Нуждая се от най- вече мъжко мнение
Момиче на 19 години съм, от малко градче, не че има значение де, без никакви сериозни проблеми, щастлива, обичаща и благодарна. Нещото, за което пиша, със сигурност е много популярно, така да се каже, сред връсниците ми. Имам нужда от някого до себе си. И не, не искам да го правя като обява, нито се предлагам, нито нищо, просто се чудя къде греша, ако греша изобщо. С най- повърхностните глупости ще започна, за мен нямат никакво значение и вярвам, че за любовта също нямат значение, но знам, че много от вас смятат, че има. Харесвам се (даже се обичам :D), смятам, че изглеждам добре, като цяло. Естествено, има хора, на които им пука, но както и да е, за мен тези 2-3 изречения, относно външния вид, нямат значение. От тях поне, става ясно, че имам самочувствие. Понякога малко се смущавам, говорейки с момчета, мога, но не като с момичета. Предполагам, фактът, че строгото държание и "дисциплиниране" на баща ми, като бях малка, е допринесло. Малко оплетено стана, но сега идва ред на по- куриозното- момчетата май не ме харесват много много и не знам защо. Никога не съм имала приятел. Влюбвала съм се истински може би само веднъж. Така и така, не успях да имам нищо с момчето, освен напразни надежди, когато ненадейно, той замина. Силната тръпка, даже любов, беше дълга 3 години, пострадах си след това още около 1, винаги ще го обичам по един начин, желая му само най- доброто, но вече съм сигурна, че имам място за другиго до себе си. Сега, тегавата мибазата на сравнение: В компанията сме 3 момичета- 2 от които, т. е. другите, са доста по- предизвикателни като държание и мислене. Имам предвид, че макар че се разбирам идеално с тях, много ги обичам и уважавам, и винаги ще им помагам, не само за тези 6 години, в които сме неразделни, се държат по по- различен начин от мен, с момчетата например. Като сме заедно с някое момче, само тях налазват. Не се оплаквам, нито пък ревнувам, аз така или иначе не бих си паднала по държанието на никое от всичките, не искам подобни отношения, въпросът е, че от чисто любопитсво се интересувам, защо не "нападат" и мен. Някои даже ме игнорират. Има едно момче, което даже имам чувството, че изобщо не ме харесва, а излизаме всички доста често с него. Симпатичен е, свестен е, но отново не е мой тип. Въпросът е в това, че най- малкото ме игнорира и не е като да ми се струва... Не веднъж съм му казвала нещо, питала съм го- все едно говоря на стена. Не ми е много приятно, още повече, след като се държа искрено мило, особено пък на фона на приятелките ми. Какво ми е? Имам чувството, че това явление при мен е масово, т. е. влияя по подобен начин не само на това момче. А аз- аз съм спокойно и добро момиче. Смея да твърдя, че обичам както себе си, така и целия свят, включително и ти, който четеш. Позитивна съм, усмихната съм, избягвам проблеми и усещам, че имам още доста любов за даване. Специална любов. Толкова много мечтая да отдам душата си на някое ДОБРО момче, на момче, с което и без думи ще се обичаме и уважаваме, душевно да сме си Ние, ама ние, като 1, даже не мога да го обясня.... толкова е силно, че по някакъв начин и физически го усещам. Може и да откачам, но наистина усещам Неговият дъх, енергията му, но нищо повече. Копнея да се появи, който и да е той. Обича се още по-силно, дълго и сериозно. Дава ми се! Дори личността ми не може да допусне да се впуска в краткотрайни псевдо влюбваня. Имам чувството, че когато се появи, ще е завинаги. Извинявам се за прекалената романтика, евентуално, за някои, наивността и нелепостта, но е наистина силно. Хем приятно, хем измъчващо. ДАже тук май не се свежда до момчета/ момичета, влюбваня а-у, но е ли проблемът ми в неразбирането на мъжката психика? Какво ми е? Защо според вас отношенията на всичко "свързано с любовния ми живот" се стичат така?? Ужасно благодарна съм на всеки отзовал се!

