвах. Малко, по малко от незначителни чатове и разговори се влюбих в нея и то много, разбрах, че и тя ме харесва, но така и не ттръгнах ме незнам защо. Дори без да имаме връзка ние се държахме така всякаш има ме, но в един момент тя спря да ми пише, имах чувството, че си говори с мен само по задължение защото се виждахме всеки ден и щеше да е доста тъпо ако спре и да ми говори.. но спря да ми пише.. аз и пиша, а тя или изобщо не ми отговаряше или след 2-3часа. Когато опитам да поговоря с нея за това и държание и на какво се дължи тази промяна в държанието и с мен, се почват едни овъртания и сменя темата. Пробвал съм да говора с нея много пъти и тя на няколко пъти ми казва, че си въобразявам и че няма нищо такова, но има определено има! Когато я попитам дали иска да е с мен пак овърта и не ми дава ясен отговор, а иначе като се видим се държи мило базика се, прегръща ме, целува ме, но нещата не са както преди. Какво да направя усещам, че я губя малко, по малко!?

Коментари

1.   не те харесва , sorry.

2.   Според мен има намесено друго момче, но работата там не е сигурна и затова увърта, за да те има като опция. Може и да греша, но при всички положения не си заслужава да й играеш по свирката. Ще видиш как като се отдръпнеш, ще й стане кофти и ще почне да те търси, но не се залъгвай. Това ще бъде егото й, а не любов. С две думи: търси си друго момиче.

4.   Не позволявай да те разиграват, колкото и да я харесваш ти трябва да си имаш достойнство. Поговори с нея, ако няма промяна просто я остави... Може би се нуждае от това да бъде сама, а вероятно след време ще те потърси. Ако не те харесва добре има и други момичета. :)

5.   На колко години сте?

6.   Мисля, че тя вече не изпитва същите чувства към теб и има нещо друго в главата си! Според мен трябва да се отдръпнеш поне малко и ти, за да видиш реакцията й...
Някой може ли да ми каже, след колко време ви постват историята?

7.   Че ти не си я имал, за да я губиш бе Бро.

8.   Номер 7 ти е казал няй-добре :) Вие явно не сте си и давали надежди за повече. Имала е нужда-била е с теб, може пък да е по-мил тип човек и да и е приятна твоята компания. Но и аз си мисля, че има друг, а ти си удобната резерва за свободно време, а може другият да е основният. Извини ме за израза, ама понякога като е влюбен човек се налага някой да го приземи малко, защото ти си усетил наистина, че нещо не е както искаш в тази "връзка". И да, наистина има значение на колко години е автора, долу-горе поне да каже и дали имате други отношения с жената или момичето, сексуални например.

9.   Аха, колко познато човече. Преди месеци и аз бях така, официално не сме обвързани, но се държим така. Ние пък нямахме възможност да се виждаме всеки ден, а основно чатове(е, все пак се виждахме уикендите). Това продължи 2-3 месеца, след което просто спря да ми пише, аз направих същото, минаха 2 седмици, не си писахме. След това се срещнахме една вечер на дискотеката, поговорихме 15-20 минути, на нея й беше тъпо, но аз се правех на пълен непукист. Е, все още не си пишем, само здравей, здрасти ала бала и както виждаш нищо не стана и при нас. Какъв беше проблемът ни? Проблемът се състоеше в това, че се харесвахме прекалено много, но липсваше всичко друго. И все пак ми призна, че й е било тъпо за това, че не съм й писал, но ми писна! Почти всеки път аз й пишех, отношението беше сигурно 7:1, дори и повече. Поуката моето момче е, че чатът не става за нищо. Ако има разстояние, мани я тая връзка, няма да се получи, ако щете си скъсайте дупето от грижи и заинтересованост, няма! Лошото е, че момичетата имат проблем с писането. Принципът при тях е, че ако момиче пише първа, просто тя не е момиче, тя е някакво жалко досадно същество. Колкото и да им разправяте, че не е така, те си отстояват на своето.
Относно твоето момиче.. пич, приеми го - не те харесва. Това, че те прегръща, целува, а после се прави на шут, не говори добре. Ако я познаваш добре, трябва да разбереш по погледа й, по думите й, абе по всичко... При тях границата между приятел и гадже е много тънка и в повечето случаи се залъгваме, че ни харесват, а то изобщо не е така.

До пост #2 - ако спре да й пише, тя няма да я потърси по простата причина, че не й пука за момчето.

Човек оставяй я! На другия ден отиди прегърни някакво друго момиче пред нея. Ето тогава наистина ще й стане кофти, въпреки че не те харесва. Понякога женските обичат момчетата, които се въртят около тях, ама не им се оставяй. Да не ти пука за нищо, няма да умреш от любовна мъка, не се бой. Да страдаш най-много седмица, след това ще ти стане безразлично. :D
Успех и се извинявам за несвързаните с темата коментари.