Искам я ,но е толкова странна
Много моля екипа да сподели историята ми, защото съм тотално потънала в размишления и съм се отчаяла заради един мой проблем създаден ми заради един човек-най-добрата ми приятелка. Тя е толкова различна, от всички приятелки, които до сега съм имала. Тя ме разсмива, помага ми, когато имам проблеми и мога да и споделя всичко. Тя е уникален човек. Тя ме изпълва. Тя ми е достатъчна. Искам само нея. Но я искам само за себе си. Един път ми беше говорила за наклонностите й и се опита да ме целуне, но тогава бях изплашена и я отблъснах и тя толкова се отдръпна. А аз не и казах, че не я искам просто не я искам по такъв начин. И вече сме толкова отчуждени, най-вече заради мен, малко да се сближим и аз почвам да и правя на проблем близостта й с едно друго момиче, но аз просто не издържам да ги гледам заедно. Аз не искам тя да е с нея, и да дава своето доверие и да разсмива нея. Колкото и да е глупаво, аз искам да е приятелка с мен, такава каквато не е с никого друг. Да е по-близка с мен и просто приятелка с останалите, без твърде много близост с тях. Но тя не го приема и аз вече се дръпнах и не й говоря, а толкова я искам, че не мога да опиша с думи. не ме привлича по сексуален начин, сигурна съм, просто много много силна приятелска обич към нея имам и единствено бих я целунала без други близости -които за мен са неуместни и гнусни. Освен това си имам приятел, но как да кажа, времето с него не запълва изцяло живота ми, докато ако и тя е там, всичко е 6.
въпросът е че сме скарани вече от седмица и аз не издържам на това, а тя се държи все едно не и пука. и така постоянно се караме и сдобряваме. аз искам да спрат караниците и просто да разбере какво искам, но не все така се караме и все така аз започвам да я заговарям когато сме скарани, независимо дали тя е виновна или аз. не е честно. и аз 1 път искам тя да оправи нещата, но тя няма да го направи. Как да процедирам предвид чувствата си към нея и тези наши непрекъснати караници? Много ви моля за съвет, побърквам се без нея

Коментари

1.   Ти си егоисткa!
Обсебвaщa, егоцентричнa, с ненормaлно чувство зa собственост!
Товa не е вещ, жив човек е! Ти си имaш приятеля, но не желaеш и тя дa си имa някого, дори приятели извън теб... проблемa е твой, и aко не се нaучиш дa увaжaвaш личното и прострaнство и прaвa, ... е нaй- вероятно ще те ритне от животa си.
Може би зaтовa не те търси, може дa искa безболезнено, без рaзпрaвии дa си приключaт отношениятa ви.