Коментари

1.   Смени приятелския кръг, явно момчетата около теб не си струват щом не могат да оценят добротата ти. А на теб ни ти трябва такова момче, нали? Истината е, че си попаднала на такива, които не си мърдат пръстта за нищо, тъй като те не търсят връзка. Има достатъчно други момичета, които им се предлагат сами, затова на тях не им е нужно да полагат и грам усилие да се уредят с някоя за един път.
Аз на твое място щях да се отдалеча от тези приятелки, на които така безрезервно вярваш и оправдаваш, но по някаква мистериозна причина те не са до теб, когато се нуждаеш от тях, а се съветваш с нас. И имай самочувствие, дръж на себе си, и си увеличи критерия за това какъв мъж търсиш - мъж или момче. Всъщност познавам момичета като теб, които са били по-срамежливи в миналото, но в крайна сметка си намират много свестни приятели за разлика от нахаканите. Продължавай да бъдеш естествена, и направи промяна, защото няма да го срещнеш докато правиш компромиси със себе си!

2.   Авторке, честно казано ти ми оправи вечерта! Моля те изобщо не се променяй, не можеш да осъзнаеш какво богатство имаш, казвам ти го като мъж! Да се отговори на въпросът е доста сложно и никой не знае точната рецепта за намиране на сродна душа. От една страна в малките градчета почти няма свестни хора и от двата пола, просто повечето бягат в по-големите центрове, да не казвам само в няколко или в чужбина. Някои разбира се остават, но са единици и шансът да се запознаят е малък. Големият град от своя страна има други минуси-големи разстояния, забързан и напрегнат живот, липса на лично време и т. н. Аз примерно съм на 31 години и живея в сравнително голям град ( поне така се води ). И тук положението е направо плачевно. Не е като да съм нямал гаджета, но не съжалявам за никоя от тях. Всички бяха доста меркантилни, обкръжението ми в момента също се състои от такива. просто не виждам смисъл да имам нещо общо с тях. Имай търпение и не се товари душевно, че нямаш приятел. Не копирай приятелките си в поведението им, защото най-вероятно ще си натресеш някой селски бек, който ще те травмира още повече. Това, че някой не те забелязва и ти се прави на важен, нищо не означава. Мнението му нито е меродавно, нито означава, че на теб нещо ти има. Бъди уверена в себе си, навън има много момчета, които копнеят за момичета като теб!

3.   Е виж сега има някой неща който сс важни за повечето момчета теглото не казвам някво определено а да не си дебела. Иначе характера ти е много добър, точно такова момиче бих търсил с нормален характер, не като другите к**ви. Но трябва да станеш по смела и да не се плашиш от това, че някой не те забелязва. Все някой ще те хареса, аз не съм като другите момчета в смисъл не търся момиче за една нощ.. Според мен си доста умна. Така , че споко и те съветвам да не се занимаеаш с тоя дето се прави на интересен бии му един шут в г*за и айде. Момчетата трябва да те искат не ти! Ако ти тръгнеш ще те сметнат за лесна! Както решиш, но все пак това момче не е единственото. Разбирам, че др oколо теб имат гаджета, . но това не е най - важното за всичко си има време от мен. Успех!!!! **MAA**

4.   Аз никога не съм правил компромиси със себе си и досега не съм имал приятелка, защото знам какво търся, но не го намирам.

М, 30

6.   Значи правиш си изводи от една-две връзки, което не е гаранция, че в следваща няма да имаш успех. На тази възраст, ако търсиш твои наборчета де, може да сте малко срамежливи и да не уцелваш момента или човека. Разбирам, че не си от лекият тип, дето се слагат на всеки, защото описваш, че имаш строго възпитание, но обърни внимание на поведението си, дразниш ли някого, обсебваща ли си, приятелките ти какви са, понякога те може да допринесат за неуспехите ти. И вярвай, че ще се намери някого...

