Не мога да се целувам, а съм вече на 20 години
Искам да ви попитам нещо !
Значи момче съм на 20 години но съм още девствен и дори не съм се целувал още ! Но не защото не съм имал възможности или както чета в други теми пуснати тук съм притенителен или се срамувам от момичетата , нищо подобно напротив няма такъв проблем !

Моят проблем е че излизам на срещи и то доста често , но все едно и също става харесват ми външно но от вътре не ми допадат , и така това вече е минало ! Сега срещнах момиче което харесвам и то много и излизаме вече седмица , но когато тя се опита да ме целуне аз се дръпнах и тя ме погледна някак тъжно и ме попита не го ли искаш , не ме ли искаш ? аз и отговорих че го искам но не сега , а истината е че се бях вцепенил абе бях страшно притеснен че не умея нищо в тази област че от срам не можах да направя нищо!

Въоросът ми е трябвали да се притеснявам от това което съм написал по-горе тей де да се срамувам или да и кажа за не изпадна отново в кофти ситуация? Но пък малко ме е срам да и го споделя на нея защото тя е на 25 и неискам да ми се смее ! И другия ми въпрос е вие как сте причупили притеснението си при първата целувка ?

П.П Моляви да не ми се смеете , и понеже прочетох много теми тук аре да не ми правите забележки за прависа !
Благодаря на всички предварително :)

Коментари

1.   Аз съм почти на 20 (момче) и първата ми целувка беше едва преди няколко месеца .... и в момента когато трябваше да целуна момичето ... забравих всичко прочетено относно начините на целуване и всичко стана от самосебе си . Просто го направи и не се притеснявай или по точно се опитай да не се притесняваш много.
Успех :)

2.   Кой е казала колко години трябва да знаеш да се целуваш? Аз съм жена, първата ми целувка беше доста отдавна, сигурно съм била много неопитна, но не съм се притеснявала. Не е било нещо, което е трябвало да се случи в определен момент.

3.   Човек се ражда научен да се целува тук не се иска више образование ! :) просто се отпусни и следвай нейните стъпки и действия тя ще те научи без да иска :) успех и няма срам при мен беше лесно бях пиян и не мипукаше хахаха

4.   Ами моето мнение е, че трябва да й кажеш. Това, че е по - голяма е в твой плюс, защото вероятноста да ти се подиграе е много по - малка. Ако пък случайно го направи, значи няма какво повече да търсиш при нея. Не мисля, че има повод да се срамуваш! Даже напротив. Това, че си неопитен може да е възбуждащо и ласкателно за "избраната".

Не на последно място, това ще обясни досегашното ти поведение. Тя сигурно е помислила, че не я харесваш достатъчно, а това си е като плесница за всяка жена.
Да нямаш опит е нищо, в срявнение с това да имаш достаъчен, пък нищичко да не си схванал:)
Чили

5.   Сподели с нея, ако държи на теб няма да ти се смее. А първата целувка се помни цял живот, все някога нещо е за пръв път.

6.   Абе мой какво правиш?Я давай смело, смело...
Да те харесва хубаво момиче, а ти да се дърпаш.Хайде не прави глупости, върви я нацелувай.Няма неможеш, то отвътре ще ти дойде, вярвай ми!
Хайде и да се похвалиш после.Успех!!!

7.   Трябва да преодолееш този срам иначе половинката ти ще си мисли ,че не я харесваш.Успех! Опитай ,все пак тя не хапе

8.   Отпусни се и действай. Няма точна формула за целувката. Всичко идва от самосебе си, няма да се плашиш защото накрая ще се окажеш като мен на 24 години девствен още ;)

9.   Aз пък искам да ти кажа, че съм на 22.. и секс съм правила и всичко, а не мога да се целувам хубаво изобщо.. така, че съм по-зле от теб.. не се притеснявай :D

10.   Aми и моята беше много отдавна и първият път беше добре но после ме боляха зъбите защото на него му беше за първи път и на мен но вече след 2-3 път вече нещата се оправиха.Моя съвет е да се отпуснеш и да забеавиш за всичко пусни се на течението :)