Таблет за подарък как мислите?
Здрасти детето скоро има рожден ден! Мисля да му подаря таблет или някакъв телефон, но съм отчаян нищо не разбирам от таблети, насочете ме към някаква марка СПЕШНО МОЛЯ ВИ!!!

Коментари

1.   Здравей, не каза до колко пари. Аз избрах тези:
1.https://www.technomarket.bg/products/09135085/blaupunkt-endeavour-800-quad-core - 280лв.
2.https://www.technomarket.bg/products/09132411/philips-pi3100z2-58-tablet-7 - 160лв. (Според мен е много добра оферта)
3.https://www.technomarket.bg/products/09132861/lg-g-pad-8-3-v500-black - 500лв.

Успех.

2.   За това си има консултанти в големите вериги за техника :) Хубави таблетчета среден клас имат Asus (например ME173X), Lenovo S5000 също е супер. Зависи и какви пари си готов да отделиш...

3.   Зависи на колко години е детето. Не му купете таблет ако е още е дете, ще се разглези.

4.   Имам таблет Acer Iconia A3. На мен ми върши прекрасна работа. И не е мнпго скъп 500лв, а екрана му е 10, 1 инча.

5.   Споделете бюджета!

6.   Tablet Lenovo yoga 8 or 10

7.   Samsung galaxy s5 най доброто на пазара!!! :)

8.   ако парите не са проблем по мое мнение наи добрият таблет е Samsung galaxy note 10. 1 2014 който е около 1200лв, но ако искаш да не давасх толкова много пари и аз лично бих ти препорачал Acer Iconia A1-830 който струва малко над 300 лв.
Има много други опции като модели но аз бих избрал тези.

10.   Автор

Ами имам доста добър бизнес и имам пари (не че се хваля) но съм в добро финансово положение така че давам бюджет.... да речем 5000лв. И благодаря за всичко!!! Полезни бяхте.

11.   5000 лв.?! Машалла! За тези пари сигурно някой от часовникарските таблети на Джеймс Бонд можеш да й купиш! С холографско изображение!

Иначе, на практика, таблет за повече от 200-250 лв. не си струва да купиваш. Не за друго, ами просто остаряват морално много бързо. Не си мисли, че го купуваш за 3-5 години напред. Още след 6 месеца до 1 година ще ти реве за нов.

Виж тук:
http://pctableti.com/
евтини са и качествени.

12.   темата ти в правилният раздел ли е. Какво тук ти прилича на любов и изневяра.

13.   По скоро телефон. Например HTC One, Samsung Galaxy s5 и тн.

14.   ня колко години става ако е до 8 10 таблет става ако е над 12 пак става