8.   Виж, нормално е с по-нахакани приятелки ти да оставаш в сянка. Момчетата на тази крехка възраст се впечатляват от визия, държание, закачки и прочие. Може би си прекалено "дисциплинирана" и това ги плаши. Или пък им е досадно, намират те за скучна и твърде сериозна. Била съм там и знам как е. Просто се отпусни и да не ти пука. Този, който те игнорира (много невъзпитано между другото), го игнорирай и ти. Говори с другите, смей се, пускай някакви майтапи, дори открито се закачай. Накарай ги да се чудят каква си в действителност. Не е казано, че трябва да имаш нещо с тези момчета, това ще ти е един вид тренировка.

9.   Много е елементарно. Сложи си дискретен грим, по-къса поличка, по-дълбоко деколтенце и ще видиш, как всички момчета изведнъж ще започнат да ти обръщат значително повече внимание. Но прави всичко без афиширане. Това понякога отблъсква.

10.   Ти си като мен с тази разлика, че аз съм момче или поне бях, сега съм мъж. Ние сме такъв тип хора, че сме малко - как да кажа - не сме такива лигави ли да кажа, разкрепостени ли, не знам. И това малко кара хората да се държат с нас по-сериозно и леко на дистанция.

Аз на твойта възраст бях същия, не че сега не съм, но искам да ти кажа, че ние трудно стигаме до връзка, но стигне ли се, тя е много сериозна, може би до живот. Това е по-добре, защото повечето хора имат много връзки, но в крайна сметка остават самотни в много случаи, дори и с човек до себе си.

На товята възраст копнеех да намеря онзи човек, с който да си пасваме съвършено душевно и го намерих по необикновен начин. Даже ако ти е интересно, ще ти дам линк към историята си. Дано не съм станал банален, защото вече съм я пускал няколко пъти в коментарите, но ми се иска да ти вдъхна надежда с личния си пример, защото изглеждаш едно от малкото свестни момичета.

http://spodeli.net/4/story-48790.html

Въпрос на време е, просто не е дошъл подходящия момент. Убеден съм, а и имам предчувствие за теб, че ще срещнеш Любовта с главно "Л". Сега някъде по света стои твоята половинка и си мисли същите неща като теб. А къде е, кога и как ще се срещнете са въпроси, чиито отговори ще разбереш, може би дори по-рано, отколкото си мислиш.

11.   Знаеш ли.. само на 16 съм, но бях като теб до преди година (всички знаят какво представлява новото поколение, вървим прекалено бързо и напред). Моят съвет е да смениш компанията си - намират се много свестни момчета, с които можеш да общуваш спокойно, а и нещо повече. Както и приятелките, на които толкова много вярваш. Както каза #1: "те не са до теб, когато се нуждаеш от тях". Повярвай ми, смяната на обстановката и обкръжението ти ще разреши проблема ти.
Изглеждаш невероятно мило момиче, романтична натура - бъди такава, каквато си, и не се променяй, сигурна съм, че има човек, който те харесва/обича такава, каквато си всъщност. :)

- Вики

12.   Авторке, почит и уважение за такива момичета като теб. Радвам се че прочетох историята ти, защото ми даде надеждата, че все още са останали нормални жени, които имат морал и ценности.
М23

