Една голяма любов
Здравейте на 29г съм семейна с 2 деца. Преди 10 години срещнах мъжа който и до днес не мога да забравя. Знам че имаше чувства към мен но може би защото бях само на 16г не се случи нищо между нас, бяхме съседи и когато се срещнехме усещах как подтиска желанието си като че ли се притесняваше. А очите му казваха всичко. И все пак през годините имахме само целувки Той имаше приятелка аз бях с друг. Докато една вечер не ми каза че тя е бременна и сигурно ще се женят. Света се срина около мен трябваше ми време да осъзная думите му,сърцето ми крещеше защо тя а не аз. Разбира се не можеше да я зареже, но до днес не разбрах защо още в началото не избра мен. Кажете как да го забравя-моят адаш?

Коментари

1.   Не мисли за него. Той си знае защо не те е избрал, сигурно е обичал приятелката си повече.

2.   Здравей,
И моята история е подобна на твоята. И аз се влюбих в моя съсед и аз бях на 16 (виждахме се в продължение на 7 години) и двамата имахме сериозни връзки. Той избра приятелката си и има дете от нея, не съм го виждала вече почти 2 години. Сега живея с мъж, когото много обичам, но често мисля и за Него и въпреки това съм сигурна, че ще го забравя, защото знам,че нямам бъдеще с човек, който не се интересува от мен.

Приеми един приятелски съвет от мен: колкото по-малко мислиш за него, толкова по-бързо ще го забравиш...,а и обръщай повече внимание на съпруга си:)

3.   Много си не нещастна миличка. Хвани си любовник и се чу
кай като за последно. Иначе ще умреш. Язък ти за децата.

4.   Здравей,
Аз имах същия проблем, като твоят. Мога да ти кажа, че най-сигурният начин при мен беше като си припомням само лошите му качества, например безотговорното му отношение към мен, мързела, обидните му шеги, двуличието, вмирисаните чорапи...и други подобни, които ме отвращаваха и дразнеха. Също така изтрих всички хубави негови снимки, запазих само една-най-грозната.
Накрая разбрах, че съм била глупачка.
Той е избрал друга-това говори, че не те е обичал достатъчно и те е пренебрегнал!Опитай се и ти като мен чрез тази терапия да го забравиш и ще видиш, че има резултат. УСПЕХ!

5.   Здравей,

Искам да ви разкажа за 1 голяма несбъдната любов. Родена съм в малък планински град, но то доста години не живея там, ходя си рядко 1-2 годишно, понякога и по-рядко. От приятелите ми никой не остана там, но пак има други с който започнах да се виждам когато си ходех, така се появи той. Излизахме като приятели на вечеря, говорехме, смеехме се, малко дискотека и неусетно се влюбих в него. Исках да стоя там исках да се върна зарад него, можех да преобърна всичко, но нищо не му казах, страх ме бе да не се изложа. Не бях се влюбвала така от дете. Уювахме се виждахме с екогато си ходех и 1 ден разбрах, че ще се жени. Това което изпитах не мога да опиша, но аз сама си бях виновна. Минаха 2 год. аз все още обичам този мъж, вижда ме се и понякога ми идва да......... не мога да обесня това чувство. Споделяйте всичко с тези към който го изпитвате, за да не съжалявате като мен