Сън или реалност
Здравейте!

Имам сериозна връзка от няколко години. Обичаме се и не можем да си представим живота ни един без друг. С една дума всичко ни е ОК.
Но, преди две седмици сънувах бивш, беше наистина много приятно преживяване, сънят не беше нещо особено, помня че се гледахме само това и държахме за ръце. Събудих се и си викам " Какво ли го сънувам този, от толкова години не сме се виждали и чували"
Както и да е, прочетох някъде че, ако сънуваш някой който не си виждал отдавна, ще го срещнеш скоро.
Минаха се дни и забравих.
Но вчера отидох профилактично в един магазин, в който редовно ходя и го видях... той не ме видя.. не знам.. , и просто се стъписах... не чувах нищо и не виждах.... просто паднах в бездна и не знаех какво да направя.
Той е много груб, и просто го следях с поглед докато си зяпах други неща...
Според мен не ме видя, иначе нямаше да пропусне някой злобен коментар или просто да се направи че не се познаваме.
Винаги съм знаела че има нещо недоизказано или недовършено което ме измъчва да продължа напред. И аз не знам какво е. Чувствам се много зле, понеже го пожелах... аз обичам приятеля си имаме много здрава връзка, но в този момент за минути аз го пожелах толкова силно че спрях да мисля и чувам... бях призрак... беше се стегнал и имаше невероятни ръце, толкова стегнати и здрави, не спирах да ги гледам...
По принцип си се заглеждам по хубави мъже, не мога да кажа на хубавото грозно... но сега ми е гузно може би защото сме имали нещо...
Знам че едни от най-красивите ми спомени са с него, но той си е в миналото... а може би той наистина ме е изтрил от спомените си
Просто седя и се чудя, какво велико нещо са сънищата... сънуваме нещо, което се случва след време... (което не е много добре, по принцип сънувам извънземни ) Единствено в съня си мога да се чувствам свободна да правя неща и да ходя по места, които наяве не мога.... там съм наистина свободна :)

Коментари

1.   И аз имам подобен проблем, в сериозна връзка съм, а сънувам приятел, с който правя секс. Това е от три месеца насам, наистина е симпатичен, но не съм го гледала по този начин. Сънувам ги хронологично и все едно имам един друг живот в сънищата. Не обръщай голямо внимание на това, аз се притесних и почнах да изпитвам симпатии към този човек. Понякога сънищата са опасно нещо особено ако са ти повлияли по някакъв начин.

2.   Да бе и на мен ми се е случвало и дори мога да ти разкажа за това което се случи оня ден. Има едно момче в очилище много готин, секси, забавен.. абе направо е НЯМАМ ДУМИ! Познаваме се от 2 години, но никога не съм мислела нещо нито пък той ми е намеквал нещо по така. Просто си говорим общи неща като се засечем на мястото за пушене. И от сигорно 2 седмици не съм го виждала и оня ден си спях и санувах вапросното момче. Не съм санувала нещо специялно, а просто се прегърнахе като приятели и си говорихме и двамата бяхме радостни, че най сетне се виждаме. Сабудих се насутринта и си отворих фейсбука и гледам, че ми е пратил палномощно за приятелство!!! И много такива неща ми се е случвало. Сънищата са нещо магическо!!! Момиче на 17.

3.   №2 вместо да се занимаваш с момчета седни малко да почетеш, че правиш безумни грешки! Явно не посещаваш редовно часовете по български език.

4.   От нр. 2 : Хубава работа ама българска работа! Човек да не смее да си искаже мнението или да сподели нещо тука бе... веднага всичко забелязвате, веднага кусур намирате! Такъв е българския народ ЗЛОБЕН! Е трябва ли всеки път когато напиша нещо в този сайт да ви обесня подробно, че съм момиче на 17 отразнала съм в чужбина (скандинавия). 1-ви клас съм за медецина, оценките ми са доста добри, не съм някаква лигла или тапачка и НЕ СЕ занимавам с момчета защото си имам приятел вече 4 година сме заедно! Просто исках да разкажа това което ми се случи!! Аиде излесте малко из чужбина, че да се ограмотите малко и да станете и вие КУЛТУРНИ, УВАЖАВАЩИ И РАЗБИРАЕМИ ХОРА! Май много бай Ганювци има в таз БЪЛГАРИЯ! Бре, бре... не стига че на живо хората са някакви злобни и.. нямам думи просто ами и в един сайт да влезеш все ще се намери някой да ти дигне нервите! Оправете се малко бе народееее за да се оправи и РОДИНАТА НИ!!! Аиде сега и модираторите остава да не ми пуснат коментара! :)