13.   Милa , явно имaш оновa излъчвaне, което кaзвa: aз съм сериозно момиче и нямa дa позволя " крaтки" зaбaвления.
Което пък събуждa съвесттa. Възрaсттa ти е тaкaвa, че момчетaтa aко сa нa подобнa, те искaт ( обикновено) точно товa- зaбaвление, не сa готови зa сериозно обвързвaне. Което всъщност би трябвaло дa те рaдвa. Не се променяй в никaкъв случaй, сaмо тaкa ще привлечеш прaвилният зa теб човек.
Почнеш ли дa си " слaгaш" друго лице, е ще се зaвъртят хорa , които ще бъдaт привлечени не от теб, a онaзи мaскa, която ще лъже зa твоятa душевност.
A имa и друго, изглеждa също, че си момиче нaясно със себе си( извън товa, зaщо не те " нaлaзвaт";)), a товa не винaги хaресвa нa мъжете, колкото и дa твърдят обрaтното.
Много по- лесно им е с леснa зa мaнипулaция женa.
Не тa дa знaе кaкво искa, a те дa и го " нaбият" в глaвaтa, съответно кaквото нa тях им изнaся.
Според мен си чудеснa и товa мaлко стряскa;)))
Ще те " рaзпознaе" някой също толковa чудесен!

17.   Ти си невероятна и не трябва да се променяш. Момчетата виждат че си силно момиче и знаят че не си ''лесна''. Ти явно не си поредната. Ти си специална. Рано или късно някой ще те оцени. Само като прочетох какво си написала и как мислиш те харесах. Малко момичета са като теб и трябва да намериш някой за когото ще си единствена. Пожелавам ти успех дано намериш някой подходящ.

18.   Ти миличка нали не искаш да си останеш девствена? Все пак на тази възраст е не само нормално, но и желателно да имаш активен полов живот, защото след 10-15 години ще ти липсва това време, а връщане назад няма. Не е казано, че ще се ожениш за първия, който ти завърти главата, живота е много разнообразен и всички тези глупости за "правилния човек" си ги избии от главата. Хората правят избор всеки ден, можеш да чакаш (както по-нагоре разни разбирачи твърдят) но времето си минава и човек остарява и изгубеното време никога не се наваксва. Вярвай в себе си и се пусни по течението, защото седиш ли закотвена на кея на живота нищо не би видяла от многообразието му. Бъди по-смела и инициативна. Не очаквай мъжете да ти дадат на готово това което искаш а си го вземи. Понякога прекалено самоуверените жени не са толкова привлекателни за мъжете, защото те не могат да подемат инициативата и точно в това може да бъде твоята сила, ако искаш нещо мимолетно за една вечер или стабилна връзка можеш да се възползваш от предимството си.
На 19 трябва да си наясно със себе си дали търсиш любовта на един човек и дали искаш да си с него за да споделите живота заедно или искаш просто да се отдадеш на това велико чувство и да не спираш да го преоткриваш.

19.   Леле немога да повярвам...
И аз съм същия в това отношение.
Ако можеше да се запознаем бих го направил без да се замисля.
Не те познавам но по начина по който пишеш и това което си написала мисля че си специална просто не си около правилните хора.
Моето мнение че не трябва да се променяш!

20.   Зa тaкивa нещa не питaй мъже, a жени с опит!

21.   Не го мисли, много, много неща та ще се наместят.
живота е като едно колело, понякога си отгоре понякога от долу

22.   Уникален характер! Много умна.. всичко 6!
Просълзи ме с това, което написа- че обичаш всички, дори и този, който чете в момента.
Ще ти кажа къде ти е проблема, че не си като твоите проятелки И ПО- ДОБРЕ! Не се променяй, но ако си нахакана като тях, сложиш една къса поличка и едно по- отворено деколтенце, както вече казаха, лек грим(подчертаваш очите и скриваш несъвършенствата), се изправиш с пресичка ще ти се лепят като пчели на мед! НО! Не това е въпроса!
Стига празни приказки.. смени средата, общувай с съвсем различни хора, запознавай се, ще откриеш повече хора като теб, а момчето ще дойде. Сега на твоята възраст си търсят приятелка само за ч*кане или просто ей така да имат и да се забавляват. Но след няма и 10 години няма да е така- ще се търсят момичета като теб- с хубав характер!
А иначе поддържай си външния вид. Леко гримче, фон дьо тен, ако има нужда, спирала.. не вреди. Прави си прически ала- бала.
Успех мила, дано поне ти някой ден си имаш приятел, да не те разочаровам, но едва ли ще е точно такъв от мечтите ти..

