Боли ме...
Аз съм омъжена. Той има бременна приятелка, за която ще се жени. Срешнахме се случайно и не знаехме нищо един за друг. Аз казах за мъжа си, а той не каза за бебето и жената.... Почна се една луда връзка, любов като по филмите. Докато не разбрах, че тя е в къщата му и е бременна- Прекратихме всичко. Сега страдам до смърт и съм сигурна, че и той страда. Не сме се потърсили от 1 месец. Искам да намеря покой- но няма. Какво ще става?

Коментари

1.   Скрил е че има връзка. Ти споделяш, той мълчи... Нещо не ми изглежда да е честен спрямо теб. Ако сега го потърсиш, пак ще ти доприпка, защото неангажиращото удоволствие не е за изпускане. И откъде си толкова убедена, че страда. По-скоро съжалява, че си го разкрила и му е секнал кефа.

2.   тТк имаше любов, истинска любов, повярвайте. Такова съвпадение между двама души е много рядко. Наистина.

3.   Мен ми е по-интересно дали ще си по-тъжна и съкрушена ако мъжа ти те разкара ?

За да ти влезем в положението колко ти е лошо се разведи с мъжа ти и тогава ни циври тука. Иначе мъжа е за съжаление, не ти. Няма да ти давам определения, в другите коментари ще ги чуеш :)

4.   И мен ме боли, че вече няма нищо свято.

5.   Боли те? От какво те боли? За какво? От това, че не ти е казал за приятелката си и бебето? Чувстваш се излъгана? Използвана? Така е, използвал те е. Да беше помислила и за мъжа си. Ти що не му кажеш, както искаш и на тебе всичко да ти се казва. Май си заслужаваш да те боли. (любовника ти също, даже повече).

Ale

6.   Всичко е свършено, особенно след като си си признала у дома.

7.   Много ми е интересно в една такава връзка на мкакво разчитате? Че ще се ожени той за теб? Мъжете никога не се женят за омъжените си любовници! Искаш промяна? Разведи се, влюбвай се и търси! Защото сега не ми е ясно какво търсиш, забавление, секс за една нощ или постоянна връзка. А съпругът ти в тази ситуация къде е?

8.   Постъпили сте мнооого безотговорно и двамата, мислили сте само за себе си, а пък ТОЙ е голям лъжец, ти поне си била искрена. Какво ще стане с бременната му приятелка?, а мъжа ти? Хубаво си направила, че си го зарязала любовника, не се връщай! Няма да стане по-добре, постъпи отговорно-постави се на мястото на момичето- бременна и зарязана! Как е, а?
След време чувствата ти към "loverboy" ще утихнат, устискай! Длъжна си!!
Мила, 27

9.   Hякога давала ли си сметка заради твоето щастие колко хора трябва да са нещастни-това попитах моята приятелка когато ме напускаше,сега знам какво е страдание, да загубиш любовта на живота си-непреодолимо е,не се отдавай на авантюрата,мисли за съпруга си и най вече за детето си-всичко е преходно

10.   Поредната,която е гледала твърде много сапунки.Човек,който изневерява на бременната си приятелка не е красивия главния герой в сапунката,нито ти си главната героиняяс която той се събира накрая - той е неверник и неспасяем случай,а ти си наивница и също толкова неспасяем случай(ето го общото между вас двамата).Не си мечтай,че страда за теб,ами се съсредоточи върху мъжа си и спри да се чудиш как да му сложиш рога,защото си била влюбена.Любовта приключва,когато сложиш подписа си в гражданското.Приеми го!

11.   Е, точно така става по филмите, а при теб е каквото повикало - такова се обадило.

12.   Е*а си изродите сте. Мислех, че тук има по свободно мислещи хора, а то... И тука се наврели некви недоклатени моралисти, дето освен прането и готварските рецепти друго нямат. За къв го нападате момичето бе дървета? Била наранила незнам си кого! А тя не е ли наранена достатъчно от безстрастния тюфлек в семейството си, за да потърси спасение навън? И сега вземете да я обесите. Кой от вас попита дали тоя, нейния не е пиянде, дали не е първо той изкръшкал, дали се прибира с желание у дома? От кога жените започнаха да се третират като единствено длъжни?
От друга страна, какъв е проблемът, че имал бременна жена? Тя нали за това е жена, да забременява?

А авторката какво иска повече от въпросния мъж? А-ха-а! Да и признава всичко. Е, тия отношения затова са тайни -за да не се разкрива всичко. Най добре да продължи да си се чука с него, пък ако намери още някой, поне ще й е по сигурно, че няма да ходи празна. Човещинка е и трябва да си я уважаваме, стига сме били толкова себични. Истината е една: Трябва да се прави; не трябва да се разчува!

13.   До № 12- Сърдечно Благодаря!

14.   Защо го нападате момичето бе, те се обичат!

15.   А бе, пиленце! Дори и тук се нахвърлят върху теб, защото си си признала какво те мъчи. Ами представяш ли си, ако не беше анонимно? Щяха да те глътнат с парцалките, хем.

Да ти кажа, аз какво бих сторила /нали няма кой да ме сочи с пръст после -не ме познават кучетата ;)/ Ще го срещна съответния човек, нали ибез тва си имаме контакти, ще му кажа право куме в очи: " Пич, готин си, ама ако си по честен с мене, няма да сгршиш. И двамата сме се вързали вече, ама с тебе ми е хубаво. Като ще крадем, дай поне да е по много. Виж там, къде ще ни е най удобно да се гушиме и онодиме, пък другите да не научат и готово."

Ако иска и му е кеф да ме клати, и да ми размътва мозъка до припадък, едва ли ще ме изпусне. Ако пък съм му омръзнала, има други бол. Не им се връзвай на "моралните". И те го правят, ама мислят, че е скришно и дават акъл на другите от страх да не дръпнат мъжете им и да ги оставят на сухо. Ама те са ги вече дръпнали -да знаеш. Мъжете никога не се отказват от чуждо. Ама и ние патки не пасем...
А със здраве!

16.   Леле моралистите, леко ! все едно човек влиза в такава връзка умишлено, че чак и въпроси какво е очаквала.. очаквала е да си прекара добре!

15, абсолютно права! само една малка подробност.. след такава лъжа, достойството ти дали ще поеме едно завръщане към тази връзка? Ако ще се чувстваш добре - изживей я докрай!

17.   За 16. 15 съм. Какво да ти кажа, всички понякога лъжем. Та и тоя пич, може нещо да се е уплашил, че ако си каже за бременната мацка, може и да си загуби готиния секс с авторката и затова. Ама кво я боли авторката за разни други връзки на оня, ако се кефи с него и си го привиква когато на нея и е нужен? Стига да не разняся разни зарази, де, ама и за това си има измислени предпазни средства. Иначе не е зле да го предразположи да си признава повече, щото така е по спокойно...
Айде, бъдете живи и здрави!

18.   Aко искаш луд секс ,наслади се на любовника си , но не си заслужава заради една временна страст да си разваляш семейството-просто не си струва,мила моя глупава женичке.