Kaк да постъпя ?
Имам гадже, но съм влюбена в най - добрия ми приятел.. гаджето ми не ме разбира както приятеля ми ме разбира.. мога да му споделя всичко без да се притеснявам, докато с гаджето ми не мога.. Не мога да го оставя защото ме е страх че ще го нараня.. Но не мога да споделя на приятеля ми че го харесвам страх ме е да не го изгубя като приятел.. Как да постъпя моля ви дайте ми съвет..? !

Коментари

1.   Грешиш жестоко, но нали за това сме хора, да установяваме грешките си. Когато двама души са заедно, ако има емоции между тях винаги се получават търканици, дори неразбирателства.
Най-добрият ти приятел, както го наричаш се придържа към твоето мнение, само защото и той те харесва. Когато някой е в позиция на изчакване, то той обикновено се съгласява със всичко и изчаква момент, в който да може да си легне с теб.
От друга страна ако пък станете гаджета, ще установиш че всъщност и той не те разбира толкова добре, а е придавал такъв вид до момента в който не си му в къщата така да се каже.

2.   В тоя живот разбрах, че не всичко се казва на всеки, дори най-добър приятел или не. Ами ако с тебе постъпи един от двамата така, да ти казва коя харесва. Впрочем жена ли си или мъж.

3.   По-добре не ставай гадже с най-добрия си приятел, защото той сега може да те разбира идеално, но ако се съберете винаги ще се появят някакви проблеми или дребни караници, ревност дори и, когато се разделите после няма да си говорите и ще го загубиш като приятел и тогава нито ще имаш сегашното си гадже, нито най-добрия си приятел. Не рискувай да загубиш, това което имаш с цел да имаш повече и да развалиш едно приятелство. Ако твоето гадже толкова не те разбира, просто го скъсай и ако намериш друго момче си бъди с него, но не и с близкия ти приятел.