24.   Момиче не се хващай на тия съвети за поличката! Не ставай като др к*рви бъди такава каквато си! Знаеш ли ти не си просто обикновено момиче ти си едно от малкото момичета който са готини, умни и мислят с главата си! Бъди щастлива и чакай своята половинка която един ден ще дойде! Запомни от мен никога не предлагай на момче то ще мисли, че си твърде лесна и ще те ползва като носна кърпичка! Въпреки, че съм момче на 15 г знам всички видове момчета и момичета затова следвай правилното, а не грешното, което ще те провали пожелавам ти много щастие, късмет, и след време любов!!! **МАА*

25.   Въпреки, че съм жена ще изкажа моето мнение. Ти си по-зряла, улегнала и възпитана поради тази причина мъжете около твоята възраст не те налазват. Сигурна съм, че по-възрастните мъже те харесват и си доста привлекателна за тях. Мъжете около 19 - 29 и някои индивиди малко над 30 още са на етап "яки мацки" в смисъл ще им се тяхната избраница да е по-отракана, по-общителна и т. н.. Не дрехите и външността са проблемът, а това че си им скучна и не се лигавиш, в техните детски очички си задръстена. Знам, че е едно такова жално и потискащо и искаш да обичаш и да бъдеш обичана сега, но за съжаление явно още не е дошло времето за това. Не е редно да се опиваш да се променяш или да се опитваш да бъдеш като другите. Това е хубаво, че си в хармония със себе си и се харесваш

26.   Аз съм на 21 години момче и имам подобен проблем. Не съм имал до сега приятелка, а по никакъв начин не съм бил лош с някого!!! В компанията ми съм весел забавен, но сред други хора само се включвам в поддържаща тема на разговора и само казвам някоя друга дума и някоя друга лека усмивка с която прикривам самотата и това че съм смазан и с ниско самочувствие и имам чувството, че никое момиче не би ме харесало... Защо пиша тук... без да мога да помогна на това момиче, Ами защото имам доста подобен проблем: Усещам че има някъде момиче специално за мен, но не мога да го срещна, а дори и да го срещна ще се изложа много защото дори няма и да го заговоря... Станал съм скучен човек, който не прави нищо интересно и сякаш е спрял развитието си на 1 място и то още преди 3-4 години :(:(:( Всички мои познати по- малки, по-големи са привидно щастливи и грабят от живота и не се спират на едно място... А мен тази самота така ме убива, че целият ми живот се е сринал и няма никакъв смисъл.... Имам ГОЛЯМ проблем.... А колкото до авторката - ти си момиче 100% си желана от много момчета и просто не си им обръщала внимание, когато са се опитвали да те спечелят и заради това си мислиш, че не те забелязват.... Пожелавам ти да си много щастлива и да намериш човека на мечтите си... Защото аз вече просто няма как да срещна това момиче и съм се затворил в себе си и нямам силата да изплувам и да се веселя като едно време.. Надявам се да не изпадаш в подобно положение.. УСПЕХ

27.   АВОТРКАТА СЪМ:

МОЖЕ И ДА НЕ МИ ПОВРВАТЕ, НО СЕ РАЗПЛАКАХ ОТ ЩАСТИЕ, ЧЕТЕЙКИ КОМЕНТАРИТЕ ВИ! БЛАГОДАРЯ ВИ!

Най- напред се извинявам, че съм допуснала и няколко смислови грешки в историята си и не съм обяснила явно напълно добре нещата. Достатъчно ми помогнахте, но все пак, чрез обратна връзка на коментарите ви, ще се опитам да бъда по- ясна.

Никога не съм искала да имам различни от приятелски отношения с момчетата, които срещам по заведенията, в компанията или с които излизаме понякога. Представям си се с "добро", интелигентно, възпитано и човечно момче, което осъзнава и цени това, което има, а не с момче, което се забива с всяка, не пипа книга, за сметка на това, че пие като животно, не му пука за нищо и антонимите на качествата, които харесвам. Вярвам, че все пак, някога ще се открием! :) Отново ви благодаря за коментарите относно характера ми, скромна съм наистина, но номер 8, излизайки с приятели, винаги се забавлявам. "Моите момичета", въпреки че са по- разкрепостени, така да се каже, също имат граница, прекрасни приятелки са, умни са, абсолютно винаги си помагаме, никога не сме се карали за толкова години, съветваме се, минаваме през трудните моменти заедно, изобщо всичко, което мога да желая от едни приятелки! Никога не бих ги предала, вярвам че и те не биха го направили. Никога не са заставали момчета между нас- усещали сме такива потенциални моменти, но не сме ги допускали и сме залагали именно на приятелството ни, вече толкова време. Наистина, ужасно близки сме и аз съм се чудила как съумяваме, на фона на толкова драми в приятелските кръгове около нас, но съм истински щастлива и благодарна, че имам тези момичета до себе си. Понякога си мисля, че ги имам, за сметка на любовна връзка. Единствените ни разлики са отношенията ни с момчетата, липсата ми на толкова "тинейджърски изцепки", като продупчване на много части на тялото, пушене, по- груб характер, и това, че аз вярвам в доброто, а те имат по- скоро песимистичен мироглед. Както отбелязах, споделяме болките си, просто нещата, за които писах в историята, са много лични, понякога ми е трудно и със себе си да ги споделя, камоли на другиго, а и смятам, че е мое човешко право да запазвам някои неща за себе си, както всеки един от нас прави (и за вас :)). Възползвам се от анонимността на сайта именно заради това. Номер 3, както отбелязах, въпреки че съм добре сложена, не смятам че външният вид има значение, що се отнася до истински чувства. И отново, не желая да имам никакви сериозни взаимоотношения с това момче, просто поведението му ми е странно, на фона на това, че се държа мило с него. И все пак, въпреки държанието му, няма да бъда груба с него, не желая, и не възнамерявам да бъда такава и с когото и да е другиго, каквото и да е направил! Отново се извинявам за неразбирането ми, но и приятелките ми не са имали сериозни връзки. Имаха по една връзка, отнасяха се сериозно (когато има защо, го правят), но всичко беше краткотрайно. Но не е до гаджетата, много ще се радвам, когато намерят подходящото момче или мъж за себе си, а до свалките и забивките. Номер 9, тези, които биха ми се лепнали по този начин, точно с тях, не бих желала да имам нищо. Коментар 18, идеално осъзнавам, че мога да си легна с толкова много момчета и мъже, но не в това е въпросът. :) Аз лично, не намирам смисъл в половия акт, защото смятам, че не само физиологията, а именно и чувствата са основният фактор, за да бъде всичко, както трябва. Определено ще чакам, не ме е срам, че съм девствена и на 19. Коментар 20, с удоволствие чета и коментарите на дамите :), просто предположих, че мъжете са по- наясно със себе си, отколкото ние с тях.

Отново ви благодаря силно за съветите и мненията! Наистина тези коментари ми подействаха много зареждащо и си направих изводи важни за самата мен! Все пак, ако още някой има мнение или съвет, ще се радвам да го сподели. БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАЙТЕ! :):)

28.   Здравей, включвам се и аз - жена съм. Това, че знаеш какво търсиш и искаш е страхотно, че осъзнаваш някои неща за разлика от момичетата на тази възраст, а даже от по - големи. Всеки има моменти в живота, когато има нужда от обич, от любов, от разбиране, от някого за когото да мисли. Факт е, че в днешно време повечето момчета от 19 до 26 години, а и не само са неузрели и незнаещи какво искат от живота, имат много елементарно мислене - или не търсят нещо сериозно или просто искат някаква приятелка за да не са сами.
Само да вметна, че на моменти ми звучиш детински, не заради разбиранията ти за любимия - не! А това за приятелките, компаниите и тем подобни. Ти си вече голяма, ще ти кажа само че не може винаги да си заобиколена от едни и същи хора. Даже бих те посъветвала да не оставаш в малкия град. Отиди да учиш или да работиш на непознато място, уверявам те, че като срещнеш други хора и ще са различни помежду си и ще видиш отношенията и от други аспекти. А пък и животът на тази възраст е хубав, открий нови места и приятели, не се ограничавай с хората около теб!
Не знам дали сега ме разбираш, но може би един ден ще осъзнаеш някои неща и любовта ще изскочи от някъде. И помни само, че идеални хора няма!
Надявам се да съм била полезна...
Поздрави, Ж, 23 г.

29.   Поздравления за баща ти, че те е възпитал строго. Повярвай, баща съм на дъщеря и зная, че си най-голямата радост на татко си.
А и ти е направил голяма услуга досега. Вече си голяма и вземаш самостоятелни решения. Започни работа, училище някъде и там може би ще срещнеш подобен на теб младеж. Има голяма разлика между мисленето на 20 и 40-годишните хора. Има някакво желание 'да се поживее' в младото поколение. Но ти си разумна и знаеш, че живеенето е дълъг процес продължаващ до 80 години и повече. Така че няма какво да бързаш, просто прави правилни избори - от сърце ти го желая.

По-горе ти казаха - явно си такъв характер, по-трудно започваш връзка, но намериш ли я остава дълго.

Не слушай съветите да се допитваш до жени с опит. Опитът не е от значение ако имаш любов в сърцето и акъл в главата. И какво значи с опит? Еди колко си на брой връзки? Които са се разпаднали? Що за опит е това? Ще пораснеш и ще разбереш, че любов и секс са различни, но сексът без любов е губене на време и хабене на ресурси. Няма да избягаш и от желанието да се случи просто секс, няма да ти се размине. Но гледай да запазиш ценностите си.

М 43

31.   Дълбокомислеща, проникновена, но и много чиста и открита! Авторке, напомняш ми на мен. Просто усещам, че когато се влюбиш, момчето ще е голям късметлия, защото ще го обичаш много силно. Едно ти пожелавам - дано те заслужава!!! Отваряй си очите на четири, защото аз бях лекомислена и си дадох любовта тъй лесно, че после близах рани 2 години. Не прибързвай!
Ж19

32.   Мнение от да кажем момче, да не казвам мъж защото на 18 години не може да се каже че съм точно "мъж"
Както и да е отнесох се, та като прочетох какво си написала сякаш намерих себе си в теб, само че при мен е друго, хубаво аз нямам проблем да се запознавам с момичета, не мога да кажа че нямам абсолютно никакъв срам но все пак забавен съм, имам дар слово, но винаги аз оставам назаден план. Искам да кажа че харесват ме но като стане въпрос харесвам те ама като приятел, или пък не искат обвързване не знам си какво. Аз също не мисля че съм грозен и също чакам този ден да намеря точната на която да се отдам напълно, както едни мой приятели, те са като приятели, обичат си се, радват се един на друг. Аз съм се влюбвал само 1 път и раздялата беше доста тежка за мен след това момичета с който съм опитвал не е ставало заради причината която ти казах по горе или просто не ми допадат. Не знам според мен не трябва да се променяш и точния човек ще те намери рано или късно или пък ти него :P :) S. C

33.   и аз съм така само че съм момче винаги се вкопчвам във връзка и давам всичко от себе си и накрая аз страдам но вече ми писна за това моят съвет е не влагай и давай толко ако не ти се връща разбира се рано или късно ще усетиш и намериш твоя човек надявам се също и аз ест. незнам и аз и се чуда защо всички жени казват нямало свестни мъже напротив има но като им се обърне малко повече внимания и те бягат просто не мога да си обясна кълнеше се че ще сме заедно завинаги обичаше ме изведнъж ми казаха ми аз вече не те обичам така и край